Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 22 of 22

Thread: reset stats

  1. #16
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    aha, no jako mě je to jedno, jen jsem myslel že by to trochu oživilo komunitu... Jde nám všem přece hlavně o to aby tady bylo co nejvíce hráčů..

  2. #17
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Bratislava
    Age
    35
    Posts
    21
    Ja som urcite toho nazoru ako dejwik!
    Pre motivaciu k lepsim vysledkom by sa mali staty resetovat 2x do roka, s tym spojit aj vyhlasenie o najlepsieho pub/chall hraca za dane obdobie.
    Mnohych demotivuju ich staty, co sa aj realne odraza na tom, ci sa dostanu do hry. Takto moze Acko stratit mnoho hracov, ktori jednoducho odidu na dotalicious, garenu a podobne snove servery. Dajme teda sancu napravit reputaciu s novymi statmi vsetkym. Myslim, ze to bude prospesne pre hracov, najma takych, ktory zacinaju, alebo su iba v dota plienkach.

    Corben - Support pre reset stats

  3. #18
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Popravde nechapu proc se tomu Lord tak brani, idelani by podle me bylo udelat reset statu dobrovlny (jako je to na Dotalicious napr.) jednou za nejaky cas.Kdo si staty bude chtit resetnout tak muze, kdo ne tak si je resetovat nebude.

  4. #19
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    mne sa zase najviac pozdávalo, každý polrok a ceny za prvé druhé tretie miesto v topke.
    Back in staff

  5. #20
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Quote Originally Posted by Wicker View Post
    Popravde nechapu proc se tomu Lord tak brani, idelani by podle me bylo udelat reset statu dobrovlny (jako je to na Dotalicious napr.) jednou za nejaky cas.Kdo si staty bude chtit resetnout tak muze, kdo ne tak si je resetovat nebude.
    individualne to resetnut nejde bud vsetkym alebo nikomu...
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    kdyz nikomu tak kdyby aspon slo zobrazit !SD za urcity obdobi ci urcity pocet poslednich her

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Prostě když reset tak všem, každý kdo by chtěl vidět své bejvalé staty a vysledek TOP hracu, podival by se prece na predchozi "sezonu" A jak uz zde bylo zminovano, jsem pro aby byly 2x do jednoho roka. A vzdy vyhlaseni Top hrace Pubu a challu.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates