Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: Ban Dejwik and ^3viL

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104

    Ban Dejwik and ^3viL

    hráli jsme challenge . Kapitáni byli Dejwik proti skutokovi, dejwik napickoval trojlinku, kde byli vsici tri lidi na teamspeaku ( nedávno se tu zminoval ze lidi na teamspeaku pickuje = dobrej challenge) dostali tripple kill, a 3viL a Dejwik napsali leavujem nehrajem. Pritom, já kdyz hraju tak at uz je to jakkoliv snazim se hrát do konce. Kazdý má nervy kdyz umrou, ale podle me tu hru mohli ještě v pohodě vyhrát.. nevím co fetujou, jestli chcou ponižovačku od začátku hry do konce.. a ne třeba převratnou hru kterou prohrávají a ještě ju nakonec vyhrají. takže tímto prosím o Warn a kdyžtak ban na 3 dny
    Dejwikovi bych dal i unvouch request ale jelikož je jeden z největších masséru a nejsou sním problémy, tak bych mu dal jen Warn.
    thx
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48277[/url]

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    support toto sa nerobi a uz vobec nie kamaratom

  3. #3
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    +1

    Posvatne chally

  4. #4
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    jn člověk by si aji myslel že když pickne crustyho s corbenem tak uz za ten cas vi co delat na trojlince, bohužel naschvál feedovali hanáka tak proč bych toto měl hrát.. Sekl sem se, tak nam dajte ban....

    Edit: ano byl to umyslný feed, protože ta trojlinka nemohla prohrávat...
    Last edited by dog.dejwik; 30th March 2012 at 05:34 PM.

  5. #5
    Registered User Zhulenej_rybA's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech
    Age
    33
    Posts
    219
    Tak jako jestli feed na trojlince je důvod k leavu tak by se nedohrál ani jeden challenge pomalu :-D

  6. #6
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    toto nebyl jen tak ledajaký feed... toto byl čistý gameruin...

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    OK přiznávám se úmyslně jsem na té trojce feedoval, no prostě je mě hannak víc sympatický
    Last edited by kecaduj; 30th March 2012 at 05:56 PM.

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Bratislava
    Age
    35
    Posts
    21
    Omg, nerieste to, vsetci mame dobre dni a mame aj zle dni. Rozcarovanie nad hrou je pekne, avsak netreba to nejako moc prehanat.
    Proste niekto mal zly den a hotovo.

    CLOSED

  9. #9
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    vytahovat tady nějaké pičoviny že já pracuju v lomu, je trapne zase od tebe.. co je komu do toho kde já pracuju nebo s jakou holkou já chodim a nebo kdy si holim péro... tu hram dotu abych se trochu odreagoval, jsem schopny držet tým, ale když vidim že má hannak v 6te minute 7/0, tak naco to budu hrát, když každý moc dobře ví, že je to jeden z nejlepších farmerů na ačku.. jestli ty to nevíš a chtěl si ho feednout abys to zjistil, tak si kokot a nejdřív se informuj o tom proti komu hraješ...
    Last edited by dog.dejwik; 30th March 2012 at 06:41 PM.

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    ee nepíšeš s tímto máš pravdu ale nechápu

  11. #11
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Jak dostane Dejwík ban a demote gg ff leavuju áčko...
    Anyway nikdo tady není svatý, pamatuju si Hannákového Tinkera už několik měsíců zpátky co po 10 minutách či kolik feedování to ragequitnul... podal někdo na něj ban/demote/warn? Ne... so calm down bitchies...

  12. #12
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Sice sem tam nebyl, ale podle skore 0/1/0 u obou to vypada ze hannak mluvi pravdu, takze za me supp hannak.

  13. #13
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    ale prosimte hannak tu dělá svatýho, přitom když chytně něco takého ve hře, tak tam farmí enigmy na hotka a nebo rovnou leavuje tsko.. Nikdy bych na něj za to nenapsal br už jen z principu, a dělal to...

  14. #14
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    No kapitán si pickuje ľudí, všetko je to na jeho tričko. To, že niekto niečo zlamí, má mať následok, že si ho nabudúce nevezme resp. ako uzná za vhodné. Určite to neznamená, že sa hneď vzdá. Koľko krát sme už otočili takéto hry, súper to podcení 2-3 prehra mass fight a zrazu sa hra otočí (a áno skutok s hannakom už raz takto dostal to si veľmi dobre pamätám, navyše som mal 1 hráča v teame a zbytok random pub {a to nezdoraznujem, ze JA AKA lama} ). Pre mňa jednoznačne BAN na 3 dni , nemusí sa nikto hnevať proste je to tak.
    Každopádne, to nechám ešte otvorené mám pocit, že si tu ešte potrebujete niečo vydiskutovať (koniec koncov ani samotný tvorca topicu nevie, či chce ban či warn - hoci podmienky od neho nezáležia). Taktiež sa jedná o chall, takže pri tom by sme mohli zvážiť inšie tresty Uvidím neskôr čo sa z tohto vyvinie pripadne sa tu este niekto kompetentny vyjadri


    P.S.: Vaše osobné BEEFi nikoho nezaujimaju, (diabol, zeekee,wicker, ....) takže si to rieste inde, nakolko budem nuteny to tu uzavriet a len pohorsite situaciu zucasnenym stranam ):


    Fakt som krásavec

  15. #15
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Gunko: nevidim jedinej duvod proc by sem clovek nemoh slusne a bez flamu napsat svuj nazor, od toho forum prece je.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates