Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 31 to 34 of 34

Thread: vouch request STARMAGEDON

  1. #31
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    A proto bude áčko vždy vypadat tak, jako vypadá doteď.. protože ti co ho řídí, se řídí pouze tím co maj napsané v těch svých ''pravidlech'', ale nehodnotí to podle sebe, což by vzhledem k tomu že áčko upadá, měli.


    Rhymak: Je blbost hodnotit hráče podle toho jak se chová na pubu, když s nim nechodíš na ts a nevidíš jak se chová při challe... Proto ty a sado budete mít vždy jiný pohled na hráče než třeba hannák, kterej je s tima lidma v kontaktu na ts každý den... Nehrajete chally, nevíte jak se kdo chová, zrovna staro byl jeden z těch co na ts říkali at se neflamujeme, sereme na to a hrajem.

    Ani ty ani gunko nevíte, že on má manner dobrý, bohužel vám stačí replay z pubu k tomu, abyste toho člověka odsoudili. Je mi vás líto...
    dejwik mam pocit ze bud nevies citat alebo si strasne prekreslujes svet podla svojich poziadaviek...
    ked sa pozries tak ja som ho branil, ze ten manner nie je tak hrozny, aby sa to riesilo nejako moc
    Btw.: cely ten cas ma odomna support, fakt neviem co ty citas :/


    By si sa cudoval chlapce, ale s nim na TS som bol uz nejaky ten krat Citaj proste co sa pise

    STARMAGEDON lvl 2

    P.S.: nechcem vidiet, ze to sluzi na zakladanie hier primarne Aktivita inak pojde demote
    Last edited by gun10a; 30th March 2012 at 06:54 PM.


    Fakt som krásavec

  2. #32
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    tiež v poslednej dobe nejak nechápem dejwa, dlhšie som sním nebol na ts a už píše na fórum takéto veci..

    čo sa týka stara, gratz a tak ako písal gunko, nečakaj len dokým príde 10x lvl2 na channel, ale skús vyzvať niekoho aj keď ste len 2x lvl2 na channeli a zahrajte si chall tak, čo ty vieš možno ta prekvapia nejaký hráči, kt. si sám napickuješ..

    ale celkovo, skús ten manner aj na pube zlepšiť, keď ta niekto nasere, ponadavaj si pri PC, v mysli ale nemusíš to písať v chate nikomu tým nepomôžeš..
    Back in staff

  3. #33
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    staro skor mi islo o to aby sa to tu hralo systemom ze si zahraju aj ludia ktory este chall nehrali ako nevravim ze vsetci si daju povedat co maju robit ale najdu sa tu aj ludia co si poradit daju...ako chodite tam stale vo vacsom pocte a miesto aby ste urobili 2 chally spravite 1 kde sa napickujete skoro vsetke lvl2...pricom by sa mohli hrat kludne 2 chally jak hannak davnejsie spominal 3+2 random a ludia by sa naucili aj na chally chodit.Lenze ked ho nepicknete 5x v rade myslis ze potom ti da dakto sign na chall ked bude?Kazdy sa ti nato vykasle podla mna a chally takto upadnu lebo budete ich hrat stale 10 dookola.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  4. #34
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by LordDevil View Post
    staro skor mi islo o to aby sa to tu hralo systemom ze si zahraju aj ludia ktory este chall nehrali ako nevravim ze vsetci si daju povedat co maju robit ale najdu sa tu aj ludia co si poradit daju...ako chodite tam stale vo vacsom pocte a miesto aby ste urobili 2 chally spravite 1 kde sa napickujete skoro vsetke lvl2...pricom by sa mohli hrat kludne 2 chally jak hannak davnejsie spominal 3+2 random a ludia by sa naucili aj na chally chodit.Lenze ked ho nepicknete 5x v rade myslis ze potom ti da dakto sign na chall ked bude?Kazdy sa ti nato vykasle podla mna a chally takto upadnu lebo budete ich hrat stale 10 dookola.
    true, hlavne toto treba zlepšiť, pretože potom vám všetkým je lvl2 na dve veci.
    Back in staff

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates