Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: Body- za unbalanced hru +10 bodu?

  1. #16
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Okej, tak to vyzera ze na PD by to bolo dobre zrusit. Ale preco na czsk ? len koli stat honicom ? honit sa da na vseilicom , furt budu si daco najdu .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  2. #17
    Registered User Lord_Martas's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CZ
    Posts
    55
    zrusit jen proto, ze na zacatku temer kazde hry nekdo breci ze prijde o body, a at dame prikaz balance, pritom to tu hru fakt nevybalancuje a diky bodum nebude ten clovek hrat lepe :-) nebudou si ho starsi hraci vybirat, tim je to uplne jedno kolik kdo ma bodu
    Last edited by Lord_Martas; 4th May 2012 at 01:05 PM.

  3. #18
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    No veru na vybalancovanu hru prikaz !balance veruze nie je potrebny , priam je neziaduci . Ziaduci je rozumny host ... ktory je bohuzial vacsinou zaslepeny mozno nie ani vyhrou ale hlavne tym ze sa mu lepsie bude hrat ak bude mat tych lepsich pri seba alebo skor naopak lepsie sa mu bude hrat ak tie lamy pri sebe nebude mat ...
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Jde o to že 50% zdejší populace si myslí jací nejsou skilleří, když neustále hrají v nastackovaném teamu, a když už náhodou hrají s lamama, tak jen sprostě nadavaj na hosta jaky to neni team maker a další sračky, když už člověk nějak rozumně balancne hru ( Host který hráče zná ), tak zas breptají (ja hrají stím, ja stím a ja stím ) Kvalitní vyrovnána dota se zde hraje bohužel sřídka.

  5. #20
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    Daekoni ty jsi kamo mimon fakt ... vetsina lidi tu hraje s kamosema proto hraji spolu .. tak si taky nejake najdi a nevypisuj tu blbosti dik .

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Zapni to co maš nakrku nebo raději vůbec nepiš, je jasný že lidi co tu hrajou už dlouho se baví a hrajou spolu, je jich tu tolik že by se dali udělat 2 aj víc pořádné chally, ale to by "ti kamoší" taky museli ocenit rovnocenného soupeře, a když už vidi že nějaky ( přiklad: evil, diablb, hannak, zeekee a treba wicker ) vidi proti sobe ondraxe a jemu podobné, tak je to trošku useless hra nemyslíš? Nebylo by lepši to prohodit? Lamka tam, lamka tam at je to hratelné ? A honit si ego raději v realu než na trapné dotě kde je machr každý akorat za klavesnici.

  7. #22
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    no ty jsi mi brainzor tvle DDDDDDD chapes ze my si jdem zahrat ff ? nam je u prdele kdo je dole nebo kolik bodu dostaneme , proste se na TS chlamem a bavime se o picovinach .. hodnekrat jsme prohrali i kdyz jsme hrali ve 4 ... a jako sry ale hrat s tebou v teamu a dalsima 3 borcama co kdyz jim neco napises jako radu tak te poslou do pici tak po tom fakt netouzim ono dota je odreagovacka ne lamani nervu s "xpam skillerama" mozna pochopis az to budes hrat tak dlouho jak ja jaky je v tom rozdil .. .)

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Hraju to déle než jsi myslíš, jen nechápu co je to za "odreagovačku" hrotit na lamkama. Spíš bych to nazval "nudou" ? Žádny požitek

  9. #24
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    vsak uz zase tu nekdo rika "nam je fuk kolik bodu dostaneme" tak budte taky pro zruseni unbalanc +10 bodu a nechte si 1bod, vsak kdyz uz delate pravidelne unbalanc tym tak nam neberte tolik bodu zato kdyz uz to svama(ale proti vam) hrajem

    jinak !balance nefunguje, respektive vyrovnava to na 70% ku 30% coz je podivny

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    naco su vam tie zasrane body omg predaju vam zato chleba v obchode alebo co dopici ak hrame unbalance hru tak preto ze sa smejeme na TS a hecujeme fakt niektore nezmylene akcie 2 pov vezu atd ale urcite nie koli bodom premna zamna dajte mi aj 0 za vyhru je mi to fuk.
    Ak si niekto mysli na acku ze to ze ked bude mat 1400 bodov mu nieco pomoze ze ho niekto pickne do challu alebo ho nekickne z hry tak je na omyle. Ja kickujem hracov podla statov nie podla bodov.

    btw : daekoni aj tak ti toho moda nedaju o co sa tu snazis (citujem petra)

  11. #26
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Skutek: Napsat vlastni nazor na "balanced hry" znamená že se o něco snažím ? Hochu ty jsi hodně mimo, když už se chytáš každé kraviny jen abys nějak mohl zareagovat na můj nick .

  12. #27
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Ak niekto hra koli bodom jeho vec... Ja osobne si nemyslim ze unbalanced hry robite aby ste mali body ale zdruhej strany ked si slabsi hrac a mas v teame rovnakych a dostanes proti sebe masticov na ts ako vy tak vy sa sice bavkat ale ta druha skupina ani kus . Ale rozumiem ze na ts xete byt spolu , kazdy by tak robi ked ma skym byt na ts. Takze pre tych co nie su na ts a chcu si zahrat vyrovananu je najlepsie pockat si na dalsi hru =)


    Sranda je ze ked boli casy sukromnych botov tak boli vyrovnanejsie hry . kto vie cim to bolo.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  13. #28
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    presne tak, a oto hur jdou staty nabrat kdyz je to neustale unbalanc ...

  14. #29
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Daekoni View Post
    Skutek: Napsat vlastni nazor na "balanced hry" znamená že se o něco snažím ? Hochu ty jsi hodně mimo, když už se chytáš každé kraviny jen abys nějak mohl zareagovat na můj nick .
    Ja niesom ten co pise do kazdeho unban a ban requestu aby sa tlacil do ritky a dostal moda to fakt ne.
    Daekoni ak si fakt myslis ze to je iba moj nazor prid na TS z 20 ludi sa s teba smeje 19 a ten posledny bude asi afk.

    K ondraxovi ludia maju pamat na cloveka co zahral pekne takze ono ked si budes pickovat CM,WD,ES alebo ineho suporta tak napr ja si vsimnem aha on pekne warduje kupi chicku nechava farm cary na lajne,ganguje asi to nebude len dalsi curak co si pickne carry a nevyfarmi. Pojdeme chall jeden nam bude chybat myslis ze kto vacsinou chyba ? Supporty takze hned ta uvidim v poole poviem si preco nie na publicu to zahral pekne.

    Nie len ja ale aj ostatny.
    Priklad sory corben ale tak pol roka dozadu sme si robili prdel lebo corben mal asi 800 bodov a ano vtedy sme huntili(For Fun) body ale ked sme boli v teame 2/3 a on bol dole tak sme si ho swapli k sebe. A vraveli sme ze on ma sice body ako lama ale vie zahrat celkom pekne suport narozdiel od ostatnych. Takto casom uz teraz hra s nami chally a chodi na TS skoro kazdy den .
    Last edited by Nezmysel; 5th May 2012 at 10:05 AM.

  15. #30
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Hrozně zbytečně tady brečíte...

    Daekoni: Děláš, jakoby jsme MY zařídili 10 bodů za každou hru... upřímně řečeno, už většině hráčů jsou u prdele body... pořád se ještě najde pár robotů, co si stathuntí, ale většinu už to přešlo. A ohledně našich stacků - opravdu už lidi ku*va pochopte, že to hrajem for fun... nehrajem nějaké hrotičské picky, netaktizujem co a jak, většinou newardíme (to jen v případě hippa v týmu). Vezmem si samé sračky a jedem bomby... že i přesto protější tým prohraje (což už se často stalo že jsme prohráli i my!) je jejich problém. Nevím, proč se tak zkurveně všichni bojí proti nám hrát. Tolik hráčů z áčka už hrajou dotu roky a pořád to neumí a jsou ubrečení, že musí hrát proti nám? Na to už můžu říct jediné - learn to play.....

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates