Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post

To skutok: zalez ty posrana maďarská opice ...! =-*

PS: kerej kripl předělával forum a dal sem ty roletky? neskutecne me to ničí =.=

edit: ted se nad tim zamyslim a vlastne neco na skutkovem nazoru bude..treba dneska dosel po x dnech a v momente kdy pozdravil se ozvalo chorálem: "ježiši" "drž hubu slováku" "chcípni maďare" "di do prdele " "co tu chce ta opice?"...ale asi je to jen jeho pripad protoze jinak sme mirumilovni a treba hippa kery je stejne narodnosti mame vsichni radi .. a vlastne ja mam rad i skutka protoze mi v ostrave zachranil zivot..bez nej bych se nikdy nedostal do vlaku xD
:-* ak nebudem v robote tak ma cakajte v brne

aby to nebolo off topic: toto je kokotizmus dohravat hry od 4 minuty taketo egohunti vidim na playdote kazdy den navrhujem povinny rmk do 15 minuty v pripade ak nebola pushnuta jedna strana a hrac dovtedy leavne.
Ludia ktory nenapisu rmk budu postihnuty banom na dasnet.cz to fungovalo nevidim dovod preco by sme tu nemohli byt ako ludia a normalne sa k sebe spravat ale vacsina su curaci takze to treba pravidlom lebo tunajsia komunita nieje dostatocne uvedomela.

nadherny priklad uvedomelosti su svajciari zakony prechadzaju formou referend a neviem ci ste poculi sam lud navrhol zvysenie dane aby pomohol statu. Tomuto sa povie uvedomelost. (je to priklad viem ze oni si to mozu dovolit maju tam iny system aj mentalitu ludu takze nemienim rozoberat dalsie politicke nazory)