Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 38

Thread: Cum se poate asa ceva?

  1. #16
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Quote Originally Posted by Sherky View Post
    Misto scop o sa am sa ma pish pe tine care esti un daramat si care dai ban aiurea...Cica alea sunt amenintarii aduse tie ratatule crezi ca stau sa-mi pun mintea cu totii fatalaii ca tine,daca mi-as pune minte cu toti ca tn as ajunge la balamuc.Sincer ti-o zic in fata esti CURVA personala a lu bobo ba radiatule mai iesi'n plm afara din casa si nu mai sta in fata la pc-u.. Da misto scop o sa am cand o sa ma plictisesc si o sa mai revin pe bnet sa-mi fac 2918037218 acc sa imi bat si eu joc cum ti-ai batut si u cand ai dat ban lvl 0 parca as fi injurat sau as fi jucat cu mh.. sper sa te simti bn ca mi-ai dat ban stai cu burta la soare.. ia uite aici print Attachment 163469
    Quote Originally Posted by CeaPa View Post
    Beg nush cu cine ai impresia ca vb tu aici te cam pui cu cn nu trebuie.
    Nu a facut o crima sa merite lvl 0 ca asa vrei tu ca esti un retardat mintal si un copil cacat la gard.
    Hai sa facem un pool sa vedem cine este de acord sa iei demote si cine nu,ce zici?
    Tocmai m-am mutat si eu pe gplay si m-a recunoscut cineva si mia zis ca e mult mai bn acolo decat pe ro cu admini ca tn.. pt ca si el a facut cerere de demote la cen pt tine ca faci power abuse,dar se pare ca ai facut asslike si acuma esti curva personala a lui bobo.
    Aveti sansa sa editati posturile va las 24 de ore.
    Eu stiu ca exista o regula Insulted Other Member(s).

  2. #17
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Quote Originally Posted by lunetistu_orb View Post
    1.Pot sa organizez eu meciul dintre voi 2?Gen Full Strike , Pride , k1?
    2.Stii zicala aia "cainele care latra nu musca?"
    @Decay :Imi dai si mie un autograf pe o bucata de hartie?Nu de alta da e criza...si e scumpa hartia igienica.

    Revenind la subiect...cel care a deschis acest topic il face intai "mare terminat" , apoi continua cu "carpa de om" si vrea aplaude BegforMercy?Poate daca iti cereai scuze , nu se ajungea aici.Pana si handicapatul de ..Rege care m-a injurat de familie a putut sa isi ceara scuze?Asta inseamna ca sa injosit?Doar si-a dat seama ca a gresit.

    Trimite-i frate un PM lui bobo , cu dovezile care le ai , apoi astepti sa ia o decizie si gata.Pentru ce atata spam?
    +1

  3. #18
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Quote Originally Posted by LinkTheSpartan View Post
    Attachment 163476

    Am zis sa ajut si eu cu un print

    El imi daduse lvl 0 pe motiv ca am zis de touru lui ca e slab ))

    Sa inteleg ca echipa BJ a '' castigat marele premiu '' ? )

    Ok, daca asa este sa ne arati si noua goodangel o dovada, ceva prin care sa vedem ca ai castigat banii


    Eu oricum nu mai joc pe RO/Eurobattle , pentru ca xpam`u e pe ultima suta de metri.

    Si-au batut joc de dota1 icefrog cu noua harta '' 6.74 ''

    Jucati-va frate dota2
    Daca tu ai dovada ca i-ai spus despre tour ca este slab si ai primit lvl 0 Begformercy primeste demote.

  4. #19
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Age
    36
    Posts
    111
    Editat.. Si acuma bobo vreau sa te uiti pe ss-urii sa imi zici daca l-am amenintat pe beg si sa-mi zici daca am meritat sa imi dea lvl 0.
    Nu doar eu ma plang de beg care mi-a dat ban aiurea,sunt si alti..Ceapa a luat si el lvl 0 si lista poate continua daca e sa ne uitam si l-a alte cereri.

  5. #20
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Referitor la Ceapa sa iti explic ceva tu daca ai intrat pe contu lui se numeste share account si pentru asa ceva se da lock account.
    Toate userele pe care ai intrat tu : 1.labet 2.sh3ll3y 3.sherklike 4.exe.one 5.[mst]_visan
    6._ceeapa_ 7.torniquet 8.megatron][ 9.ruxxy 10.shitzy
    11.sherry 12.fuck.in.pitch 13.][cocaina^^ 14.ice.apocalyptic 15.fane_limbistu

  6. #21
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Vreau sa te gandesti la ce ai facut si sa nu uiti ca ai fost iertat pt mh si astept niste scuze pe forum si o sa poti juca iar pe ro.
    Begformercy nu o sa primeasca demote si astept scuze pentru el si incercati sa il respectati pentru ca este totusi Moderator pe Romania.

  7. #22
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Quote Originally Posted by T-Pain View Post
    ^ si are dreptul sa dea ban din orice motiv? fi serios
    Pentru tine special o sa caut o metoda sa te banez sa nu poti sa postezi pe ro forum.

  8. #23
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Age
    36
    Posts
    111
    labet sh3ll3y sherklike ruxxy shitzy sherry sunt ale mele dar nu jucam decat pe contu meu.. pe celelante n-am mai intrat de ceva vreme ca stiam ca am lvl 0 pe ele...
    Pe [mst]_visan,][cocaine^^ si megatroll][ sunt conturile lu varamiu care venea pe la mn si se mai juca dar el a luat ban pt mh pe pd.eu ca juca de acasa de la el cu mh si eu i-am interzis sa mai joace de la mn sa nu-mi iau si eu ban degeaba..
    _ceeapa_ este vecin cu mn si nu numai odata a jucat de la mn, iar ice.apocalypto & fuck.in.pitch este un tovaras care avea inainte contul noobmostskilled care a luat ban si el pt mh in urma cu ceva timp care a jucat cateva jocuri la mn acum cateva saptamani..
    Nu vad de ce sa ma scuz..nu am jucat cu mh nu am injurat,nu am facut reclama se poate vedea in print-uri de ce am luat ban..Nu am ajuns in situatia in care sa isi bata beg joc de lume si mai vrea sa-mi cer si scuze.. daca eu si mosie am intrat pe canal dupa joc si in gluma ne-am injurat,asta nu inseamna ca el trebuie sa dea kick sa gaseasca motiv de ban lu mosie si pe urma sa gaseasca motiv si pt mn.. Asta e bataie de joc,eu nu-mi cer scuze ca nu am gresit cu nimic,alea nu-s amenintarii aduse la adresa lui..

  9. #24
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Age
    36
    Posts
    111
    Vrea respect no problem,respeca si vei fi respectat..Eu nu am auzit de goodangel vreodata sa ii faca cineva post pt abuz de moderator.. hai ca nu o mai lungesc mult bobo inchide threadu si da un verdict.

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    32
    Posts
    1,620
    Nici mesajele private dp forum nu se pun ?

  11. #26
    Registered User LinkTheSpartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by BoBo View Post
    Daca tu ai dovada ca i-ai spus despre tour ca este slab si ai primit lvl 0 Begformercy primeste demote.

    [url]http://eurobattle.net/threads/165586-Discutii-RDL-TOUR/page6[/url]

    uite-te rpd pana nu sterge beg postul.

  12. #27
    Registered User HotShot's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    128
    ^) Oare se va tine de promisiune Bobo ? )

  13. #28
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Quote Originally Posted by LinkTheSpartan View Post
    [url]http://eurobattle.net/threads/165586-Discutii-RDL-TOUR/page6[/url]

    uite-te rpd pana nu sterge beg postul.
    Nu asta este motivul pentru care ai primit tu lvl 0 am inteles ca ai facut reclama la alt server .

  14. #29
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    frate dupa ce zici : Nu cred ca va mai fii premiu in bani...si nici n-ar trebui... ca a fost slab tour`u... /Smecher touru asta B-) E nesimtire mare sa te inscrii si sa nu te prezinti... te miri ca primesti lvl 0 ? uni oameni incearca sa faca ceva pentru comunitate si vi tu un anonim si spui ca tour-u e de slab vezi-ti de dota 2.


    Prima data ai luat ban pe Mocca ca l-ai injurat pe logistik cam multe aere ai tu prietene.




    PS : in legatura cu serverul l-am vazut si eu odata ca vorbea cu t-pain si ii zicea ceva de genu' : "nustiu cum o sa te descurci si cu egypt si cu dotaleague si cu serverul tau" eram si eu cu topaz pe DotaLeague ).
    Last edited by CronYshor; 10th March 2012 at 04:10 PM.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  15. #30
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    ideea e ca voi greisiti cu tot cea c faceti.... fratilor este simplu va explic eu:
    1 Daca ai injurat vreodata p channel vei lua ban.
    2 daca ai pomenit d alte platforme (forum, chat, in-game) vei lua ban
    3 daca ai indraznit vreodata sa iti faci mai mult d 2 accounturi fara sa
    anunti tot staffu in public p forum vei lua ban.
    4. Daca vei intra p conturile prietenilor tai sa joci, ca deh iti place tie dota mult, vei lua si u si el ban PERMANENT.
    5 daca ai injurat vreodata sau ai vb urat cu 1 moderator/admin/jesus vei lua ban.
    6 Ei sunt pana la urma oameni si gresesc voi NU deci vei lua ban.

    De acum inainte daca vreti vreodata sa mai postati cva GANDITI'VA bine daca a'ti facut vreodata cva din cele d mai sus, CA, DACA NU VE'TI LUA BAN!

    Si dupa cum stim toti intotdeauna se va gasii o justificare pentru care ati luat ban,

    Hai sanatate si da, channelu asta se va duce de rapa.

    P.S: fi'ti baieti destepti si punetii p ei sa va aduca dovezi dc sunteti banati(poze, inregistrari audio-video, etc) pentru care sunteti banati sa vdm c dovezi aduc.
    Last edited by camban; 10th March 2012 at 05:10 PM. Reason: pentru ca am buton d edit MUAHAHAHA

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates