Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 37

Thread: Namet k zamysleni panu moderatoru, by MMW

  1. #1
    Registered User make_me_wet's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Tisnov
    Posts
    11

    Namet k zamysleni panu moderatoru, by MMW

    Zdar,
    driv nez se s timto channelem rozloucim, napisu si takovej hodne uplakanej trashtalk.

    Hraju dotu od 1. na vejsce, cca 6+ let, zacinal sem ji jako mnozi na pubu a bylo mi receno, ze az zacnu mit skore 20:0 apod, ze muzu jit na "Acko", ale driv ne... tak sem pilne cvicil a za pul roku sel na Acko.
    Kde sem zacal jako obyc hrac, postupem se smer Dasnetu presunul na Garenu, tak sem zacal hrat na garene, po tom, co lepsi hraci z cz dosta sceny hrali na Acku, jsem se tam opet vratil, Garena me uz herne neuspokojovala.
    Pak sme s bandou hravali chvili Nightcupy.
    Takze dalo by se rict, ze jsem "dospelej" a herne jisty zpusobem "zkusenej".
    A proc sem pisu tenhle balast.
    Kdyz sem chodil na prava, bylo tam neco jako princip...
    To, ze to tu de znovu do vykalu, vite nejlip sami. Dneska jsem se tu nadobro rozhodl skoncit, zkratka a dobre jsem dostal banana, za BR od "zera" Lorda Martase, ktery odtukl the_qq. Oduvodneni, je left the game.
    Souhlasim s tim, ze leavovat se nema, ale nesouhlasim se lhostejnosti a demenci zdejsi komunity. Dohraj nebo Ban, Dohraj bo my sme banda vychcanejch smejdu a jde nam o body. Hodne z vas tu je dost slusnejch, aby vedeli kdy je vhodne napsat rmk a kdy ne. Xkrat se mi stalo, ze mi padl pc, nebo sme byl afk a Gunko mi banana nedal. Je logicke, ze pri dobrem skore, neleftuje hrac "schvalne" a obcas se stane, ze padne pc, net apod...
    Ale co me sere, ze hraci, kteri se tu povazuji za "know name" sou takovy smejdi, az bych je bil.
    Od 1.minuty nam Centaur chcipal na lince my 2 v 1 proti omnimu, kdy za 6min mel 0:3 a omno ho sundaval jen healem, jelikoz sem se milne domnival, ze hraci si tu chteji zahrat vyrovnanou a dobrou hru, ne jen namastit rank, kterej tu znamena NIC, ze dame RMK. To sem se ovsem spletl, Xkrat sme na to protistranu upozornovali, Xkrat bezuspesne. Tak jsem ja a host leftli. Nacez Lord "zero" Martas, bo nic jinyho chlapce nejsi, a jeho kamos z linky, na nas napisou BR:..
    Ja bych mel spis BR napsat na ne, takovy hraci na Acko rozhodne nepatri.

    Takze celej muj post smeruje k zamysleni se nad tim, jak sam rika the_qq: "pravidla jsou pravidla", ze jak automat banuje lidi, a dle mne by se situace mela posoudit.
    Na chall mne nevezmete, ikdyz mnozi z vas vi, ze zahrat umim. Takze jsem odsouzenej hrat na pubu, protoze kdyz sme hrali night cupy a vy ste nam navrhli lvl na chally, kluci presli na dota2 a ja sem na Acku zustal sam.
    Dle me je uplna demence a vrchol vypatlanosti, ubreceny smejdy podporovat a delat z toho neco horsiho nez pub. Abych 23+min afkoval, a nechtene byl afk dyl aby me lidi kickli nebo droply a ja ten ban dostal stejne, to si ze me delate srandu?
    Kdo chodi do hokny, vi, ze si k dote jdete odpocnout, ne se nasirat od blbecku. To se na Acku deje porad.
    Takze ja se domnivam, ze pravidla bez subjektivniho posouzeni by moderatori nemeli vykonavat, pravidla by meli chranit hrace, moje zabanovani mne poskodilo, spis podporuje dementy typu lord_martas, kterym pan Buh nenadelil krasy....

  2. #2
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Nikto ťa nenúti odísť, ale proste za leav tu je ban. A ty mi tu píšeš že si mal feedera v tíme, ale to ta neospravedlnuje, stačilo dohrať hru, ísť na forum a podať br na neho (ak to robil schvalne, pretože za to že to nevie ban nedavame). čiže ak počkáš 3dni dostaneš unban, ak nie tak mi je to luto.


    + ja som tiez teraz hral hru s jednym kamosom a random pubu proti 5 hracom co hraju chall, ligy, nightcupy etc. a neleavol som, aj ked sme dostali na prdel.
    Back in staff

  3. #3
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Quote Originally Posted by make_me_wet View Post
    Na chall mne nevezmete, ikdyz mnozi z vas vi, ze zahrat umim. Takze jsem odsouzenej hrat na pubu
    K tomuhle ti povim jednu věc... Nevim proč by tě nikdo nechtěl vzít na chall, já osobně jsem tam už pěkně dlouho neviděl nick make_me_weet signutej a myslim si že když dojdeš na ts kde se scházíme na chally a slušně řekneš kluci máte fleka, či tak něco.. nevidim žádný problém s kymkoliv (až na vyjímky) ten chall odehrát.. ale když nikdo na to tsko nedojde, jak my máme vědět že nebudeme hrát s hráčem který na to ts nedojde...

    Protože vysvětlovat veškeré pokyny psaním je vážně otrava... Třeba dneska došel na ts hráč ''nehledam_klan'', žádná arogance, žádný namyšlený kokot.. když jsem s nim hrál kdysi puby nevěděl jsem co je zač a ted nemam absolutně žádný problém si ho piknout do týmu na jakémkoliv challu.. protože co? protože se ukázal jako fajn týpek který dotu ovládá.

    tod vše z mé strany, toto nebylo určeno jen tobě ale i ostatním hráčům, kteří si myslí že nejsou přizváni k challu jen kvuli tomu, že jsme uzavřená komunita která mezi sebe nikoho nepustí...

  4. #4
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    make me wet, pekny post, v niecom mas pravdu v niecom trochu menej, ale nice

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    K tomuhle ti povim jednu věc... Nevim proč by tě nikdo nechtěl vzít na chall, já osobně jsem tam už pěkně dlouho neviděl nick make_me_weet signutej a myslim si že když dojdeš na ts kde se scházíme na chally a slušně řekneš kluci máte fleka, či tak něco.. nevidim žádný problém s kymkoliv (až na vyjímky) ten chall odehrát.. ale když nikdo na to tsko nedojde, jak my máme vědět že nebudeme hrát s hráčem který na to ts nedojde...

    Protože vysvětlovat veškeré pokyny psaním je vážně otrava... Třeba dneska došel na ts hráč ''nehledam_klan'', žádná arogance, žádný namyšlený kokot.. když jsem s nim hrál kdysi puby nevěděl jsem co je zač a ted nemam absolutně žádný problém si ho piknout do týmu na jakémkoliv challu.. protože co? protože se ukázal jako fajn týpek který dotu ovládá.

    tod vše z mé strany, toto nebylo určeno jen tobě ale i ostatním hráčům, kteří si myslí že nejsou přizváni k challu jen kvuli tomu, že jsme uzavřená komunita která mezi sebe nikoho nepustí...
    klame prides ku nim na TS a hned ti budu nadavat do ciganov slovakov proste su to rasisti a madarov co sa ma ako slovaka zijuceho na orave dotyka!!

  6. #6
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    ''nevidim žádný problém s kymkoliv (až na vyjímky)''

    Ty si ta vyjímka

  7. #7
    Registered User make_me_wet's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Tisnov
    Posts
    11
    To the_qq:
    Nejde tu o left, jde tu o princip, pochopis to uz? Ja se ptam, jestli si hraci mysli, ze existuje nejaka hracska etika. A ty se tu dokolecka odvolavas na pravidla. Jde mi o to, ze enemy se nezachovali korektne v ramci fair play a ty tu vytahnes, zes hral proti profikum a dostali ste na prdel. Ja o kole a ty o koze. Nejde o to, ze sme dostavali, jde o to, ze regnes na hru, kde ocekavas, ze borec nema autoatack a nebezi za enemym az do baze a pritom Xkrat zdechne. Ja sam, pokud toto se mi stane, navrhnu protistrane rmk, protoze nalevlovat se na takovem hracovi je proste nefer, muzes byt dobrej jak chces, ale kdyz mi na mid posles zacatecnika, tak ti v 20min gangnu linku s hexem a ty budes rad za power kecku.
    Takze ja taky dostavam na prdel, obcas mam skore jak kdybych mel vyplej monitor, jindy zas skore, ze bych se tim mohl zivit.
    Jde mi ciste o etiku hry, kterou VY asi neznate. Radsi zahraju predem 4v5, ale 4v6 je opravdu hodne, co kdyz se domluvim s kamosem na mid, ze ja a on pujdem na mid a on tam bude chcipat, po 8min kdy ja budu mit 8:0 a travelky s midaskou, enemy team ma moznost ukecat me na rmk, pokud budu zero jako Lord_Martas, rmk ti nedam. Tak ty se znudene muzes jit koukat k bazi, afknes? Dostanes kick/drop=> ban, tak si pockej mnohdy i 30min na FF.
    Takze si neplet dojmy a pojmy. Bavme se o pravidle FAIR PLAY, kdyz protistrana ma defekt a zvyhodnena strana nechce rmk... melo by se k takovmy vecem prihlizet. Nejsem hrac, ktery je pravidelne trestany, proto moje slovo, ze ta hra nebyla v souladu s FAIR PLAY a left byl tedy opravnene + prilozeny Replay, by ti mel jasne rict, kde je pravda.
    Ty by ses podival, videl bys, ze toto je mimo zdravy hranice chapani a ze sme protistrane od 1. situace psali o RMK, protistrana nas ignorovala a navic na nas posle BR...
    TAK TED MNE JEN NAPADA: CO STE TO KUR*A ZA LIDI? KAM TEN SVET KUR*A SPEJE?
    Nechci RMK v 25min kdy nam nekdo padne, chci rmk v 4.minute, kdy borec jede kamikaze style.

  8. #8
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    system na ebnete-acku je nastaveny nespravne makemewet znova celkom nice post ... ale... vzdy je tu to ale...

  9. #9
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    jasne ze ma pravdu, moj obdiv za to ze k tomu tolko toho napise, ale chapem ze je nasraty ... a ma v mnohom pravdu ak nie vo vsetkom. ludia sa tu spravaju kvoli bodom ako hovada ... podaktori obcas. MMW +100 bodov

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Prievidza
    Age
    33
    Posts
    101
    teraz sa vyjadrím k tomu ja asi najpovolanejšia osoba, pretože som dostal už asi 10 banov za leav 30sec - 1,5 min pred koncom, keď nám pushli stranu, alebo bola jednoducho rozhodnutá hra... je to pure KOKO*IZMUS a každého by som perma counterbanoval za to, kto to spraví, predsa len ako vám môžu niekde vydať občianský preukaz, keď máte správanie, teraz pozor, ako Mengel píše, dobre cvičenej opice, niektorí ani to nie, teraz niekto múdry napíšte, že správanie ? veď to je manner, ty nemáš manner lebo stále nadávaš... ok ja síce nadávam, ale nie som aspoň KO*OT čo si potrebuje niečo dokazovať...myslím, že ľudia ako Laryk hlavne by mali menej čítať pravidlá, katolícke noviny, popritom popíjať nejaké to čúčo a viacej premýšľať predtým ako napíšu BR, alebo dajú niekomu ban... +1 make_me...:-)

  11. #11
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    muhahaha xD
    takže: To dejwik: už se nauč psat vole, bo se mi chce blit... toD ode me vse? xD

    to mods: neco na tom jeho crytopicu vazne je..obcas je potreba se zamyslet nad tim co je dobre pro komunitu a ne pro jednotlivce.. tim chci rict ze kdyz zero aka lordstokratzminovanymartas egobanuje hrace s mozkem a vy ho v tom podporite, tak to vede k tomu ze se komunita rozpadne.. Sam vim jak je tezke tu prosadit nake nove pravidlo a jak je tezke se o to starat, kdyz tu prumerne IQ neprevysuje hladinu teplomeru... ZAVORKA slavkov u brna aktualne 5°C ZAVORKA , ale robobanovat podle přesných měřítek je nesmysl

    to players: vytahněte hlavu z prdele...

    to MMW: až ti vyprší ban request dojdi na TS dasnet.cz a najdi nás tam... není problém abys hrál s náma ..pokud nas teda nebude 36 online naráz ... hráč kerej se nestydí za svůj hlas a dojde s náma hrát na TS je hráč kerýho do challu vezmem rádi, protože jak říkal dejw, je fakt opruz v challech všechno psat a vetsinou sem to ja kdo picuje at neberou toho nebo toho.. protoze kdybys me znal tak vis, ze do hry porad kecam a potrebuju se zaroven soustredit na farmeni, coz se dá zkombit když sme na ts..ale psat to? to bych nafarmil hovno ;-S

    btw máš docela dobro vyřídilku, slohem mě připomínáš SNiPa a výrazama mě když píšu crytopicy

    To skutok: zalez ty posrana maďarská opice ...! =-*

    PS: kerej kripl předělával forum a dal sem ty roletky? neskutecne me to ničí =.=

    edit: ted se nad tim zamyslim a vlastne neco na skutkovem nazoru bude..treba dneska dosel po x dnech a v momente kdy pozdravil se ozvalo chorálem: "ježiši" "drž hubu slováku" "chcípni maďare" "di do prdele " "co tu chce ta opice?"...ale asi je to jen jeho pripad protoze jinak sme mirumilovni a treba hippa kery je stejne narodnosti mame vsichni radi .. a vlastne ja mam rad i skutka protoze mi v ostrave zachranil zivot..bez nej bych se nikdy nedostal do vlaku xD
    Last edited by oB.Sweety; 24th February 2012 at 03:54 AM.
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  12. #12
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    28
    Posts
    322
    Quote Originally Posted by huJhuJ View Post
    make me wet, pekny post, v niecom mas pravdu v niecom trochu menej, ale nice
    Presne dobre to napísal. +1
    Silence always treat sick soul. :-(

  13. #13
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Huj pobavil. Aj tak som najlepsi

  14. #14
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    takže: To dejwik: už se nauč psat vole, bo se mi chce blit... toD ode me vse? xD
    Tak to nečti dopiče

  15. #15
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    PS: kerej kripl předělával forum a dal sem ty roletky? neskutecne me to ničí =.=
    vpravo hore na thredae mas "display" tam si to zmen

    @MMW: mal si si asi podat UR, kde by sa to individualne preriesilo lebo cas aby clovek prezeral komplet celu hru vzdy nie je
    nevravim ze by si dostal unban neviem, tu hru som este stale nevidel, nakolko som akurat v buse, ale to by mal byt asi tvoj prvy krok


    Fakt som krásavec

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates