Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 31 to 38 of 38

Thread: Cum se poate asa ceva?

  1. #31
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Un sistem in care trebuie sa iti dovedesti nevinovatia si nu invers?... ceva e putred in Danemarca

  2. #32
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    2,350
    Nu asta este motivul pentru care ai primit tu lvl 0 am inteles ca ai facut reclama la alt server .
    mia placut asta, noua, nu poate fi demonstrata deoarece probabil ia fost prea lene sa faca ss, motivul perfect!

    ontopic: btw, nu vreau sa va invat sa va moderati canalul sau ceva de genul dar sfat: dupa ce rezolvati toata comedia asta datile lvl 0 la toti, ma indoiesc ca vreti asa specimene in comunitatea voastra, just a friendly advice

  3. #33
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    @linkthespartan
    Eu stiu ca ai luat lvl 0 de la logistik pe contul principal(mocca) si cand ai facut acea remarca referitoare la turneu , m-am interesat putin cine isi permite sa isi dea cu parerea si surpriza.. era unu care primise deja lvl 0 pe romania. Deci da, daca nu faceai acea remarca poate nu te verificam sau nu aveam nimic cu tine, dar te-ai cam dat de gol singur.
    Celorlalte specimene nu le acord atentie, sunt mult prea smecher sa ma cobor la nivelul lor. Go ahead, spam.

  4. #34
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by -Decay- View Post
    mia placut asta, noua, nu poate fi demonstrata deoarece probabil ia fost prea lene sa faca ss, motivul perfect!

    ontopic: btw, nu vreau sa va invat sa va moderati canalul sau ceva de genul dar sfat: dupa ce rezolvati toata comedia asta datile lvl 0 la toti, ma indoiesc ca vreti asa specimene in comunitatea voastra, just a friendly advice
    @Decay ai permis de conducere?Cand te prinde ca ai depasit limita legala de viteza nenea politistu iti da amenda , si daca tu o contesti el ( politistu ) o prezinta in justitie.Dar niciodata nu o sa-ti arate el tie filmarea cand ai depasit limita legala , decat in fata justitiei
    Este doar un exemplu.
    Aici aratam ca poate fii , cateodata si invers.E valabil si pentru tine "(p)"rhaz :P
    Nu era mai simplu daca respectivi se adresau frumos cu o cerere mult mai bine redactata?Ca urmatoarea :
    [url]http://eurobattle.net/threads/166063-cerere-debanare[/url] .
    Respect maxim pentru acest om si modul in care a prezentat/argumentat tot ceea ce a scris , si mai ales unde nu a jignit nici macar o secunda.Si totul sa rezolvat rapid , si in favoarea sa

    Nota explicativa : Recunosc public ca nu am fost prezent la toate orele de limba si literatura romana/gramatica asa ca va rog sa imi scuzati greselile gramaticale.
    dupa ce rezolvati toata comedia asta datile lvl 0 la toti, ma indoiesc ca vreti asa specimene in comunitatea voastra, just a friendly advice
    Cand ai dat ultima data !info -decay- pe Romania?)
    Last edited by b0rn2kill; 11th March 2012 at 01:24 AM.

  5. #35
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Age
    36
    Posts
    111
    Inchideti threadu ca n-o sa-mi cer scuze ! Atata timp cat n-am gresit cu nimic si ma simt nedreptatit,nu stau sa-mi cer scuze pt un amarat de joc in care unul se crede superior si vrea sa ne aibe pe toti la comanda lui..Nu am facut o crima si nu este beg in masura sa ma judece de parca ar fi serveru lui..Nu mai sunt bine primit aici OK,sunt si alte locuri de joaca atat pt mine cat si cativa prieteni de-ai mei care ne-am facut bagajul de pe bnet.Am fost banat pt mh in vara,mi-am recunoscut greseala si am incercat de cateva ori in cateva posturi sa-mi cer scuze si sa promit ca nu mai folosesc mh..Acuma daca era vina mea recunosteam ca am gresit si imi ceream scuze,dar nu am de ce sa o fac. Sincer imi pare rau pt ca este primul meu loc de joaca de aproape 5 ani..Daca nici bobo n-a putut sa ma debaneze inseamna ca nu mai are cine :P ,hai ca n-are rost dati close !

    P.S: Mosie esti un TRADATOR fgm !
    Last edited by Sherky; 11th March 2012 at 01:43 AM.

  6. #36
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Quote Originally Posted by Sherky View Post
    Inchideti threadu ca n-o sa-mi cer scuze ! Atata timp cat n-am gresit cu nimic si ma simt nedreptatit,nu stau sa-mi cer scuze pt un amarat de joc in care unul se crede superior si vrea sa ne aibe pe toti la comanda lui..Nu am facut o crima si nu este beg in masura sa ma judece de parca ar fi serveru lui..Nu mai sunt bine primit aici OK,sunt si alte locuri de joaca atat pt mine cat si cativa prieteni de-ai mei care ne-am facut bagajul de pe bnet.Am fost banat pt mh in vara,mi-am recunoscut greseala si am incercat de cateva ori in cateva posturi sa-mi cer scuze si sa promit ca nu mai folosesc mh..Acuma daca era vina mea recunosteam ca am gresit si imi ceream scuze,dar nu am de ce sa o fac. Sincer imi pare rau pt ca este primul meu loc de joaca de aproape 5 ani..Daca nici bobo n-a putut sa ma debaneze inseamna ca nu mai are cine :P ,hai ca n-are rost dati close !

    P.S: Mosie esti un TRADATOR fgm !
    Mereu se poate rezolva. Eu in locul tau i-as da un PM lui Beg.

  7. #37
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Quote Originally Posted by Sherky View Post
    Am dat !info _ceeapa_ si cica ''lvl 0 multi acc sherklike'' ba cum poti sa zici treaba asta cand eu si ceapa jucam pe skype nu numai noi doi impreuna cu alti precum sicriuviu,windycity sau pcr^ceusescu... nu suntem unu si acelasi cretinule ) ce ma amuza prostia ta de care dai dovada,si sincer iti spun de azi inainte o sa-mi fac si eu multi acc si cand nu o sa joc pe gplay o sa vin pe bnet sa-mi bat joc de nubi si sa le ruinez jocurile asa cum face d00p si amicul sau riscant.. Ce o sa mai ma distrez
    Sherky banat pe forum pentru amenintari.

    20 de posturi inutile sterse, am lasat unele posturi revelante desi aveau un limbaj vulgar.

    2 useri au primit avertizare pe forum pentru spam.

    Cat despre topic: inchis.
    Last edited by GoodanGeL; 11th March 2012 at 09:28 AM.

  8. #38
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Te felicit )))) sper ca a primit si t-pain pentru spam .

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates