Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Unban FaQall

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Bucuresti
    Age
    56
    Posts
    22

    Unban FaQall

    AM primit ban de la Begformercy din orgoliu. NU mi-se pare corect sa primesti ban pentru o intrebare.

  2. #2
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Editeaza postul si fa cererea cum trebuie.Prezinta si dovezile a ceea ce spui.

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    100
    Dovada?

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Bucuresti
    Age
    56
    Posts
    22

    :(

    Dovada?! Nush de unde sa iau, nu am fost inspirat sa fac print pentru ca eram nervos. Daca aveti acces la Chatlog. Pe forum s-a intamplat toata chestia. Eu zic ca nu meritam ban, nu l am jignit in nici un fel. Dovada incaodata nu am, decat daca puteti voi sa accesati chatlogul. Multumesc

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Bucuresti
    Age
    56
    Posts
    22

    :(

    Pana si la motivul ban-ului scrie Idiot. Lasa-ma frate daca sunt idiot, asa sunt eu, dar nu am injurat, nu am incalcat nici o regula.

  6. #6
    Registered User mosu's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    constanta
    Age
    36
    Posts
    31
    lasa`i ma ca tre sa le dai mura`n gura....asta trebe sa faci...daca nu,,,nu te ia in considerare

  7. #7
    Registered User SHERkLikE's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    30
    Tot din orgoliu am luat si eu ban de la beg,si avea pretentie sa-mi cer scuze fata de el Si am vrut sa iau lock acc asa k am jucat cu mh acum cateva zile pe pd.eu si am luat ban permanent. sa scap de bnet.. Minizeu cereti scuze si totul va fi OK ! )
    Mosie si tu ciocu mic,sa nu te baneze iar sa-ti ceri iar scuze,TRADATORULE ! pwp :*
    Last edited by SHERkLikE; 24th March 2012 at 03:12 AM.

  8. #8
    Registered User MethodMan.Tical's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Iashington
    Posts
    110
    Si am vrut sa iau lock acc asa k am jucat cu mh acum cateva zile pe pd.eu si am luat ban permanent. sa scap de bnet..
    esti foarte inteligent tu...
    Ain"t nobody smoking more then Meth up in here
    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  9. #9
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Care a fost intrebarea?De zici ca ti-a dat ban pentru o simpla intrebare.

    Sherklike said :
    Tot din orgoliu am luat si eu ban de la beg,si avea pretentie sa-mi cer scuze fata de el
    Banuies ca si tu tot din orgoliu nu ti-ai cerut scuze nu?
    Sherklike said :
    Si am vrut sa iau lock acc asa k am jucat cu mh acum cateva zile pe pd.eu si am luat ban permanent
    Deci acum nu mai sunt 1.444.555 useri pe bnet sunt 1.444.554 , dar cu un mh-er mai putin.Multumim.

  10. #10
    Registered User SHERkLikE's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    30
    Uite altu care se crede interesant,daca aveam mh cred ca puteam sa fiu detectat cand jucam pe ro sau pe pd.. dar cum am intrat acum cateva zile pe pd sa joc am si luat ban.. asa e - 1 mh-er ai dreptate.. Si - o gramada de playeri acuma din orgoliu ca se crede 1 zeu si da ban pt ca ''poate'', si am jucat cu mh nu de fun,doar sa iau lock acc.. dar se pare ca tu b0rn ti-ai luat arfe'n cap de cand te vezi admin.. pffff al 2-lea hitler dupa beg )) hai ciao..

  11. #11
    Registered User MethodMan.Tical's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Iashington
    Posts
    110
    frate ai fost prins si pe ro cu mh.si daca te bucuri k ai scapat de bnet(k cica asa vroiai tu) d c mai faci galagie aici!LASA-NE!!
    ce mai cauti atentie pe aici?gata pa
    Ain"t nobody smoking more then Meth up in here
    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  12. #12
    Registered User SHERkLikE's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    30
    bah daca mai intru pe forum asta nu inseamna ca inca joc pe bnet,si pe ro nu am fost prins cu mh eu singur am postat screen fara sa-mi dau seama ca aveam mh activat,dar de 8-9 luni poate mai bn joc fara ca daca aveam mh puteam sa fiu depistat,dar bobo nu mi-a zis nimic cum ca as avea mh.. Si am luat ban ca am jucat pe pd acum cateva zile cu mh sa vad daca este detectabil si da este.. dar pana acuma am jucat fara,si nu stiu ce plm iti bagi tu nasu pe aici)

  13. #13
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    102
    eu singur am postat screen fara sa-mi dau seama ca aveam mh activat
    -> sper sa mori in chinuri , nub prost care foloseste mh!

  14. #14
    Registered User Kay's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Romania
    Age
    31
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by ^INFINITY^ View Post
    -> sper sa mori in chinuri , nub prost care foloseste mh![/COLOR]
    Is it just me or this is a little bit too much hate?xD

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Bucuresti
    Age
    56
    Posts
    22

    :(

    Deci , am jucat un joc impotriva lui T3rror , Jerry, Moromete si inca 2 aproape de sfarsit , dupa ce am spart o parte si domniam clar s-a dat end game pentru ca pierdeau 21 de puncte. CUm?! nici acum nu stiu. Eu l am intrebat pe BegforMercy pe wisper asa "Ai dat end la game tu?" El fiind singurul admin online pe RO si care are acces la comanda end. Si el mi a zis asa : " Ma acuzi pe mine de asa ceva? Cere-ti scuze pe pub!". Normal ca un imi cer scuze pentru ceva ce nu am facut , am iintrebat nu am acuzat. Asa ceva nu se face, daca esti admin da exemplu de corectitudine , nu de arfe. NU am avut de 1 an de cand joc un post pentru injuraturi sau altceva, si iau ban pentru o prostie. Multumesc. INcaodata nu am de unde sa iau convorbirea ca nu m am gandit atunci sa fac print

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates