Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: nepochopitelny re-vouch

  1. #1
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62

    nepochopitelny re-vouch

    Za prve - novy voucheri krom Hannaka chally skoro nehravaj, takze nevim proc tak aktivne odebiraji lvl 2 tem co je hrajou ( jen kdyz maji cas viz. ja ). Za druhe - ti kdo chodi na TS vi, vetsinu casu travim s pritelkyni a kdyz uz 1-2 dny v tydnu jdu na dotu, tak ty chally hraju. Pokud si chce nekdo hrat na pana tvorstva, tak mi lvl 2 vracet nemusite, ale pokud mate brain a umite ho pouzivat, tak nevidim duvod proc mi byl lvl2 odebran. Dekuji za pozornost. Hitsugay

  2. #2
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Prepac nevi, ze na vouchera nemam skillovo, skusim sa zlepsit. Taktiez som hral asi 1 chall v zivote, na TSku som este nebol, nechapem teda vobec, preco som voucher(vedlajsi) :O

  3. #3
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Absolutne nechapem tvoj postoj. Kto povedal, ze demote je bez moznosti obhajoby?
    Na ladderpagei sa skutocne tazko da zistit, ktore z poslednych hier konkretneho hraca su chally a ktore su puby.

    A ked si vsimnes, tak tvoj demote sme nenavrhli my, ale prisiel z inej strany. Navrhovali sme auto demote len hracov, ktori mali posledne hry z roku 2011/ januara 2012 a pod.
    Myslim, ze ked si odpustis narazky typu "pan tvorstva" a podobne picoviny, tak ten lvl2 dostanes hned spat.
    Dik

  4. #4
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    A btw, ked sa dobre pamatam, tak tvoj demote qq prebral s hannakom a ten povedal, ze uz takmer vobec nehras, tak kym nezacnes, tak nech ti to vezme. [s moznostou vratenia -> rovnako ako massacre]

  5. #5
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Diabol - tebe neberu jako vouchera a vubec jsem na tebe nemluvil O.o
    Rhymak - qq i Kuba vi jak to mam s hranim a ze hraju jen chally kdyz uz hraju, ale me to je jedno. Jak rikam, nekdo dostane trochu pravomoci a ejhle Hitler the second =D. Lvl 2 mit nemusim jen proste nemam rad takove jednani =)

  6. #6
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    normálně jsme rozhodovali kdo je podle nás aktivní -neaktivní , nevi i když si kámoš tak jsem řekl že podle mě už nehraješ,(říkal jsem i Artema,ale někdo říkal že tedka přes týden tam hrál 2 hry) a protože ty chally tu šly už do prdele, tak chceme (aspoň jak já jsem to pochopil ) udělat aby si ti lidi kteří mají lvl 2 toho vážili, a proto odebíráme lvly neaktivním lidem, aby to ti co ho mají co nejvíc massovali.

  7. #7
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    ak budeš aktívny v challoch (aj ako cpt.) tak nemám dôvod ti to nevrátiť.
    Back in staff

  8. #8
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Jojo, dobra logika vzit to hracum, kteri hraji chally vzdy kdyz muzou ( viz. ja ). Muzete si poblahoprat za dobre odvedenou praci =D. Ne Kubo, vis jak to je. Me jen sere, ze vsichni vi jak to mam, ze mam mladou a radsi jsem s ni a ze se snazim hrat co nejvic =). Ale np, ja ten lvl k zivotu nepotrebuju. A vubec nejvic me fascinuje, ze tady psal cosi Diabol, ktery ma funkci asi jako zahrivac lavecek nebo podavac vitaminu na zapase =DDDDD

  9. #9
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    QQ ja hraju kdy jen muzu =)

  10. #10
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    nevi ale ty to furt nechápeš, každý má nějaké důvody proč hrát nebo nehrát. Ale tu nejde o ty důvody , nebo proč to tak je jestli hraje nebo ne, ale prostě o to jestli hraje nebo ne. A až budeš hrát tak říkal že ti dá lvl2. A něco pro ostatní které zminoval nevi na icq, oni budou vědět. Když se vám něco nelíbí, tak navrhněte nějaké návrhy, ale když si to říkate jen na TS, a nic neuděláte a jen flamujete, tak toho hodně pořešíte.

  11. #11
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Kdyz se chcete drzet vaseho "systemu" tak by ten lvl 2 mel ztratit vic hracu a tim nemyslim zrovna Artema, ktery hraje jeste min nez ja =). A btw s nikym neflamuju a resim to sam za sebe Kubo.

  12. #12
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    kdyz to resis sám za sebe tak mi to nemas psat na icq a jmenovat tam lidi. Já osobne jsem jich navrhoval ještě víc . A někdo to checkoval a artem tedka hraje, a myslím že až domaturuje tak znovu bude smažit jak drak.

  13. #13
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Hej, ja taky az jednou odmaturuju budu smazit jak drak =D. A na ICQ jsem jen psal, ze ostatni vi jak casto hraju a ze Evil se mnou souhlasi, ze tohle cele je fet =) Tak se tady neponizuj Kubo, ja myslim, ze uz to je vyresene. Vic hrat nemuzu a nechci, tudiz mit lvl 2 nebudu. CLOSE =)

  14. #14
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    rikas ze jednas za sebe, a zase se tu ohrnujes evilem.. )

  15. #15
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Jednam, pouze jsem rekl, ze se mnou souhlasi. Kubo rikam, ze to je vyrizene =)

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates