Results 1 to 10 of 10

Thread: Unban LadyVoldemort

  1. #1

    Unban LadyVoldemort

    The_qq mě zabanoval za údajný gameruin/afk. Přijde mi, že ani neviděl replay a ocením, když nějaký jiný moderátor zhodnotí, jak jsem hru "zruinovala" a co víc než čekat u studny jsem v té fázi "afkování" mohla dělat. Aspoň abych věděla, jestli na tom trestu panuje shoda, protože podle mě je trochu mimo.

    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48464[/url]
    Last edited by LadyVoldemort; 5th April 2012 at 11:54 PM.

  2. #2
    Registered User Meginka's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Praha
    Posts
    4
    Tento dotaz by mě taky velice zajímal Za retardovanej mozek ve velikosti hrozinky který vlastní Sweety už od narození bohužel ani jedna z nás nemůže dámy a přátele Ta hra byla už prohraná, protihráči byli u nás v bázi a my jsme čekali na finish a nechtěli sme protahovat hru tím, že nás tam budou nahánět po mapě a honit ega, který už tak maj dost vysoký Všimněte si na konci že stojíme u studny 3, ne jeden nebo dvě a zkuste to zhodnotit objektivněji než další retardovaný chudák The_qq , protože uroven áčka klesá rychleji než jeho iq, což je docela škoda díky

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    QQ je najobjektivnejsi moderator snazi sa tu robi tu touri je s nim aspon sranda na jeho mieste by som sa tu nato vysral ste fakt nevdacny ludia.

  4. #4
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    megi ty vazne rikas ze je nekdo retardovanej? podivej se cos napsala a zamysli se nad tim..a jestli te to po zamysleni nenapadne samotnou tak potom otevri tohle
    Hidden Text click here to show


    a: ste to zruinovali vy dve a colek..
    b: ano stali ste tam tri a proto mate tri taky ban
    c: kdes usoudila ze sme ja a qq retardovani? to jen protoze kvuli memu br a kvuli tomu ze on ti dal ban sme ti vlastne skazili 3dny z tveho zivota? co ted budes chuderko delat...

    ..no rozhodne nekurvit naladu ostatnim..to same plati i pro tvou vylizanou kamaradku

    to lady: faze afkovani? co takhle neafkovat ty vemeno
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  5. #5
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    29
    Posts
    322
    Ale notak ved im to odpustite sú to baby predsa
    Silence always treat sick soul. :-(

  6. #6
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    schováme zase penis tam kam patří ;-)
    Vždyť právě ženy pořád křičí o rovnoprávnosti. stejná práva, stejné povinnosti ne?


    A zrovna žádám o prodloužení banu/ perma banu pro meginku a to z důvodu urážky duševního zdraví admina... za něco podobného dostal serja ban na týden, po sléze perma.. a teď s tím vaším systémem ukažte koule ;-)
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  7. #7
    oB.Sweety: Ale chápeš, že už se nedalo nic dělat? Asi ne... Sám jsi napsal, že jsme nehráli až od 17. minuty. Tou dobou nešlo dát ff, nešlo vyhrát a ani dát kill. Podle mě by ruinování bylo protahovat to. Měla jsem radši leavnout a napsat, že mi vypadl net? Fakt by mě zajímalo, jestli jsi tam viděl nějakou šanci nebo jsi jen "naoko" hrál, abys mohl podat BR

  8. #8
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    každej schopnej hráč by ti řekl že se to dá vyhrát..ale jen s někým kdo udrží v ruce myš.. nicméně to neznamená, že když si kopyto tak si můžeš libovolně se svou kamarádkou a jedním poťapem stoupnout ke studni a vysrat se na hráče co to chtějí vyhrát...
    z čehož vyplývá: jestli víš že na takový hry nemáš tak mazej na apem noobs na pubu..
    jestli si myslíš že máš tak neafkuj a nekurvi hru ostatním.. doporučuju zkusit to v kuchyni, nebo se žehličkou, tam bys mohla být platnější.
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  9. #9
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    No uz ked som videl tu kombinaciu, colek netix tak sa mi na chvilu zakrutila hlava...Kazdopadne, nevidel som hru nebudem sa k nej vyjadrovat. Ale srsly, ak je the_QQ retardovany alebo nespravodlivy co sme potom my? Najprv sa kurva zamyslite predtym, nez nieco vypustite z huby...

  10. #10
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    nejdem to nejak riešiť, videl som tú hru.. od asi 17min. ste sa postavili k studni a hadzali ste si tam spelly. Jediný čo hral je sweety a netix, aj to ofc nemali šancu dvaja udefovat..

    Ja vám poviem jedno, hra končí keď padne trón a nie keď si vy zmyslíte veci typu "To už bolo prehraté" a popri tom ste mali len midovú vežu dole.

    za toto vám ostane ban na týždeň a poviem vám, že bez vás sa áčko nestratí a sračky typu, áčko padá a ešte banujete už ma netrápia, bude to tu podľa pravidiel (Ktoré sú tu dávno predtým ako som sa stal modom)

    ďakujem vám moji fans, za podporu :-*
    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates