Results 1 to 12 of 12

Thread: BR Prazo_sef

  1. #1
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67

    BR Prazo_sef

    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48185[/url] rageleave.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    zobudim sa a hned z rana takato dobra sprava neverim

  3. #3
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Kamo v praci uz dost upadala moralka, ale tohle povzbudi a tak nejak to cloveku dava silu zit zase dalsi den...

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Vidiet kolko malo staci niekomu aby bol happy .D Tak prazovi rachli nervy, komu sa to este nestalo? A kto z tych co praza kamenuje este neragekvitol?

  5. #5
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    NIkdo praza nekamenuje, jen proste cloveka potesi kdyz vidi neci "nestesti"

  6. #6
    Registered User Prazo_Senator's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    SR
    Age
    31
    Posts
    26
    bozaj ma pwnt repikujete herou aby ste si mohly hrat a ptoom pisete mne sracky henten crasty to ties mal radost stoho este na skype ziapu no naposled som svama hral vas budem kikovat hier to prisaha m a ten leav to sa proste nedalo tam vydrzat ked sa vsetci smeju ako jebly a tesi ich to ked repick daju hera aspon si ho zoberem a zahram zanho a nie repick fakt ma to mrzy to leave ale pici nervy sory

  7. #7
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Hele ten leave me vubec nestve, me sere, ze hrajete dokola phoenixe, lycana atp.. Vzdycky proste picknete takovy dementni hrdiny a pak ze sebe delate strasny zabijaky a smejete se vy, tak jsme ti prave ted ukazali, jak s pravou rukou v prdeli a levym malickem na klavesnici jde zahrat takova ponizovacka s takovejma hrdinama.. Kdyz do konce dubna nebudes hrat ani jednou phoenixe tak stahnu ban request pokud s tim moderatori budou souhlasit

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Natvrdo ban, kretenovi

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Deakoni debil si jedine ty. A jogi ze hrame herov akych hrame? tak ja so msi dal lycana, ked si dal zeekee na first pick spectru tak co cakas, a prestante uz praza urazat. Je to dobry chlapec. a ze ho bavi leoric alebo fenix , tak to je jeho osobna vec, nech si hra co chce, hrajte si aj vy co hcete ale prestante sa tu hatovat. Je to hra tak to tak neprezivajte, ma to posobit pozitok a nie, ked ho zbadate tak mu nadavate, a potom sa cudujete ze nadava on vam, je to zacarovany kruh

  10. #10
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    tak ja ani BR nepodavam nikdy, ale kdyz slo o praza, tak sem musel pac on je prave ten, kterej flamuje a jeste se smeje, takze myslim, ze jedinej hater je tu on, at se pak nedivi, kdyz hatujou i ostatni jeho..

  11. #11
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    u toho chatu sem se dobře pobavil

  12. #12
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    mňa nezaujíma akých herov hráte a nvm... mna zaujíma (17:17) Prazo_sef: Prazo_sef has left the game voluntarily.(17:17) Prazo_sef: Left.


    prazo banned + všetky jeho faky lvl0.

    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates