Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: Ban Dejwik and ^3viL

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    No jaka tu trojku jsme totálně dosraly, to že dejwik napsal že naschvál to mě fakt nasralo, ale v každém případě by tento request měl podávat někdo s našeho teamu protože tu hru jsme pokazily sami sobě, já osobně jsem se ani na evila ani na dejwika nezlobil za to že šly afk, to se prostě stane úplně stejně jak se stane že se dojebe trojka. Vy jste vyhráli vůbec jsi hanko toto neměl zakládat, šak se všichni znáte hrajete spolu, nebo proti sobě, nebo proti někomu
    CLOSE

  2. #17
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Já to, že jste tu hru gameruinovali napsal jako reakci na to, že jsme já s evilem dostali br, protože mi nikdo nemuže tvrdit, že to není pravda...

  3. #18
    Registered User Meginka's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Praha
    Posts
    4
    Nezodpovědný to bylo dost, ale nejsou první ani poslední co tohle udělali a pochybuju, že 3dny banu něco změní :P možná tak, že si tři dny nezahrajem dobrou hru :P . . Byla by to škoda je banovat, určitě to byl jen skrat :-)

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    nevím co přesně spadá pod gameruin ale jako je pravda že když je na trojce venge s tidem a bristlem tak by jsme je měly vyhnat ale já s tím eskem toho moc neharasnu. Ale jak řikam nikdo s našeho teamu si nestěžoval

  5. #20
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    měli jste říct narovinu, že se na to necítíte a šli byste hore a já s weaverem dole, tak málo stačí k tomu, aby se nic takového nestalo..

  6. #21
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Porusil jsem pravidla .. nic vic k tomu nenapisu

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Dohrát čestně už asi v dnešní době neexistuje, umění není vyhrát, ale prohrát, a když neumíš prohrávat, tak to vůbec nehrej ( Supp hannak )

  8. #23
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    jo asslickujte tady všichni hannáka, on vám ještě pár her za to vyhraje nebojte se...

  9. #24
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    ja som hral tiez ten vas pripiceny chall vcera co ste sa dohodli len tak medzi sebou dvaja kapitani ze mi budeme mat 5 agi a vy 5 intel a ked som napisal ze to leavnem napisali ste NC ban a dali muteall tak bezte dopice.
    To ze mal hanak 5 a ne 7 killov a my nemali nic to znamena lose game jasne a dejwik to ze ty si mal hore na lajne 0/1 to neni gameruin ale to ze ne oni mali tiez po 2 smrti iba uz gameruin je. Ofc ako som podal ban request na maryho tak za toto si zasluzite tiez spravil to iste.

    3dni OFC ale za demote niesom dejwik masuje vela challov ale to neznamena ze si nedotknutelny.Viac sa k tomuto nemienim vyjadrovat.

  10. #25
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    ja som hral tiez ten vas pripiceny chall vcera co ste sa dohodli len tak medzi sebou dvaja kapitani ze mi budeme mat 5 agi a vy 5 intel a ked som napisal ze to leavnem napisali ste NC ban a dali muteall tak bezte dopice.
    To ze mal hanak 5 a ne 7 killov a my nemali nic to znamena lose game jasne a dejwik to ze ty si mal hore na lajne 0/1 to neni gameruin ale to ze ne oni mali tiez po 2 smrti iba uz gameruin je. Ofc ako som podal ban request na maryho tak za toto si zasluzite tiez spravil to iste.

    3dni OFC ale za demote niesom dejwik masuje vela challov ale to neznamena ze si nedotknutelny.Viac sa k tomuto nemienim vyjadrovat.

    tak si to mel leavnout to uz je tvuj problem a nebrec tu k veci ktera se tu neresi ..

  11. #26
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    mám to fakt riešiť? ale potom nechcem vidieť aby ste sem o deň alebo mi ešte v ten deň začnete whispovať a plakať že ich mám unbannúť... proste nechápem čo si týmto dokazujete..

    na channeli ste mi písali vety typu : "To bolo myslené ironicky" ; " a jo tak to nerieš QQ"...

    fakt nvm čo si mám myslieť..
    Back in staff

  12. #27
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    dejwiku neznám člověka který by úmyslně gameruinoval hru . Krom nakyho martana3864 atd..a k té enigme.. nic jiného dělat nešlo, tebe jsem na lince roztřískal, proto jsem mohl mít rychle tarasku, (taraska je imo za enigmu dost dobrá ) ale tak to je fuk. Nebudu tu řešit jiné hry. Zeekee ( to byl pub ) a je to tak půl roku a byl to masso a Artem kteří me lovili .. tak nevím co to sem pleteš.. Kazdopádne podle me to co jste udelali je horsi jak leav, dota neni o tom jasne vyhrávat, ale snažit se vyhrát to co je posrané

  13. #28
    Registered User Zhulenej_rybA's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech
    Age
    33
    Posts
    219
    No taky jsem dostal ban za to že mi někdo gameruinoval hru a bylo to fakt naschvál leavl jsem a stejně ban :-D když už tak dbáte na ty pravidal tak by měli fakt platit pro všechny, ikdyž bych radši aby to tak nebylo

  14. #29
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    rybko oni ale negameruinovali.. proste , malo lidi vic jak hrát proti tomu praseti.. vsak jsme jednou hrali i cwcko a padali tam jak maliny prece! a neni to ze bych chtel aby dejwika zabanovali, ja ho mam rád,(a evil je můj kámoš s kterym jdu ted chlastat) . Ale když někdo podle mě udělá fet, tak by měl mít podle mě ban ať už je to kámoš nebo ne, protože by to pak šlo do <>

  15. #30
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    bukake od nich dostaneš xD

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates