Zdar,
driv nez se s timto channelem rozloucim, napisu si takovej hodne uplakanej trashtalk.

Hraju dotu od 1. na vejsce, cca 6+ let, zacinal sem ji jako mnozi na pubu a bylo mi receno, ze az zacnu mit skore 20:0 apod, ze muzu jit na "Acko", ale driv ne... tak sem pilne cvicil a za pul roku sel na Acko.
Kde sem zacal jako obyc hrac, postupem se smer Dasnetu presunul na Garenu, tak sem zacal hrat na garene, po tom, co lepsi hraci z cz dosta sceny hrali na Acku, jsem se tam opet vratil, Garena me uz herne neuspokojovala.
Pak sme s bandou hravali chvili Nightcupy.
Takze dalo by se rict, ze jsem "dospelej" a herne jisty zpusobem "zkusenej".
A proc sem pisu tenhle balast.
Kdyz sem chodil na prava, bylo tam neco jako princip...
To, ze to tu de znovu do vykalu, vite nejlip sami. Dneska jsem se tu nadobro rozhodl skoncit, zkratka a dobre jsem dostal banana, za BR od "zera" Lorda Martase, ktery odtukl the_qq. Oduvodneni, je left the game.
Souhlasim s tim, ze leavovat se nema, ale nesouhlasim se lhostejnosti a demenci zdejsi komunity. Dohraj nebo Ban, Dohraj bo my sme banda vychcanejch smejdu a jde nam o body. Hodne z vas tu je dost slusnejch, aby vedeli kdy je vhodne napsat rmk a kdy ne. Xkrat se mi stalo, ze mi padl pc, nebo sme byl afk a Gunko mi banana nedal. Je logicke, ze pri dobrem skore, neleftuje hrac "schvalne" a obcas se stane, ze padne pc, net apod...
Ale co me sere, ze hraci, kteri se tu povazuji za "know name" sou takovy smejdi, az bych je bil.
Od 1.minuty nam Centaur chcipal na lince my 2 v 1 proti omnimu, kdy za 6min mel 0:3 a omno ho sundaval jen healem, jelikoz sem se milne domnival, ze hraci si tu chteji zahrat vyrovnanou a dobrou hru, ne jen namastit rank, kterej tu znamena NIC, ze dame RMK. To sem se ovsem spletl, Xkrat sme na to protistranu upozornovali, Xkrat bezuspesne. Tak jsem ja a host leftli. Nacez Lord "zero" Martas, bo nic jinyho chlapce nejsi, a jeho kamos z linky, na nas napisou BR:..
Ja bych mel spis BR napsat na ne, takovy hraci na Acko rozhodne nepatri.

Takze celej muj post smeruje k zamysleni se nad tim, jak sam rika the_qq: "pravidla jsou pravidla", ze jak automat banuje lidi, a dle mne by se situace mela posoudit.
Na chall mne nevezmete, ikdyz mnozi z vas vi, ze zahrat umim. Takze jsem odsouzenej hrat na pubu, protoze kdyz sme hrali night cupy a vy ste nam navrhli lvl na chally, kluci presli na dota2 a ja sem na Acku zustal sam.
Dle me je uplna demence a vrchol vypatlanosti, ubreceny smejdy podporovat a delat z toho neco horsiho nez pub. Abych 23+min afkoval, a nechtene byl afk dyl aby me lidi kickli nebo droply a ja ten ban dostal stejne, to si ze me delate srandu?
Kdo chodi do hokny, vi, ze si k dote jdete odpocnout, ne se nasirat od blbecku. To se na Acku deje porad.
Takze ja se domnivam, ze pravidla bez subjektivniho posouzeni by moderatori nemeli vykonavat, pravidla by meli chranit hrace, moje zabanovani mne poskodilo, spis podporuje dementy typu lord_martas, kterym pan Buh nenadelil krasy....