Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 43

Thread: Ban a demote request ARTSVK

  1. #16
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Quote Originally Posted by artsvk View Post
    ban ze sa neposerem za pc? Ty kokos vam to uz co na tu hlavu? Napisal som to do chatu vole
    při prvnim pushi si nenapsal nic a dali nám stranu tak nelži, ty hovne.

  2. #17
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    a co tak dat pause a rict ze jdes treba pomoct mame s nakupem ... urcite by to ti hraci respektovali a dali pausu , ale posrat sa u doty bych nechtel no D
    Last edited by 3viLcZ; 26th February 2012 at 02:58 AM.

  3. #18
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    art sa ide tvarit, ze sa pri dote nemieni posierat, ze to nehroti, ale spamovat kazdy thread "somsupertroll" picovinami, na to cas ma...
    a hlavne poprosit o pauzu ked sa tlaci hovno von, to by som pochopil, netreba sa ani vyhovarat na nakupy

  4. #19
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    s tím že to ostatní hráči pochopí bych si tady nebyl jistý, já co vidím když někdo poprosí o pauzu tak se najde dycky nějaký idiot co ji odklikává

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Prievidza
    Age
    33
    Posts
    101
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=runQo_hRRrs[/url] ... prečo si nevynadáte na kanály, ale píšete tu o sračkách na fóre? na demote to nie je, a fakt posrať sa pri dote ? :o Demote by som dával za závežnejšie veci, než afk kvôli sraniu...

  6. #21
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    ALe luke, ty si dostal za demote za low skill. Art na tom tak zle nie je ako ty...

  7. #22
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    No na druhej strane, kto bude hrotit challenge ked mu date demote. Uvazujte. No artstylesvk no dota

  8. #23
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    při prvnim pushi si nenapsal nic a dali nám stranu tak nelži, ty hovne.
    precitaj si prvu odpoved tam to je vysvetlene

  9. #24
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    ja som niekedy hranim CS a warcraftu utlmoval bolest zubu, takisto sa mi nestalo ze by som musel srat pri dote, to proste do konca hry vydrzi clovek ... su to kecy keby sa mu dalo tak strasne tak to stihne pred dotou ... keby ownil urcite srat nejde!!! ked je stale mrtvy tak jasne je to nuda, co urobim, polozim kabel? vytlacim karameloveho draka? jasne oplati sa ... imho idem srat pri dote slaba vyhovorka, ked na chlapa pride sranie, je to ine ako ked ide curat, sranie sa da potlacit, potom o par hodin pridu 2 vlny a je to v pohode ... teda pokial nemal hnacku alebo iny podobny problem ...

    P.S.: Odkial to viem?? Dr. House MD

  10. #25
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Ze karamelovy drak DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jsi me tu malem zabil sado DD

  11. #26
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Sado je stary joker, darmo. Ok demote arta.... THREAD CLOSED.

  12. #27
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    toto na demote nebude
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  13. #28
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Ale podľa pravidiel, za afk tak na ban áno.
    Back in staff

  14. #29
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    Ale podľa pravidiel, za afk tak na ban áno.
    to si ako uz robite picu tak teraz ste ma nasrali... to chceete dat ban mne dopici co som si tu odskakal VYSE 5 ROKOV NA JEDNOM pojebanom nicku na ziadnych fakoch ked som nevymyslal chujoviny a nerobil 500nickov ako ostatne lamy tu... normalne fakt dajte mi ban a jebem aj ja na tento server toto snad neni normalne.. v pici
    a to este doplnim ze ti ktori tu feednu leavbnu afkuju kazdu piatu hru tak sa neriesia dopici hraju veselo dalej ja sa idem 1x vvysrat a uz tu ten dement dejvik s 500nikmi pise ban request?? nekomentujem sorry za nadavky ale co je moc to je moc

  15. #30
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by ArtSvk View Post
    to si ako uz robite picu tak teraz ste ma nasrali... to chceete dat ban mne dopici co som si tu odskakal VYSE 5 ROKOV NA JEDNOM pojebanom nicku na ziadnych fakoch ked som nevymyslal chujoviny a nerobil 500nickov ako ostatne lamy tu... normalne fakt dajte mi ban a jebem aj ja na tento server toto snad neni normalne.. v pici
    a to este doplnim ze ti ktori tu feednu leavbnu afkuju kazdu piatu hru tak sa neriesia dopici hraju veselo dalej ja sa idem 1x vvysrat a uz tu ten dement dejvik s 500nikmi pise ban request?? nekomentujem sorry za nadavky ale co je moc to je moc
    to je pekné že 5rokov na jednom nicku. a tí ktorý feednu leavnu alebo čo, tak tých riešime keď sa na nich dá ban request a nehoovr ze sa na nich serieme. A vieš akaje to vyhovorka ze ides sa "vysrat" na to som este nikomu neskocil..
    Back in staff

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates