Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 31 to 43 of 43

Thread: Ban a demote request ARTSVK

  1. #31
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Asi mi vyhrknu slzy, ja som tiez doteraz nemal ziadny fake a to mi chcete povedat, ze mi za to nikto nelahne k noham? Nepodakuje za to, ze tu tomu dviham uroven a hlavne, ZE NEMOZEM IST AFK KEDY CHCEM? R U FUCKIN SERIOUS???????!?!?!?!

  2. #32
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Este aj za nadavky ban.

  3. #33
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    ok mne je to uplne u pici dajte mi ban a uz ma tu neuvidite... kokos clovek sa nemoze ist presrat napise do chatu napise dovody a riesite ho tu...
    P.S. nikdy som nenapisal ze ich neriesite tak nepis co som nepovedal QQ

  4. #34
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ty musis mat strasne rad ten kokos, ked ho tu furt pises.

  5. #35
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Asi mi vyhrknu slzy, ja som tiez doteraz nemal ziadny fake a to mi chcete povedat, ze mi za to nikto nelahne k noham? Nepodakuje za to, ze tu tomu dviham uroven a hlavne, ZE NEMOZEM IST AFK KEDY CHCEM? R U FUCKIN SERIOUS???????!?!?!?!
    to je pekne ale pochybujem ze si tu stravil tolko casu zivota ako ja

  6. #36
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    Quote Originally Posted by ArtSvk View Post
    to je pekne ale pochybujem ze si tu stravil tolko casu zivota ako ja
    Wasted youth

  7. #37
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Art daj ještě něco, strašně mě zajímá že hraješ dotu 5 let..

    mě zajímají dvě věci:

    za 1. šel si afk bez udání důvodu a tím nám padla první strana
    a za 2. šel jsi opět afk již tedy s udáním důvodu že jdeš srát a to nám padla druhá strana nato jsme psali ff..

    Na tu hru jsi kašlal, feedoval jsi jí a pak jsi dal třešničku na dort afk, nemáme se o čem bavit, je už na modech či ti ten ban dají či ne.

  8. #38
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    Art daj ještě něco, strašně mě zajímá že hraješ dotu 5 let..

    mě zajímají dvě věci:

    za 1. šel si afk bez udání důvodu a tím nám padla první strana
    a za 2. šel jsi opět afk již tedy s udáním důvodu že jdeš srát a to nám padla druhá strana nato jsme psali ff..

    Na tu hru jsi kašlal, feedoval jsi jí a pak jsi dal třešničku na dort afk, nemáme se o čem bavit, je už na modech či ti ten ban dají či ne.
    dejvik tebe by sa hodila jedna poriadna ocovska

  9. #39
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by ArtSvk View Post
    to si ako uz robite picu tak teraz ste ma nasrali... to chceete dat ban mne dopici co som si tu odskakal VYSE 5 ROKOV NA JEDNOM pojebanom nicku na ziadnych fakoch ked som nevymyslal chujoviny a nerobil 500nickov ako ostatne lamy tu... normalne fakt dajte mi ban a jebem aj ja na tento server toto snad neni normalne.. v pici
    a to este doplnim ze ti ktori tu feednu leavbnu afkuju kazdu piatu hru tak sa neriesia dopici hraju veselo dalej ja sa idem 1x vvysrat a uz tu ten dement dejvik s 500nikmi pise ban request?? nekomentujem sorry za nadavky ale co je moc to je moc
    Hi, ja mel ban na nekolik mesicu za leave z lobby ... sup?

    Jinak srani se da podrzet, jsem zivoucim svedkem. Tuhle jednou jsem jel do Zlina busem (hodinova cesta + -) a tesne jak sem mel jet tak se mi zacalo chtit hrozne srat, ale tak co se da delat? Na dalsi spoj jsem cekat nemohl, jezdi to jednou za uhersky rok, tak jsem jsi holt rekl, ze to nejak vydrzim... Jak by rekl Artem ... Kaaaaaaaaaaamo, to byl fet Kdyz jsem konecne vylezl z toho autobusu, tak mi pomalu uz lezly i oci z dulku Ale pointa je, ze kdyz se chce, da se to vydrzet (i kdyz tohle uz nikdy vickrat zazit nechci ). Minimum co muzes udelat je aspon napsat tymu, ze mas sracku a dat jim control.

  10. #40
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Quote Originally Posted by ArtSvk View Post
    to je pekne ale pochybujem ze si tu stravil tolko casu zivota ako ja
    To uz hovori samo za seba

    A btw, neviem kde beries nazor, ze ked si tu stravil 5 rokov, tak si tu mozes robit co chces? Kazdy kto takto skurvi hru je zerko, a nech je to aj icefrog, quinsoo ale kia mater, je to jedno...

    Snipe pise uplne presne... Sice si nemyslim, ze dota je nieco, kvoli comu mi ma roztrhnut prdel, ale:
    -bud nezacnem hrat kym sa kurva nevyserem
    alebo
    -najprv ich poprosim, nech daju pauzu, resp. dam niekomu share, a ak nie, tak AZ POTOM im naseriem na hlavu, a ako jeden mudry clovek povedal "nemyslim, ze dota je nieco, kvoli comu mi ma roztrhnut prdel"

  11. #41
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    To uz hovori samo za seba

    A btw, neviem kde beries nazor, ze ked si tu stravil 5 rokov, tak si tu mozes robit co chces? Kazdy kto takto skurvi hru je zerko, a nech je to aj icefrog, quinsoo ale kia mater, je to jedno...

    Snipe pise uplne presne... Sice si nemyslim, ze dota je nieco, kvoli comu mi ma roztrhnut prdel, ale:
    -bud nezacnem hrat kym sa kurva nevyserem
    alebo
    -najprv ich poprosim, nech daju pauzu, resp. dam niekomu share, a ak nie, tak AZ POTOM im naseriem na hlavu, a ako jeden mudry clovek povedal "nemyslim, ze dota je nieco, kvoli comu mi ma roztrhnut prdel"
    nepisem ze si tu budem robit co chcem to som ani nenapisal...tak zas nepis co som nenapisal ja dakujem, to bolo apropo to ze na mna poda ban request typek co ma za par rokov 500nickov od zlejdejwak po ...dejvik.... to ma sere na tom....
    P.S. naozaj si nenecham KOLI HRE osrat stolicku

  12. #42
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    vam to uz dobre jebe co tu riesite za hovna
    to ART- ked sa nevies vysrat pred hrou a v hre nevydrzis pol hodinu tak si myslim ze perma ban je idealny co ak na teba pride zasa sranie vsak to je bezna cinost cloveka ktora je minimalne 3 krat za tyzden sory ale nemozme sa spoliehat nato ze si kupis plienky.

    to SNIP- poznam to som siel do ziliny 2 hodky busom a nemohol som na iny lebo by som nestihol zapocet a na rano som si dal este kavu som prosil boha nech mi da silu to bolo nieco horsie ako kontrakcie pri porode ale ked som to polozil na ten pocit nezabudnem nikdy

  13. #43
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    ok pozeral som to, nieje čo riešiť, prvý krát si ideš AFK, nič nenapíšeš. Druhý krát keď vás pushovali, si si napisal že sa ideš "vysrat" a zase afk, toto sa nerobí aj keby hráš 10rokov na jednom acc.

    demote nedostaneš zatial, ale ban bude na 3dni. Uvedom si to a ozvi sa ohladom unbanu.


    Last edited by the_qq; 27th February 2012 at 03:24 PM.
    Back in staff

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates