Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: BR+demote - Rooftreleen_SVK + BR prazo_sef

  1. #1
    Registered User Zhulenej_rybA's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech
    Age
    33
    Posts
    219

    BR+demote - Rooftreleen_SVK + BR prazo_sef

    Stathunting po FF u studny..

    Tady roof stathuntoval v challenge sám.. proto demote
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48023[/url]
    Tady máme další studna hunt po ff od dvouch zmiňovaných!
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=47768[/url]
    ÁÁ a tady máme další... zase zmínění dva si to huntí pod studnou!
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=42160[/url]

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    on o tom nevedel predsa good story bro

  3. #3
    Registered User Zhulenej_rybA's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech
    Age
    33
    Posts
    219
    Stejně mě nejvíc pobavilo koukat na pražův line up hrdinů :-D :-D fenix, fenix, fenix, fenix, fenix, fenix, clock, razor, fenix, fenix, fenix :-D jak já se modlim aby dostal ban a třeba v pár hrách fenix nebude :-D

  4. #4
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    Tohle je celkem ubohost no :/ jeste to lhani ...

  5. #5
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    tak na toto si počkám, čo mi k tomu povie...
    Back in staff

  6. #6
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Len sa pripojim
    Vcera som hral s nimi jednu hru, prazo_sef tak ako kazdu inu sa sprava ako guma, dostanem na random chena, napisem "idem les btw" on s axem sa zrazu rozbehne do lesa, po ceste vypise "ja idem les btw"... Hlasky typu "uz to vzdaj" na konci kazdej hry u ich ego partie uz pravidelnostou

    Ale aby som nekrivdil, roof bol celkom v poho tu hru.
    Ale s prazom som este nehral ani jednu hru, kde by sa nechoval jak dement ked mal moznost

  7. #7
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    jak se tak divam tak ten stats hunt neni ojedinělý

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    pilsen
    Age
    32
    Posts
    7
    taky se pridam..ja ty dve kvitka znam taky moc dobre ..ten roof a jeho bandicka jeste kdyz sem hraval ja byly dycky nulky tak se asi tutim neco dokazuji a maji radost ze aspon z nakych her maj kladny skore ...
    snad si tuto neprecte moc ackaru nebo si takle bude boostit staty kazdej druhej po ff i kdyz na druhou stranu to ze si daj par killu po ff z nich lepsi hrace stejne neudela a stejne je kazdej na czsk zna takze i kdyz budou mit nej staty kazdej je uz snad radsi kickne (jestli teda dostanou demote jinak si budou furt lozit svoje marny puby ) : )

  9. #9
    Registered User FogyX's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Handlova
    Age
    33
    Posts
    179
    Mali by dostat stathunt od všetkých ludí na áčku
    „Najprv ťa ignorujú, potom sa z teba vysmievajú, potom ťa napadnú – a potom vyhráš.“

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Oks ja sa vyjadrim, myslim ze posledny krat ked sme taketo nieco urobili tak sme dostali za to warn. a dufal som ze po objasneni tohoto a ze to viacej nespravime, sa ta kapitola uzavrela, ale ako vidim rhastovi rybovi ktory nevie prezit ze som par krat khral proti nemu fenixa lezim velmi v zaludku. Oks za prve po ff by sa staty nemali zapocitavat, je to bug alebo chyba bota, a treba ju opravit, ved aj na playdote, ked sa da ff je napisane- ju can leave or play for fun a ziadne staty sa nezapocitavaju. Oks nevedel som to ze sa to nezapocitavalo do vcerajsieho momentu ked so mdostal za to warn. A k tomu barovi co tam som mal islo o to ze sme si chceli s prazom skusit zabit fontanu, mg co je natom lebo v normal hre to takmer nejde, tak sme si to skusili po FF, kde uz o nic nema ist.a ta dalsia hra ma takmer rok. ale vidim ze niekto cekoval vsetky moje hry, je to ubohe rhasta, za jeden prehresok sa ma tu snazis upalit na hranici.Ano nevedel som ze to pripocitavalo staty, nepotrebujem taketo veci robit, prdele mam 1600+ hier a urcite mi spravi 10 kilov navyse nejake staty. Ospravedlnil som sa dostal som warn, a po tomto warne som uz nic take nevykonal tak co odomna este chces rhasta? ja som bezproblemovy hrac, neleavujem, snazim sa byt slusny a nikto ma tu takto chce nicit. Fakt, myslim ze toto bolo uz uzavrete tak pls ked by som nieco podobne spravil znova tak potom je to opravnene. Tak pls roumny clovek to pochopi, ale neprajnik nie. Dakujem

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Bratislava
    Age
    35
    Posts
    21

    ?????

    Akoze chalani, to, co tu predvadzate je co? dohoda jedneho klanu proti druhemu? Ste ako mali chlapci, ktori nevedia prekusnut to, ze jednemu mama dovolila ist za cestu... Co tu riesite dajake hluposti o statoch. Marian napisal, ze o tom nevedel, tak o tom jednoducho nevedel, dostal upozornenie a ideme dalej. A hlasky typu "vzdaj to!" predsa nemyslite vazne, ze sa tu tymto ohanate, aby boli potrestane...
    Kazdy preziva hru inak avsak povedzme si narovinu, ze to je len hra!!! tak to tak berme chalani, neurazajme sa a hrajme s chutou a zmyslom pre zabavu.

    A ak si chcete daco riesit, tak go Chall, alebo 1v1, 2v2, 3v3 a ukazte svoj skill a zaroven potupte superov vasou vyhrou.

    Prosim o close tohto threadu, nakolko je to hlupost, co sa tu riesi.

    Corben

  12. #12
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Ja bych to taky moc nehrotil.Roof mi prijde v poho a rozebirat praza asi nema cenu, vyzdvihovani toho ze hraje 4 hera a je nuler mozna pravda je, mozna ne.Nicmene do BR to nepatri tak jako tak.Oboum warn a nazdar cau

  13. #13
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Tiez by som to uz neriesil.Neviem ci si tym chcel vylepsit staty, alebo len nieco skusal, kazdopadne dostal warn, snad to uz nespravi....

    K wickerovi: Pocuvaj ma ty homosexual, si myslis ze ked mas na fore 12 postov, kazdu hru feedis a nadavas kazdemu na rodinu, tak ta budem respektovat? No asi budem!

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    No s Roofem jsem už pár her odehrál, to samé s ŠÉFEM a můžu říct že to co tu píše Rasta tak není. Roof určitě na nějaké staty nejede šak po tom challu se měl jít učit na zkoušku a každý víme jak to je, u nás se říká "cokoliv, jenom ne se učit". To

    jak tam píše s tou fontánou tak to si taky pamatuju, že to viděli v nějakém videu a strašně to chtěly pořád zkoušet. No a to že napíšou "VZDEJ TO Už!" tak to je taky sranda která vznikla na TS. To je něco jako by na mě někdo podal BR zato že v

    legionech píšu do all chatu že healnu první šak už mě to na pubu párkrát vyšlo . Uzavřete to a domluvte se na hře kde dá marian ff a ty mu tam nasekej těch 15 nebo kolik killů a je to, nebo to neřeš. On to schválně neudělal to vím určitě.

    p.s PRŽO drž se jo

  15. #15
    Registered User Zhulenej_rybA's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech
    Age
    33
    Posts
    219
    Ubohé je podle mě zůstat sám ve hře kterou jsem prohrál a dávat si u enemy fontány rampage, pak psát že si o tom nevěděl že je to zakázaný, když si za to dostal warn a několik lidí ban? Ale tak jestli to vážně nevíš aj tvůj přítel prazo ne tak se omlouvám, že jsem něco takového podal..

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates