Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: vouch request STARMAGEDON

  1. #16
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Lenze, treba si zobrat do uvahy, ze on ma zly manner len na pube. Konkretne, ked hra s kokotmi, ktorych je na acku pozehnane...Co sa tyka challengov a normalnych hier, nema dovod tam niekoho flamovat a nadavat...

  2. #17
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Ako som povedal, ja som si nepreluskaval vsetky jeho hry, prestal som tam kde ste videli
    Vacsinou sa aj v challoch najde nejaky support do poctu, ktory dostane poriadne vypicovane od niekoho, to vieme vsetci.
    A na challoch je celkovo manner lepsi, vychadza to z toho, ze sa ti hraci poznaju a ano, aj z toho, ze tie hry maju uroven.
    Nic to nemeni na dvoch veciach:
    1.po rozumnej dohode mu to dam aj ja, np
    2.lvl2 member by sa urcite nemal tak spravat, to mi date za pravdu vsetci

  3. #18
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Rhymak^ nerobí a nehodnotí nič iné, iba to na akú zvolenú fciu bol dosadený. Takže doňho zbytočne nakladáte, urobil tak ako uznal za vhodné a plne s pravidlami a princípmi lvl 2 VR (Peter ty ako "náhradný " by si ho mal podporiť :P )

    Čo sa týka toho manneru, som prezrel tie parser a manner nie je ok, nie je to avšak niečo brutálne. Mám pocit, že keď hrám s ním sa krotí, resp. ak flamuje tak ho tajne duševne podporujem (poslednú dobu ma random pubers ako som ja vytáčajú neskutočne :/) Keby to bola samá hrubá nadávka svoje rozhodnutie mením. Myslím, že to môže však dostať po dohode, že obmedzí aj ten flame nakoľko stále to nie je ok, aj keď ako vravím, keď to človek hrá trošku so srdcom, a záleží mu na hre, sa proste rozčulí človek. Kým hrubo nenadáva, som ochotný sa cez to preniesť


    Fakt som krásavec

  4. #19
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Quote Originally Posted by gun10a View Post
    Rhymak^ nerobí a nehodnotí nič iné, iba to na akú zvolenú fciu bol dosadený. Takže doňho zbytočne nakladáte, urobil tak ako uznal za vhodné a plne s pravidlami a princípmi lvl 2 VR (Peter ty ako "náhradný " by si ho mal podporiť :P )
    A proto bude áčko vždy vypadat tak, jako vypadá doteď.. protože ti co ho řídí, se řídí pouze tím co maj napsané v těch svých ''pravidlech'', ale nehodnotí to podle sebe, což by vzhledem k tomu že áčko upadá, měli.

    Rhymak: Je blbost hodnotit hráče podle toho jak se chová na pubu, když s nim nechodíš na ts a nevidíš jak se chová při challe... Proto ty a sado budete mít vždy jiný pohled na hráče než třeba hannák, kterej je s tima lidma v kontaktu na ts každý den... Nehrajete chally, nevíte jak se kdo chová, zrovna staro byl jeden z těch co na ts říkali at se neflamujeme, sereme na to a hrajem.

    Ani ty ani gunko nevíte, že on má manner dobrý, bohužel vám stačí replay z pubu k tomu, abyste toho člověka odsoudili. Je mi vás líto...
    Last edited by dog.dejwik; 30th March 2012 at 01:58 PM.

  5. #20
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Kazdopadne, teraz bez srandy, mam hlas ako normalny voucher. Takze ma zatial 2 hlasy(Ja, the_QQ).

  6. #21
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Dejwik, neviem preco sa spravas ako sa spravas...
    K mojim challom, bohuzial, chally sa prestavaju hrat vzdy v case ked chodim domov [po 23:00], keby si zas Ty vedel ako ja spamujem vsetkych, ktorych poznam, aby sme sli chall vzdy ked mam cas, mozno by si sa ku mne choval trochu inak.
    Starovi som odkazal, nech mi napise, nemam s tym ziadny problem.
    Uvedom si, ze lvl2 hrac hrava aj puby, ci hrava chally, alebo nie. A nemyslim, ze by sa mal spravat na puboch ako kreten, o to horsie ho podporit prikazom !mute na noobov.
    A najvacsia picovina co si napisal je, ze som ho odsudil. Ja uz som to viac zacukrikovat dopice nemohol, proste ak mi napise a slubi, ze sa nebude na puboch vytacat a sikanovat noobov mutom, tak mu ten support kludne dam.

    A vobec, myslim, ze by uz stacilo, viac tu riesite moje !deny jak stara [presne jak som od vas cakal]

    Diabol btw: Staro ma 2 supporty, mas pravdu. [od gunka a qqho]

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    prdel
    Age
    35
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Tak co sa mna tyka, este pred replaymi som si pozrel posledne 4 hry, ktore mal na ladderpagei prehry:

    1.
    Hidden Text click here to show


    2.
    Hidden Text click here to show


    3.
    Hidden Text click here to show


    Ak mi modi povedia, ze sa mam na manner vyjebat, tak sa pozriem kludne na repy.
    Ale dohoda bola, ze pri lvl2 hracoch sa bude hodnotit aj ich manner, to znamena, ze za mna !deny.
    Myslim, ze s tymi replaymi [ktore su fakt 3 posledne prehry, az na jeden 3v3, ten som nekukal] by nemal problem prejst ziadny bad manner request, tak neviem preco by mal dostat este 2ku.
    [stale su ale 3 hlasy v hre, ja tipujem, ze to urcite dostanes a vadit mi to nebude, o skille sa bavit myslim nemusime, len sa skus trochu pls krotit -> ked uz to napises aj do requestu]
    Btw:

    co tady hodnotis hry z ladderu? Hral si tam nekdy? Nekdy by se z toho clovek posral... a lvl2 chci kvuli tomu, abych se nemusel takhle srat s lidma, chapes? V challu nemam prakticky nikdy duvod si na nekoho stezovat.. je to i můj cíl, nebejt porad nasranej

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    prdel
    Age
    35
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by LordDevil View Post
    Hm,"No protože chci sakra kapitánovat.." kapitanovat ako doterajsie lvl2 co musia mat aj dalsich 4 hracov co uz lvl2 maju?Alebo chces aj zapajat random hracov channelu do challov?
    PS:Nato aby ste mohli hrat chall Vam netreba vsetkym 10 lvl2...
    no koukej, já bych rád kapitánoval hry i jindy nez kolem sesty, kdy se konecne slezou dobry hraci na acku... ale to bez lvl 2 nemůžu a dobou, kdy já hrávám, tam opravdu neni 10 kapitánů, ze kterých bych si mohl vybrat... klidne do toho zapojim i lamy, ale zkousel si to nekdy? Oni ani nechtej!

  9. #24
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    prdel
    Age
    35
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Dejwik, neviem preco sa spravas ako sa spravas...
    K mojim challom, bohuzial, chally sa prestavaju hrat vzdy v case ked chodim domov [po 23:00], keby si zas Ty vedel ako ja spamujem vsetkych, ktorych poznam, aby sme sli chall vzdy ked mam cas, mozno by si sa ku mne choval trochu inak.
    Starovi som odkazal, nech mi napise, nemam s tym ziadny problem.
    Uvedom si, ze lvl2 hrac hrava aj puby, ci hrava chally, alebo nie. A nemyslim, ze by sa mal spravat na puboch ako kreten, o to horsie ho podporit prikazom !mute na noobov.
    A najvacsia picovina co si napisal je, ze som ho odsudil. Ja uz som to viac zacukrikovat dopice nemohol, proste ak mi napise a slubi, ze sa nebude na puboch vytacat a sikanovat noobov mutom, tak mu ten support kludne dam.

    A vobec, myslim, ze by uz stacilo, viac tu riesite moje !deny jak stara [presne jak som od vas cakal]

    Diabol btw: Staro ma 2 supporty, mas pravdu. [od gunka a qqho]

    Já ti neberu tvůj hlas.. znám svůj manner a neni třeba se k tomu vyjadřovat. Nechodim pro nadávky daleko, ale casto si za to můžou ty nooby i sami... Však kdyz někomu řekneš, že je marnej (jako ze je) a on se brani tim, že ty vis hovno a ze ty si lama, tak to me proste rozohní

    S tebou nemusím nic řešit si myslím, je to tvůj hlas a jak sam rikas, jsou tu i další hodnotící, takže ono to nějak dopadne. Nicméně je podlý prolejzat nejaký replaye a vytahavat tam nejaky konkrétní flame, ke kterýmu ani nemáš kontext.

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    prdel
    Age
    35
    Posts
    50
    BTW ted sem si přečetl nejaky ty chaty.. Nejdriv se koukni na ten replay a možná, že budeš brečet taky... když už se dostanes do faze, kdy te nejvetší noobskej tiny haze mezi nepratele, tak to se neudrzi nikdo...

  11. #26
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Staro nauč se aspon editovat příspěvky, já tu za tebe bojuju a ty napíšeš 4 posty

  12. #27
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    @Dejwik, netreba zanho vobec bojovat, citaj co pisem.
    Napisal som, ze nech sa mi staro ozve, dohodneme sa a Kludne to zmenim na support, okrem manneru nemam co riesit.

    @Staro, uplne s tebou suhlasim, takmer stale je to chyba toho nooba, ale uznaj, ze nemusis hned hrotit "kryplov a dementov", proste mu daj !ignore, napis, ze je marnak a hraj si svoje...
    To co som vytiahol z parserov vobec nebolo podla mna "podle"... Ku kazdemu spoileru som hodil aj link [aby to nebolo len vytrhnute z kontextu]. A nic som nepreliezal, proste som chcel vediet ako sa spravas ked prehravas, ked si davas 15-1, tak sa toho moc neukaze, ne?
    Myslim, ze nikomu nebude vadit, ze ak povies, ze sa zacnes trochu krotit [jo, musis aj na puboch, ak ich chces ako lvl2 hrat], tak to zmenim na supp aj teraz

  13. #28
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    za mě taky !support když bude chodit na TS , zpraví si trošku ty problémy co stím má.. a nebude u hry telefonovat jak kar

  14. #29
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    So starom som kecal, mas teda 4x supp, cg


  15. #30
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    prdel
    Age
    35
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by hannibal.insa View Post
    za mě taky !support když bude chodit na ts , zpraví si trošku ty problémy co stím má.. A nebude u hry telefonovat jak kar
    :d

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates