Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: vouch request STARMAGEDON

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    prdel
    Age
    35
    Posts
    50

    vouch request STARMAGEDON

    Jméno: Martin

    Věk: teď nevim jestli 23 nebo 24

    Proč chci lvl2? No protože chci sakra kapitánovat.. Pořádně to tam roztočim!

    Manner... no však to znáte. A skill jako obvykle "beyond godlike" a to jsem ještě skromný. (to je joke samozrejme.. po dnesku to budu muset asi trosku prehodnotit to tvrzeni )

    Dal jsem vám sem 2 replaye, ať se máte na co koukat Ani v jednom nekapitanuju, ale zaručeně jsem do toho hodně kecal
    Attached Files Attached Files
    Last edited by Staropramenx; 29th March 2012 at 08:46 PM.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    A proč vlastně nehráš za main učet ale fake ?
    ( jinak jsem pro )

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    prdel
    Age
    35
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by Daekoni View Post
    A proč vlastně nehráš za main učet ale fake ?
    ( jinak jsem pro )
    ban from mitsuki. reason manner ale to sem byl jeste mladej klouček!

  4. #4
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Hm,"No protože chci sakra kapitánovat.." kapitanovat ako doterajsie lvl2 co musia mat aj dalsich 4 hracov co uz lvl2 maju?Alebo chces aj zapajat random hracov channelu do challov?
    PS:Nato aby ste mohli hrat chall Vam netreba vsetkym 10 lvl2...
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  5. #5
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    tak tak, treba aj ľudí čo nehrajú len v stacku ale picknú si aj ľudí, čo niesú známy ale možno zahrajú dobre
    Back in staff

  6. #6
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    my pickujeme hráče co dojdou aspon na ts, random puberi co nechodí tsko, je logické že nebudeme pickovat.. tak se zdržte komentů, že nehráme s lidma co neznáme.. Předevčírem jsme měli dva chally kde jsme byli 3v3 a dalsi 4 hráči byl random pub

  7. #7
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    dobre dejw, tak ja niesom v každej hre, alebo čo, tak nebuď tu nervózny, stačí to normálne napísať TO sa mi teda páči, dobrý prístup.


    čo sa týka mňa, tak Support

    - tu nejak netreba riešiť skill, ten je dávno za vodou, on dostal demote za iné veci, pevne verím že mu už došli a bude dodržiavať pravidlá (fake, manner). A druhá vec aktivita + zapájanie "pubu".
    Back in staff

  8. #8
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ok,sice som voucher a mam pozerat replaye, ale pri tomto noobovi nemusim... SUPPORT

  9. #9
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    U mna support. Hrame dost casto, myslim ze nie je problem s nim v sucastnej dobe


    Fakt som krásavec

  10. #10
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Tak co sa mna tyka, este pred replaymi som si pozrel posledne 4 hry, ktore mal na ladderpagei prehry:

    1.
    Hidden Text click here to show


    2.
    Hidden Text click here to show


    3.
    Hidden Text click here to show


    Ak mi modi povedia, ze sa mam na manner vyjebat, tak sa pozriem kludne na repy.
    Ale dohoda bola, ze pri lvl2 hracoch sa bude hodnotit aj ich manner, to znamena, ze za mna !deny.
    Myslim, ze s tymi replaymi [ktore su fakt 3 posledne prehry, az na jeden 3v3, ten som nekukal] by nemal problem prejst ziadny bad manner request, tak neviem preco by mal dostat este 2ku.
    [stale su ale 3 hlasy v hre, ja tipujem, ze to urcite dostanes a vadit mi to nebude, o skille sa bavit myslim nemusime, len sa skus trochu pls krotit -> ked uz to napises aj do requestu]
    Btw:
    "ban from mitsuki. reason manner ale to sem byl jeste mladej klouček!"

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Tak co sa mna tyka, este pred replaymi som si pozrel posledne 4 hry, ktore mal na ladderpagei prehry:

    1.
    Hidden Text click here to show


    2.
    Hidden Text click here to show


    3.
    Hidden Text click here to show


    Ak mi modi povedia, ze sa mam na manner vyjebat, tak sa pozriem kludne na repy.
    Ale dohoda bola, ze pri lvl2 hracoch sa bude hodnotit aj ich manner, to znamena, ze za mna !deny.
    Myslim, ze s tymi replaymi [ktore su fakt 3 posledne prehry, az na jeden 3v3, ten som nekukal] by nemal problem prejst ziadny bad manner request, tak neviem preco by mal dostat este 2ku.
    [stale su ale 3 hlasy v hre, ja tipujem, ze to urcite dostanes a vadit mi to nebude, o skille sa bavit myslim nemusime, len sa skus trochu pls krotit -> ked uz to napises aj do requestu]
    Btw:
    Niekedy to inou cestou ako flamom nejde ked je niekto debil tak je debil. A ako si napisal nejdem ani pozerat replay co znamena ze si iba stupidne vytiahol nadavky z parseru.
    Neviem ci by si niekoho chvalil ked v massfighte da s omnim repel nepriatelovmu herovi alebo ti lasthitne v lese crepi co si mlatil 20 sekund.(to bol ib priklad nemam cas momentalne na skumanie replaya) ale vacsinou Akcia = Reakcia.

  12. #12
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Skutok, nie, nechvalil by som ho, ale myslim, ze rozumny clovek [ked o sebe este tvrdi, ze mal zly manner ked bol "maly kloucek"] by sa mal vediet vyjadrit lepsie ako "ty kryple', "dement", "kokot"....

    Ano, repy som nepozeral, pretoze pre mna nesplna hned prvu podmienku, ktoru som skontroloval, tak preco by som mal hodnotit dalej? Ked nedostanes zapocet, na skusku tiez nejdes....

    Uzavriem to: Verim, ze staro mal plne pravo byt nasrany na noobov, ktori s nim hrali. Keby moj hlas bol tuto rozhodujuci, tak by som urcite povazoval, ci to deny dam, alebo nie. Hlasy ostavaju este 3 ako som napisal.
    Ale ako vravim. V 2 z tych 3 hier co som pastol by nanho myslim presiel aj bad manner request keby niekto podal, pre mna to je celkom big deal, ale myslim, ze jeden z trojice sado/hannak/lord s tym nebudu mat problem dat mu support.

    Pls, nerieste to so mnou dalej, nechce sa mi v jednom threade 5x obhajovat svoje rozhodnutie, moj hlas zas tolko nezavazi
    Last edited by Rhymak^; 30th March 2012 at 09:50 AM.

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Skutok, nie, nechvalil by som ho, ale myslim, ze rozumny clovek [ked o sebe este tvrdi, ze mal zly manner ked bol "maly kloucek"] by sa mal vediet vyjadrit lepsie ako "ty kryple', "dement", "kokot"....

    Ano, repy som nepozeral, pretoze pre mna nesplna hned prvu podmienku, ktoru som skontroloval, tak preco by som mal hodnotit dalej? Ked nedostanes zapocet, na skusku tiez nejdes....

    Uzavriem to: Verim, ze staro mal plne pravo byt nasrany na noobov, ktori s nim hrali. Keby moj hlas bol tuto rozhodujuci, tak by som urcite povazoval, ci to deny dam, alebo nie. Hlasy ostavaju este 3 ako som napisal.
    Ale ako vravim. V 2 z tych 3 hier co som pastol by nanho myslim presiel aj bad manner request keby niekto podal, pre mna to je celkom big deal, ale myslim, ze jeden z trojice sado/hannak/lord s tym nebudu mat problem dat mu support.

    Pls, nerieste to so mnou dalej, nechce sa mi v jednom threade 5x obhajovat svoje rozhodnutie, moj hlas zas tolko nezavazi
    tvoj nazor je proste tvoj ja nevravim ze mas to deny zmenit na suport neobhajujem ani jeho manner sam mam bohuzial niekedy horsi ale iba ti vravim ze vsetko nieje tak ako vyzera obcas v tej hre treba pritvrdit aby to nebolo 5 single player hier.

  14. #14
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Rhymak, kdyz mas v tymu dementy, jinak nez nadávkama to nepochopí, že jsou totální nuly.. Též tohle dělam, možno že aji dneska, tak si anjdi pub ty agente kde jsem takhle nadával a daj mi unvouch lvl 2...

    Když se ti stane například toto [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48154[/url] a nebo toto [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48056[/url] jednal bys stejně, jenže ty bohužel nemáš ten skill na to vyndat si hru sám, tak se holt musíš dát dokupy s těma lamama.

    K tomu starovi, když bude chodit na ts a nebude mít lagy tak snad np, věřim že pan voucher teprve přijde a vyjádří se, žejo hanka (trocha asslick nikdy neuškodí)

  15. #15
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    @Dejwik: Som si isty, ze aj ked dementovi povies, ze je dement a krypel a curak, tak mu to urcite neda facku do zivota a nepochopi to z toho urcite Nevravim, ja picujem jak dlazdic za kompom, sado by vedel porozpravat nejednu story. Ale proste do chatu sa snazim to nehrotit, nicomu to nepomoze a hlavne: kto ma na to furt cas, nadavat do chatu?
    Ze "agente" Pozri sa na to trochu ale aj z mojho pohladu:

    Mam zhodnotit kto si lvl2 zasluzi a kto nie.
    Mam taky tusak, ze staro maval niekedy problemy s mannerom, tak si poviem, ze si pozriem jak sa chova ked prehrava.
    Pozriem si prve 3 hry a vidim to co vidim [nehladal som tie hry, boli hned na vrchu]
    Co mam podla teba robit? Skillovo np [povazujem ho fakt fakt za dobreho hraca], mannerom ale na kokot.
    Dam mu deny, budem za kokota ja, dam mu support, budem tu uplne useless
    Ja sa nechcem hrat jak pisal nevi na majstra vesmiru, fakt...

    Ok, Staro, ak sa ti nechce cakat na hannaka/sada/lorda, napis mi PM a nejak sa dohodneme

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates