Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: žiadosť o lvl 2 Svk_Punisher

  1. #1
    Registered User Svk_Punisher's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Zemianske Kostoľany
    Posts
    18

    žiadosť o lvl 2 Svk_Punisher

    Jozef, Svk_Punisher a mám ešte (King99, Scared_Assasin), 19rokov
    Chcel by som lvl 2 aby som si mohol zahrať chall =) dajte mi šancu ukázať čo je vo mne =)tu mam replay
    [URL]http://www.adotaparser.com/dota-replay/344971[/URL]
    [URL]http://www.adotaparser.com/dota-replay/345032[/URL]
    [URL]http://www.adotaparser.com/dota-replay/346787[/URL]
    Last edited by Svk_Punisher; 18th March 2012 at 07:50 PM.

  2. #2
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Quote Originally Posted by Svk_Punisher View Post
    Jozef, Svk_Punisher a mám ešte (King99, Scared_Assasin), 19rokov
    Chcel by som lvl 2 aby som mohol vytvárať mapy [/url]
    lvl 2 neslouží k tomu aby jsi mohl zakládat hry, nikdy to tu nepiš, protože to je jen taký bonus k tomu že máš lvl 2..

    Edit: určitě se tu ale setkáš s hráčema jako artsvk, kteří mají určitou provizi a mají lvl 2 jen k zakládání her..
    Last edited by dog.dejwik; 18th March 2012 at 09:43 PM.

  3. #3
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    prvá práca pre vás voucheri
    Back in staff

  4. #4
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Idem nato

  5. #5
    Registered User Svk_Punisher's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Zemianske Kostoľany
    Posts
    18
    Tak ako som na tom? =)

  6. #6
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Dobre, takze zhrniem to. Videl som tie prve dve replaye, treti sa mi nejako nesiel....

    Zacal by som tym, ze obe hry hral support. Kupil kura, wardy vsetko v poriadku. No odtial uz zacina ta dost zla cast. V prvej hre wardy polozil skoro minutu pred zacatim hry, cim dost znehodnotil ich ucinnost. Celkovo bolo jeho wardovanie dost slabe. Dal vzdy 2 wardy na zaciatku a dalsie tak v periode 15 min. Wardy boli vzdy polozene na menej dolezitych miestach, respektive mohli byt ulozene ovela lepsie.

    K trojlinke. Ako male pozitivum povazujem, ze skoro vobec nehitoval na 3ke creepy. No na druhej strane nedaval skoro vobec deny a ked aj dal bolo to na uplny lasthit, cim sa ta linka aj tak uplne pushovala, takze to velky vyznam nemalo. V prvej hre za licha, asi do 8 min nezozral ani jedneho creepa a myslim si, ze by to nespravil za celu hru, keby mu to sadomasochista neprikazal..

    Ma velmi slaby lasthit. Stoji vzdy na jednom mieste, spamuje stop, a aj tak vo vacsine pripadov toho creepa nezabije.

    V prvej hre uplne useless, a ked hovorim useless tak totalne useless. Za celu hru nedal jediny gank. Do 30 min nebol v ziadnom massighte. Nikdy ziaden port na help spoluhracovi... Od 30 min zacal s nimi chodit, pretoze uz isli pushovat a hra bola aj tak rozhodnuta.

    V druhej hre sa to uz o nieco zlepsilo, aj ho obcas napadlo, ze nemusi len stat na trojlinke a stlacat Sko a siel gank,co malo v neskorsich minutach vplyv na priebeh hry. Triafal pekne stuny, vdaka ktorym boli obcas nejake killy na supportoch aj carry...

    Jeho velmi slaba stranka su porty. Za prvu hru portol raz, aj to v 2 min z baze, ked ho zabili. V druhej asi 2 krat. Za obidve hry nemal pri sebe ziadny port, comu som fakt nedokazal pochopit...

    Podla mojho osobneho, odborneho a skromneho nazoru, hrac Svk_punisher zatial nema ani zdaleka na lvl 2(kapitana).

  7. #7
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    Ja uz som s SVK_Punisher-om pisal o tom ... myslim ze na kapitancenie nema ... ale ako support by som ho zobral do challu, niet problem, snazi sa, koniec koncov s challmi iba zacina ... v 2 z tych 3 hier, ktore idu pustit som bol pritomny, cize:

    na lvl 2 !deny

    ale myslim ze ako hrac do challov by sa rozhodne hodil, lvl 2 casom preco nie ...

  8. #8
    Registered User Svk_Punisher's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Zemianske Kostoľany
    Posts
    18
    ďakujem =)

  9. #9
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Ok, tak pozrel som ako prvu hru toho locka:

    Drobnosti ako zacastit fatal bondy na hera, ktory je tam sam a siroko daleko okolo ani creep, to ma pobavilo, ale ok
    Na 3ke harras absolutne nulovy. Void toho na zaciatku moc nepofarmil, cudujem sa, ze vam nic nepovedal. Ale laning za supporta sa naucit da, to podla mna nie je to najdolezitejsie.
    Najvacsi problem bol v tom, ze si od 14tej do takmer 20 minuty na mape nespravil vobec nic. Motal si sa sam, nevedel si sa rozhodnut kam skor pichnut, sem-tam follow nejakeho spoluhraca, potom zase nic. Bez portu samozrejme, wardy si kupil, odovzdal ich WDcku a zase sa motal dalej. Do akcii si s lockom prichadzal ako posledny, myslim, ze to netreba ani komentovat. A vobec, celu hru medzi tebou a nepriatelmi boli tvoji spoluhraci, stale stale vzadu, kvoli comu si toho STRASNE vela zmeskal.
    Nehovorim o tom, ze si pri hornej vezi cucal v lese a cakal na port od kuriera pocas toho ako si ju veno par centimetrov od teba uplne v pohode daval, ani snaha o deny [500 zlata zadarmo pre team, aspon to sakra skusim].

    Najvacsi pruser ale boli tvoje pohyby s inventarom. Najprv si kupil useless cloak, vravim si, ze si sa asi pomylil, ze si chcel postavit mekan, ked uz si mal ten headress Potom si predal vsetky branche, pricom ti zostali 3 volne sloty v inventari [wtf?]. Najvacsi gol ale bol, ked si ku koncu ten cloak predal a postavil mekan, ktory winda uz davno mala A nakoniec si v 30 minute ked si mal 950 manapool a manaboty kupil este claritku, to som tiez moc nepochopil

    Nehnevaj sa, ze si dalsie replaye ani nepozriem [aj ked ten s tym axem a centom si mozno mrknem ], ale urcite mas este cas...
    Ak ma byt replay hentoho locka jeden z troch, ktore ta maju prezentovat najlepsie aby si dostal lvl2, tak je to skutocne zle.
    Sorry, za mna urcite !deny

    Edit: Pozrel som si teda ten rep tej liny, pick komentovat nebudem, kedze si ani nevedel co to -cd je. Ale zaraza ma, ze v piatej minute mal tuskar o lvl viac ked ste boli proti nemu na linke cent+lina a axe v lese, kamo, Harrasuj!
    Last edited by Rhymak^; 19th March 2012 at 03:29 AM.

  10. #10
    Registered User Svk_Punisher's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Zemianske Kostoľany
    Posts
    18
    Diki aspoň viem v čom robím chyby ... chcel som kúpiť mekan ale ako si hovoril wind ho mal skôr tak som chcel postaviť pipu ale tu pudge mal zasa skôr tak som nakoniec postavil ten mekan lebo sa viacej zišiel ... a do akcií som prichádzal ako posledný lebo som sa mal držať v zadu ako mi chalani hovorili cez TS aby som mohol dať U keď im dá tide proste to je to že ja chally som hral do teraz tak 3 hry 4a pol roka som hral len pub hry .... a také ako pullovanie alebo harasovanie som nevedel ani čo je ... prvý raz som sa stretol z challom ked som robil test hru na IHRL a pohorel som keď som ako prvý item kúpil fľašu a spoluhráčovi som zhoršoval feednutie keď som útočil na crepov autoatackom jednoducho hrôza preto treba mi povedať v čom robím chybu a ja to zlepším.
    a tak.

  11. #11
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    no vies, ja ked som zacinal s challmi, bol som cely spoteny a nechapal som, tiez som sa musel veci ucit ... dolezite je aby si robil to co ti capitan povie a aby si vedel kde sa ukladaju wardy tak aby boli efektivne ... ked si support ... treba sa na tie chally hlasit a priucit sa nieco, ti nasi 'profici' maju velke reci a zjazdia ta ked to nevies, ale aspon si to zapamatas. Ja ked hram chally nemam problem brat kto signe, aj ked je nas len 8 (vid tvoj druhy replay) takze urcite este budes mat sancu si zahrat a hrat chally sa este naucis

  12. #12
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Myslim si, ze mozme tento topic uzavret. Poviem este ja par slov. Ako je dobre, ze sa niekto snazi seriozne zlepsit a brat si rady od skusenejsich, ako len dookola hrat tupych herov na pube ako niektori nasi mili hraci. Nie je problem, aby si sa tieto veci za kratky cas naucil, ale nezabudaj, ze robit kapitana je hlavne o tom, ze co piknes, tak si za tym aj stojis. Davas pokyny celemu teamu, bezohladu nato ci sa im to paci, alebo nie...

    No poviem to tak, ze nie setky lvl 2ky aktualne splnaju rolu kapitana.

  13. #13
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    No tak ked to hovori diabol, tak to asi fakt tak bude, ja som zabudol, ze on je samozvany hlavny supertroll voucher
    Cakame este na tretej/stvrtej osoby.

    A Diabol, demote thread je inde, nikto ti nebrani navrhnut kapitanov na demote na zaklade skillu, na to sa to zalozilo, zatial tam su navrhy len kvoli inaktivite
    Co sa tyka seriozneho zlepsovania sa a pocuvania rad skusenejsich, vecer sa mrknite na forum, bude tam thread, ktory povie o tom viac

  14. #14
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Ako ja nemám asi čo viac povedať, nevidel som replay, ale je to vaša práca, myslím že ste to zvládli dobre takto som si to predstavoval (Určite aj gunko a Lord) čiže sa vám do toho nebudeme starať.

    + páči sa mi ako diabol + sado poradili ako sa zlepšiť a tak...


    pekne hoši

    nejdem to uzatvárať možno sa ešte bude chcieť nejaký mod vyjadriť ale umna gj
    Back in staff

  15. #15
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    Jasne, diabol ma hlavu na to, mohol by aj kolkokrat pomoct ... myslim ze ma prehlad vaic ako vacsina z nas ... ale je tu to velke ALE

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates