Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 41

Thread: chci se zeptat jede vam nekomu battlenet ?

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    brno
    Age
    38
    Posts
    16
    aspon zze se teda vi co se deje naposled jim vyhorel server nebo co a 3 dny sem byl nasratej ponevadz to nevalilo

  2. #17
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    29
    Posts
    322
    Quote Originally Posted by xavierx View Post
    jen sem si napchal sklenenku ze se zhulim a zahraju tak me to kicklo z battlenetu nasere teda ..
    Ja som sa zase dohodol s kamošom že ideme hrať sadol som si pri pc a zrazu to padlo Tak to nasere človeka fakt Ale tak čo uš stým nič nenarobýš.
    Silence always treat sick soul. :-(

  3. #18
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    29
    Posts
    322
    Tu je dôvod prečo nejde server ----> [url]http://eurobattle.net/threads/167519...73#post1461173[/url]
    Silence always treat sick soul. :-(

  4. #19
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    jj to je nejlepsi napad to delat v nedeli vecer kdyz je nejmin hracu.

    skoda slov
    pokial sa pracuje na tych novych ikonach, tak tie mali byt uz v Novembri, len vlastnik servera je zastihnutelny asi tak casto ako Bill Gates chodi so mnou na pivo. Takze som aj v celku rad ze by to konecne mohlo byt hotove


    no koukam aspon uz tu maj napsany realm offline kdyz uz nic blbci tak todle aspon dokazali urobit
    ako som povedal, server bol od obeda stale online, pokial si skusal viac krat pripojit tak sa to podarilo. Len teraz je uz uplne dole preto sa nepripoji nikto ani ked si polame prsty. Ta notifikacia funguje v pohode


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    brno
    Age
    38
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by efko.wbs View Post
    pokial sa pracuje na tych novych ikonach, tak tie mali byt uz v Novembri, len vlastnik servera je zastihnutelny asi tak casto ako Bill Gates chodi so mnou na pivo. Takze som aj v celku rad ze by to konecne mohlo byt hotove



    ako som povedal, server bol od obeda stale online, pokial si skusal viac krat pripojit tak sa to podarilo. Len teraz je uz uplne dole preto sa nepripoji nikto ani ked si polame prsty. Ta notifikacia funguje v pohode



    hhh ked si polame prsty ted si me dostal xD b cancel b cancel b cancel xD

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    brno
    Age
    38
    Posts
    16
    jo s tim se da delat jedina vec v mem pripade to bylo doprdele co je spadl me net ? po 10 minutach zkouseni a zalagovanyho bnetu uz me to bylo jasny a jen sem suse konstatoval CO DO TEHO TI kkti ZAS JEBO tot vse co sem s tim moh nadelat xD

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    brno
    Age
    38
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by _ARTAS_ View Post
    Ja som sa zase dohodol s kamošom že ideme hrať sadol som si pri pc a zrazu to padlo Tak to nasere človeka fakt Ale tak čo uš stým nič nenarobýš.
    jo s tim se da delat jedina vec v mem pripade to bylo doprdele co je spadl me net ? po 10 minutach zkouseni a zalagovanyho bnetu uz me to bylo jasny a jen sem suse konstatoval CO DO TEHO TI kkti ZAS JEBO tot vse co sem s tim moh nadelat xD

  8. #23
    New User
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Earth
    Age
    35
    Posts
    1
    Jezis a ja tu preinstalovavam euroloader jak oteklej ctu fora co to muze byt a rikam si co to ma byt me snad dali ban nebo co a pak kouknu sem a on nejede server :/...

  9. #24
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    brno
    Age
    38
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Angryone View Post
    Jezis a ja tu preinstalovavam euroloader jak oteklej ctu fora co to muze byt a rikam si co to ma byt me snad dali ban nebo co a pak kouknu sem a on nejede server :/...
    lol si zabijak asi dotu moc dlouho nehrajes co ? xD ja uz si za tech 6 7 let na to zvyknul ze to obcas den nejede ale po tom co jim vyhorel server a 3 dny jim to nejelo uz zacinam rads zjistovat nez to 3 dny jak vul zkouset

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by xavierx View Post
    haha no koukam stale nic volno nuda proc to nedelaj v pondeli rano chytraci ted tomu fak muzu rikat zabita nedele ale dik za info borci doufam ze si jeste dnes zahraju jen sem si napchal sklenenku ze se zhulim a zahraju tak me to kicklo z battlenetu nasere teda ..
    niekto totis musi v pondelok do prace a jeho volny cas v nedelu obetoval napriklad nato aby nam zlepsil podmienky na hranie presne preto to nemozu spravit v pondelok lebo oni zato nemaju zaplatene ze sa tu nejaka banda retardov hra zadarmo dotu vies.

  11. #26
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    brno
    Age
    38
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    niekto totis musi v pondelok do prace a jeho volny cas v nedelu obetoval napriklad nato aby nam zlepsil podmienky na hranie presne preto to nemozu spravit v pondelok lebo oni zato nemaju zaplatene ze sa tu nejaka banda retardov hra zadarmo dotu vies.
    ja co delat nemam klidne bych to udelat mohl v pondeli rano kdybych byl jeden z adminu nebo co xD a je me to celkem jedno dotu hraju moc dlouho na to abych jim byl vdecnej za par ikonek me to bavilo i kdyz to byla stara dobra allstars dota nic na tom menit nepotrebuju a jo no taky chapu ze kdyby jim nekdo poslal donate tak by se meli lip

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    brno
    Age
    38
    Posts
    16
    jen koukam ze jim to porad nejede takze stejne u toho v pondeli rano musi nejake sulda sedet tak co XD

  13. #28
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    omfg, clovece, chod do roboty, do skoly, do posilky, hladat si zenu, alebo co, len tu uz prosim ta nepis...
    a ked mi budes chciet odpisat, ze ty si mozes pisat kde chces a co chces, tak nie si v offtopicu, just fyi

  14. #29
    New User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Bratislava
    Posts
    2
    ok dopadol som celkom podobne,snad som tým nič neskazil že som si preinštaloval patcha apodobne...mg..takže večer už by to malo ísť?

  15. #30
    New User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Bratislava
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by _ARTAS_ View Post
    Ja som sa zase dohodol s kamošom že ideme hrať sadol som si pri pc a zrazu to padlo Tak to nasere človeka fakt Ale tak čo uš stým nič nenarobýš.
    hahaha ja som si tiež prcol bongo a zrazu .že zahraj si AI mapu ....

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates