Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 23 of 23

Thread: BR 375dmg

  1. #16
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    1. K rhymakovi este raz: Samozrejme ze som napisal, ze idem afk, koho by to s nim bavilo...
    2. K wendy, budem sa zase opakovat. Je ine ist afk ked hru dojebes, ja som ju nedojebal...
    3. K daekonimu: Zato ze si lama, a nikto ta nema rad, ja nemozem
    4. K dellovi: Nevyjadruj sa tu chlapec, ja som na rozdiel od teba nepotreboval MH aby som tu daval

  2. #17
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    12
    Jen se musim smat kdyz vidim ze The_qq komentuje ostatni veci ktere se sem dali pred 1 hodinou... A tuto ze vcerejska ... Stim neudela nic.. No jak rikam... Kdyz sou znami de vsechno ... bud pravidla pro vsechny nebo pro nikoho omg... Hosi kdo resite BANY ( -1) ...

  3. #18
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    V druhom topicu sa qq vyjadruje aj k tejto teme.
    A nie kazdy ma neobmedzeny cas na riesenie vsetkych trapnych BR naraz

  4. #19
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Hej wendy. AK tu ides pisat o spravodlivosti. Prajem ti zazit, aby ti lockli 150 acc dali IP ban na intrak aj doma... Takze pis mi tu nieco o kamaradeni. Keby to boli taki kamarati, tak mi to asi nespravia, ze? Brain on nabuduce

  5. #20
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    BUHU FNUK, i kdyz jde diabol jednu hru afk, a zkazi ji, furt ji zkazis v 99% vic ty, svym hernim "umem", a breceni tvyho stylu mi pripomina stredni skolu: A vzdyt ja sem to umela lip, proc ona ma dvojku a ja ctyrku? A proc on muze a ja nemuzu? A proc ja dostal ban, a on ne? DEAL WITH IT. Fnukanim niceho nedosahnes.

  6. #21
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Jogi, ale prave to, ze ja som ju nezkazil ...Keby ano, tak nejdem afk

  7. #22
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    @Wendy:
    - kde pise diabol, arogantnym stylom ako ten svoj kamos, ako xpam sux a ako je lepsi pubik ako acko a pod. JA som spravil tvojmu kamosovi LASKAVOST, ked uz to acko je take pod jeho uroven
    - kde diabol feeduje, nedava a este to zhadzuje na chyby inych ?
    - prosim ta vrat sa spat na zem, toto tomu tvojmu kamosovi nick nevrati (ja nechapem preco CZSK mrdnuty narod miesto pokory zacne este viac utocit ... )


    ale budis, podla pravidiel :
    375dmg AFK, manner banned
    zajo gameruin (skill sa nebanuje, ale ked hras nadrbany a hras ako easy bot tak asi by si nemal pit pred dotou), manner banned


    Fakt som krásavec

  8. #23
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by x]We[N]dY[x View Post
    Jen se musim smat kdyz vidim ze The_qq komentuje ostatni veci ktere se sem dali pred 1 hodinou... A tuto ze vcerejska ... Stim neudela nic.. No jak rikam... Kdyz sou znami de vsechno ... bud pravidla pro vsechny nebo pro nikoho omg... Hosi kdo resite BANY ( -1) ...
    Ja ti len poviem, takéto BR z trucu ma nebaví riešiť už... Správate sa ako malý.
    Back in staff

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates