Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 44

Thread: LVL 3 Req.

  1. #1
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904

    LVL 3 Req.

    Zdravím vospolok.

    Takže spolu s ostatným CZSK - Teamom sme pre Vás pripravili možnosť dostať lvl 3 AKA Voucher.

    Čo to obnáša ?
    Získať platný hlas pri udeľovaní lvl 2. Neskôr možno viac.


    Čo k tomu potrebujete ?
    - Minimálne lvl 2, ak nie aktivnosť na challoch tak aspoň aktívnosť na fóre (riešenie lvl 2 req)
    - Nutnosť mať skill niekde nad priemer lvl 2 hráčov. Malo by platiť voucher = skiller.

    Nakoľko nie sme v OT sekcii, čakám len koštruktívne dotazy a návrhy


    Fakt som krásavec

  2. #2
    Rewarded Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    23
    takze krecek s trubkou ze vcerejska to nedostane ? zadny autovouch???

  3. #3
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by Krecek View Post
    takze krecek s trubkou ze vcerejska to nedostane ? zadny autovouch???
    krecek s trubkou bol len počas touru a streamu, ak budeš pokračovať a budeme spokojný môzme sa rozprávať o niečom typu "CZSK streamer"


    čo sa týka k lvl3.. to je to moje PREKVAPENIE! dúfam že ste spokojný a čakám len chválu (joke)
    Back in staff

  4. #4
    Registered User vogelrauch's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    40
    Posts
    14
    nehcapu co se to tu vlastne resi ti co si lvl 2 zaslouzej uz ho davno maj bohuzel ho maj i ti kdo si ho naprosto nezaslouzej pr. lord martas daekoni a lamy tohoto typu tak komu bys jeste chtel rozdavat lvly... netix, dansonko, polovnik? to snad uz ani ne doufam

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    lamy typu Daekoni? Tak ja nevim co fetujes....

  6. #6
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Celkom rozumne, mozno uz tie lvl2 requesty nebudu vyzerat tak ako vyzeraju...

    A vlastne preco nie, !sign
    Ked uz nie skillovo, tak posudzovacie schopnosti hracov/skillu/manneru myslim mam dobre a bavi ma to

    @vogelrauch, predpokladam, ze by voucheri mali hlas aj pri tom, ked sa bude rozhodovat kto o lvl2 pride... Tzn, ze ak niekto kto na to nema skill/spravanie/aktivitu dostal lvl2 nejakym zazrakom, mozno by sa to dalo aj riesit, ci nie?
    Last edited by Rhymak^; 13th March 2012 at 01:36 AM.

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    rad sa pripojim ako jeden z mala ludi ma bavi cumet na streamy replaye(jediny z mala fakt o vas nevem mi napada jedine sweety a kedysi snipp) a za tych par rokov sa mozno viac rozumiem dote ako bohuzial hram takze !sign

    +som tu bohuzial 8+ hodin denne
    ak niesom na tyzdnovke
    Last edited by Nezmysel; 13th March 2012 at 03:24 AM.

  8. #8
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    @vogelrauch, predpokladam, ze by voucheri mali hlas aj pri tom, ked sa bude rozhodovat kto o lvl2 pride... Tzn, ze ak niekto kto na to nema skill/spravanie/aktivitu dostal lvl2 nejakym zazrakom, mozno by sa to dalo aj riesit, ci nie?
    samozrejme aj odoberanie mozu navrhnut ale musi byt dobry argument.A potom to uz prehodnotime.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  9. #9
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    !sign lebo som super chalan, vsetci ma mate radi (aj meginka) a poznam babu co je vo finale miss universe (slovensko) 2012

    a aj ked moj skill co sa tyka sola je poslabsi, myslim ze v ramci supportov som jeden z top na acku

    O lvl 3 som sa zaujimal uz aj predtym, ale moja kooperacia s mizigem na LoL nepostacila (kazil som mu last hit)

    a ak mate niekto nieco proti tak mi to povedze tuto narovinu a nie poza chrbat dakujem.

    Vsetkym posielam pusu na celo (zn. viem programovat v Turbo Pascale)

  10. #10
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    @vogelrauch dufam ze nehovoris o sadovi

  11. #11
    Registered User vogelrauch's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    40
    Posts
    14
    -sado ty si z obliga, ale děkuj jedině Megince

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Sadomasochista View Post

    a aj ked moj skill co sa tyka sola je poslabsi, myslim ze v ramci supportov som jeden z top na acku





  13. #13
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Myslim, ze sa jasne povedalo, ze sa nebude zachadzat do offtopicu, ale aspon tuto jednu musim...

    Skutok, naozaj neviem koho si predstavujes pod pojmom najlepsi supp na acku, ale myslim, ze sado sa do top3 URCITE zmesti... Poznam malo ludi, ktori bez opytania kazdu hru babysitnu hocikoho, a neviem neviem ci ma niekto namassovanych tolko hier ako support ako on... A nie len na acku

    Ale aj tak to chcem radsej ja!

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Myslim, ze sa jasne povedalo, ze sa nebude zachadzat do offtopicu, ale aspon tuto jednu musim...

    Skutok, naozaj neviem koho si predstavujes pod pojmom najlepsi supp na acku, ale myslim, ze sado sa do top3 URCITE zmesti... Poznam malo ludi, ktori bez opytania kazdu hru babysitnu hocikoho, a neviem neviem ci ma niekto namassovanych tolko hier ako support ako on... A nie len na acku

    Ale aj tak to chcem radsej ja!
    som cakal kto sa chyti na toho smajlika ako prvy.
    bohuzial sado mozno ta teraz urazim ale stale si tam milim s kompotom mate rovnako dlhe nicky ale s sadom som moc hier nehral alebo ako pisem som si ho pomilil s kompotom.
    ale napisat som jeden z top suportov to chce troska ego ties tu nevytahujem ze mam najmocnejsie AAcko aby som ten lvl 3 dostal
    Last edited by Nezmysel; 13th March 2012 at 11:19 AM.

  15. #15
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by vogelrauch View Post
    nehcapu co se to tu vlastne resi ti co si lvl 2 zaslouzej uz ho davno maj bohuzel ho maj i ti kdo si ho naprosto nezaslouzej pr. lord martas daekoni a lamy tohoto typu tak komu bys jeste chtel rozdavat lvly... netix, dansonko, polovnik? to snad uz ani ne doufam
    Ani v offtopicu ani tu sa mi nepáčia tvoje posty

    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Myslim, ze sa jasne povedalo, ze sa nebude zachadzat do offtopicu, ale aspon tuto jednu musim...

    Skutok, naozaj neviem koho si predstavujes pod pojmom najlepsi supp na acku, ale myslim, ze sado sa do top3 URCITE zmesti... Poznam malo ludi, ktori bez opytania kazdu hru babysitnu hocikoho, a neviem neviem ci ma niekto namassovanych tolko hier ako support ako on... A nie len na acku

    Ale aj tak to chcem radsej ja!
    Rhymak, aj ja sa hlásim v každej hre na supporta, preto lebo nemám až tak mocné carry tak hrám every chall suport a celkom ma to baví a snažím sa zlepšovať


    btw, k téme... tu píšte svoje návrhy a pripomienky, či sa vám páči takýto nápad, či by ste to prijali, alebo nepáči sa vám , alebo by ste tam niečo doplnili.

    a potom spravíme konkurz a budete vlastne členi czsk crew

    Prosím nespamujte to to úplným OT
    Back in staff

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates