Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 44

Thread: LVL 3 Req.

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    Ani v offtopicu ani tu sa mi nepáčia tvoje posty



    Rhymak, aj ja sa hlásim v každej hre na supporta, preto lebo nemám až tak mocné carry tak hrám every chall suport a celkom ma to baví a snažím sa zlepšovať


    btw, k téme... tu píšte svoje návrhy a pripomienky, či sa vám páči takýto nápad, či by ste to prijali, alebo nepáči sa vám , alebo by ste tam niečo doplnili.

    a potom spravíme konkurz a budete vlastne členi czsk crew

    Prosím nespamujte to to úplným OT
    marek teraz asi nevies citat ty gunko to hore vysvetlil ako konkurz nie navrh a diskusiu

  2. #17
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Nakoľko nie sme v OT sekcii, čakám len koštruktívne dotazy a návrhy

    huh?
    Back in staff

  3. #18
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Myslim, ze je trosku zbytocne zakladat dalsi thread kvoli konkurzu... Podla mna to mozeme rovno spojit do tohoto, kedze sa uz ludia zacali aj hlasit

    @QQ, nevravim, ze na acku nie su dobri supp hraci, ale kedze 80% hier hram stale so sadom, viem, ze sa nanho da celkom dobre spolahnut a imo to bude len lepsie, kedze to dost massuje [ine ulohy mu nedovolim ]... Samozrejme som zazil hracov, ktori zahraju dobry support, velmi si takychto hracov vazim, hnusia sa mi hard carry masseri, zas na druhu stranu, chapem, ze ak clovek nema v time hraca, ktoremu sa da verit, tak mu to carry nenecha...

    @skutok, myslim, ze to moze napisat na ego kludne, pretoze tolko tych support hracov na acku nemame... resp malo ludi preferuje support pred inymi ulohami

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Co se mě týče, nevidím v tom zas až takový problém, protiklady to snad ani mít nemůže... Ale co bych se v momentální době snažil vylepšit je populace lidi na áčku.

    Vono tím, že zavedete lvl 3 pro vybrance ( třeba já ) se popularita nezvedne, chce to možná nějakou reklamu, nebo vrátit pro nově přichozí lvl 1, protože je to den za dnem horší, chall už nebyl ani nepamatuju.

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Daekoni View Post
    Co se mě týče, nevidím v tom zas až takový problém, protiklady to snad ani mít nemůže... Ale co bych se v momentální době snažil vylepšit je populace lidi na áčku.

    Vono tím, že zavedete lvl 3 pro vybrance ( třeba já ) se popularita nezvedne, chce to možná nějakou reklamu, nebo vrátit pro nově přichozí lvl 1, protože je to den za dnem horší, chall už nebyl ani nepamatuju.
    jj naposledy vcera

  6. #21
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    @daekoni
    Mozno sa nedvihne popularita channelu, ale myslim, ze je stale lepsie
    1.odbremenit modov od vouchovania, mozno sa budu venovat inym, dolezitejsim veciam
    2.mod != dobry voucher, mozu byt hraci, ktorych bavi sledovat repy, zapasy, vidia viac do pickov atd...
    3.viac voucherov = spravodlivejsie rozhodovanie kto ten lvl2 dostane
    4.uskodit to NIJAKO nemoze, tak preco nie?

    Ja napr sledujem zapasy/streamy denne, mozno nie som top pro skill picker, ale stale sa zlepsujem a som si isty, ze modi na toto cas nemaju, alebo na to proste seru, necudoval by som sa

  7. #22
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    tak hlásím se ! tak zase po case chodim na xpam casteji, a je tu čím dál mín lidí, a když si vzpomenu na ty kvalitní challenge co jsme tu chodli pravidelně dobří hráči, a kolikrát tam bylo i dvacet lidí. Tak to už asi bývat nebude, ale určitě by to šlo udělat líp než je to takhle, a to například domluvenýmy chally dopředu na forku, streamem her , a různými toury . (ty chally bych klidne kapitanoval a zkoušel i nějaké nové nadějné hráče )
    Last edited by Hannibal.InSa; 13th March 2012 at 05:53 PM.

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    neříkam že nemáš pravdu, ale říkam že to je momentálně zbytečný, je tak málo lidí prostě. Lidi s lvl 2 je dostatek, přibytek hraču není zas až tak obrovsky, ba naopak.

  9. #24
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Tímto žádam o lvl 3!

  10. #25
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Tento thread nesluzi ako VR, takže sign nepíšte zbytočne. Tu ste mali povedať ako si to predstavujete vy, či máte k tomu pripomienky, čo by ste prehodnotili, ako by ste to vy nastavili.
    Keď bude táto téma ucelená a budeme presne vedieť ako to bude fungovať, spraví sa thread na VR lvl 3.

    Teda zhruba čo som od Vás očakával :, napr.:
    1) Počet voucherov podľa Vás. Treba brať do úvahy, že nie vždy všetci môžu, nech sa nestáva, že lvl 2 VR budu viaznuť a pod.
    Môj názor [3]
    2) V prípade, že budú 3 voucheri, ostávajú 4 hlasy od "nás" ? ( MiZi , LD , QQ, G.) Alebo budú platné len Vaše ?
    Môj názor [3 x voucher + 4x "mod" , lvl 2 prejde pri 4+/7 hlasov]

    Proste nastavenie systému, ktorý považuje Vy za najlepší. Prípadne niečo ďalšie, momentálne ma nič viac nenapadá...


    Fakt som krásavec

  11. #26
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    ale mňa nepočúvate

    takže ja si to predstavujem tak, že určite uberieme lvl2 userov, pretoze vela neaktivnych a vela lvl2 netreba.

    lvl3 by som dal zatial 3

    a hlasovalo by sa typu - ze 3 vyjadrenia od voucherov a posledny od nejakeho moda (Ld, qq, gunko) cize na prejdenie by potreboval 4 hlasy (3voucher +1mod)
    Back in staff

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    votice
    Posts
    27
    tež bych zažadal o lvl 3

  13. #28
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by the_qq View Post

    a hlasovalo by sa typu - ze 3 vyjadrenia od voucherov a posledny od nejakeho moda (Ld, qq, gunko) cize na prejdenie by potreboval 4 hlasy (3voucher +1mod)
    osobne som za "2 na 2" lebo ked jeden voucher bude prec, tak sa nepohneme

    Quote Originally Posted by Redik View Post
    tež bych zažadal o lvl 3
    Ty nevieš tuším ani čítať, ako chceš riešiť forum ?
    Last edited by gun10a; 13th March 2012 at 08:07 PM.


    Fakt som krásavec

  14. #29
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    najlepsie by bolo keby sa hlasili ludia co sa aj vedia vyjadrovat na urovni.Ze rozpisu dany replay a na konci toho daju support/deny.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  15. #30
    Registered User netix's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Brno
    Posts
    64
    Quote Originally Posted by vogelrauch View Post
    nehcapu co se to tu vlastne resi ti co si lvl 2 zaslouzej uz ho davno maj bohuzel ho maj i ti kdo si ho naprosto nezaslouzej pr. lord martas daekoni a lamy tohoto typu tak komu bys jeste chtel rozdavat lvly... netix, dansonko, polovnik? to snad uz ani ne doufam
    Neber si moje meno do huby nonamehater.
    I will not become a mere memory...[Sephiroth/FF7:AC]

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates