Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: Body- za unbalanced hru +10 bodu?

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Age
    34
    Posts
    15

    Body- za unbalanced hru +10 bodu?

    Zajímalo by me proc za vyhru v totalne unabalanced hre je +10 bodu místo 1 kterej by byl spravedlivej. To prece neni zadnej skill si naswapovat tym aby protihraci nemali zadnou sanci. To nekdo tak moc ty body potrebuje ze musi delat takovyhle ochcavky?

  2. #2
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Vymysli system, ktery rozpozna kdy hra je a neni "balanced" podle tvych meritek .. Jediny co me napada je, ze by za hru lidi meli treba min bodu pokud host neda urcity prikaz (napr. !balance jestli to tu funguje?) .. ale to stale neresi tvuj problem ze? Protoze na bodech se nepozna skill hrace a 10 bodu by ti tvi protivnici nemeli, pokud bys ty nemel body nahnany ze svych tzv "balanced" her nebo pokud by mezi vama byl nejaky propastni rozdil v bodech.

  3. #3
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Za každú výhru máš 10bodov, či už je balance, alebo unbalanced. Za prehru máš vždy 20bodov.
    Back in staff

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Age
    34
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    Vymysli system, ktery rozpozna kdy hra je a neni "balanced" podle tvych meritek .. Jediny co me napada je, ze by za hru lidi meli treba min bodu pokud host neda urcity prikaz (napr. !balance jestli to tu funguje?) .. ale to stale neresi tvuj problem ze? Protoze na bodech se nepozna skill hrace a 10 bodu by ti tvi protivnici nemeli, pokud bys ty nemel body nahnany ze svych tzv "balanced" her nebo pokud by mezi vama byl nejaky propastni rozdil v bodech.
    tak ten system balancovani podle bodu neni spatnej. Prijde mi spatny to, ze pokud je za vyhru dle !r min jak 10 tak tech 10 dá.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Age
    34
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    Za každú výhru máš 10bodov, či už je balance, alebo unbalanced. Za prehru máš vždy 20bodov.
    tak to asi neni kdyz dneska sem např vyhrál 19 bodu...

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    vy si vsetci myslite ako nam zalezi na tych bodoch ja pozeram iba SD to ze niektori ludia si myslia ze ked maju 1300 tak su najlepsi je ich vec.
    ja neviem ci mam vobec 1000 bodov ale aj tak budu picovat ze som si naswapoval tym na body mne body netreba. Len chcem hrat s ludmi ktorych poznam a som s nimi na teamspeaku to ze nejake body dostaneme je mi uplne fuk . Nebudem hrat s idiotmy ktory mi skazili nespocitatelne mnozstvo hier a ked im dam sancu zasa si picknu len maginu mortredu lancera miesto suportu aj ked nato nemaju a maju za 50 minut vanguard a tredu klasicke pub itemy. Kym mentalita tychto ludi nreprekona bod mrazu bude ten publik stat za hovno stale viete preco si ide clovek napriklad na dotalicious zahrat rad lebo ked tam ma staty niekto 3.7 /8.5 tak si pickne rylay kupi chicku wardy a snazi sa hrat ako vie nie nasilu hrat herov ktorych nema sancu zvladnut zo svojim skillom. A nie joines public nechas si v teame taketo 3 mrdky a uz to vidis riki,bara a k tomu furion aby sa lepsie farmilo ostatnym tak co dodat.
    Last edited by Nezmysel; 9th April 2012 at 10:57 AM.

  7. #7
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Omg skutok, tie tvoje posty sa fakt nedaju normalne citat

    A k veci, suhlasim, ze vacsina hracov, pre ktorych vrcholom dota taktiky je fast lvl1 roshan si moze mysliet, ze body su dolezite. Ze sa im dobre zaspava, len ked ziskali aspon 5 miest v ranku v ten vecer
    Ale myslim, ze ostatni, ktori to vedia hrat, ktori sem chodia kvoli komunite, ti maju nejake body u prdele. Zo zaradenia v top10 nikto nic nema, nikto to nehroti. Nevravim, ze sa timy neswapuju a ze to nebyva imba, ale URCITE si nemyslim, ze to je kvoli tomu, ze faust/hocikto iny honi body ^^

    Bacha na navrhy so zavadzanim ikoniek/cien za rank na ladderi, to by to mohlo celkom skurvit

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    pokud tem nejlepsim nejde o body tak dejte za vyhru 1 bod, kde je problem?

  9. #9
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    A co potom ti, ktori sa naozaj snazia hrat na body? Co ti na to povie hrac, ktory sa chce zlepsit a snazi sa kazdu hru [kde nepozna ludi, nema nastackovany team] aby vyhral a ziskal tych par bodov?

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Age
    34
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    A co potom ti, ktori sa naozaj snazia hrat na body? Co ti na to povie hrac, ktory sa chce zlepsit a snazi sa kazdu hru [kde nepozna ludi, nema nastackovany team] aby vyhral a ziskal tych par bodov?
    tak takovymu hraci prece nedela problem hrat ve vyvazene hre ne? nemaj ty body byt jako ukazatel kvality hrace?

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    hrac co se snati kazdou hru zlepsovat moc se nenauci hrat ve hre kde od zacatku uz v lobby je to za 25bodiku, a tech her je tu desne moc a urcite by se to dalo snizit kdyby hraci co si tu delal neustale tymy najednou zacli hrat o jeden bod.. treba by pak premysleli.. dame si lamku do tymu a on se nedo priuci :-)

  12. #12
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    zaujimave ze na PD su tie body aspon kus kategorizujucim faktrom podla coho sa da hodnotit to ako hrac zahra . Zaroven ma dobry vplyv na hru aj to ze tam malo kto pozera sd cize v potom v hrach az tolko hracom nejde o killy ale snazia sa hrat tak aby sa vyhralo , mozno viac teamovo . To je aspon moj dojem. Samozrejme ze sa to neda porovnat z acko hrou kde su v teame 3 a viac kamosi spolu , ty potom hraju teamovo ovela viac zvatsa ako nejake PD hry.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  13. #13
    Registered User Lord_Martas's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CZ
    Posts
    55
    ty body jsou nejvetsi omyl celeho Xpamu ...

    a porad nejaci hraci je resi


    2Pabil: to jsou lzi a sam tomu neveris, PD eu je jen o tom kolik her mas zahranych protoze vzdy pujdes bodama nahoru i kdyz si sebevetsi lama

  14. #14
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Mozes mat pravdu hral som tam do 50 hier len. Kazdopadne bodiky sa mi zdaju reprezentativnejsie ako stats. ( ja mam obe nic moc takze to spravne reprezentuje ze som slaby hrac ... ) . Ale celkovo mi pride logickejsie ked dakto hra na body a tym padom na vyhru teamu ako ked hra na seba aby mal dobre staty a potom sa picukuje niekedy aj 4x carry . Ja osobne carry nehravam lebo je jednoduchsie zahrat na publicu support lepsim carry ale vie ma rozculit ked su 4 carry a este sa stazuju ze maju slaby support. Ale to uz rozvyjam inu temu .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  15. #15
    Registered User Lord_Martas's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CZ
    Posts
    55
    tam prave kazda lama co ma moc her ma 1800+, ma staty 3:8:8 60crepu 2 deny na hru a mysli si jaky je to skill

    potom tam dojdes ty budes mit treba tech 50 her jak si zminoval, nejakych 1600b 8:3:10 100crepu 10deny na hru a on te kickne bo si mysli ze je lepsi jak ty....

    proto jsem porad pro zruseni bodu

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates