Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 37

Thread: Namet k zamysleni panu moderatoru, by MMW

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post

    To skutok: zalez ty posrana maďarská opice ...! =-*

    PS: kerej kripl předělával forum a dal sem ty roletky? neskutecne me to ničí =.=

    edit: ted se nad tim zamyslim a vlastne neco na skutkovem nazoru bude..treba dneska dosel po x dnech a v momente kdy pozdravil se ozvalo chorálem: "ježiši" "drž hubu slováku" "chcípni maďare" "di do prdele " "co tu chce ta opice?"...ale asi je to jen jeho pripad protoze jinak sme mirumilovni a treba hippa kery je stejne narodnosti mame vsichni radi .. a vlastne ja mam rad i skutka protoze mi v ostrave zachranil zivot..bez nej bych se nikdy nedostal do vlaku xD
    :-* ak nebudem v robote tak ma cakajte v brne

    aby to nebolo off topic: toto je kokotizmus dohravat hry od 4 minuty taketo egohunti vidim na playdote kazdy den navrhujem povinny rmk do 15 minuty v pripade ak nebola pushnuta jedna strana a hrac dovtedy leavne.
    Ludia ktory nenapisu rmk budu postihnuty banom na dasnet.cz to fungovalo nevidim dovod preco by sme tu nemohli byt ako ludia a normalne sa k sebe spravat ale vacsina su curaci takze to treba pravidlom lebo tunajsia komunita nieje dostatocne uvedomela.

    nadherny priklad uvedomelosti su svajciari zakony prechadzaju formou referend a neviem ci ste poculi sam lud navrhol zvysenie dane aby pomohol statu. Tomuto sa povie uvedomelost. (je to priklad viem ze oni si to mozu dovolit maju tam iny system aj mentalitu ludu takze nemienim rozoberat dalsie politicke nazory)

  2. #17
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    btw máš docela dobro vyřídilku, slohem mě připomínáš SNiPa a výrazama mě když píšu crytopicy
    Hej hej hej ... FU! Ja bych to rozdelil na vic odstavcu, protoze takhle se to blbe cte Ale obsahove mi to pripomina me dilo, mas pravdu

    Ale jinak ma chlapec celkem pravdu, nektere pravidla jsou tu cista demence. Nekolikrat kdyz jsem hraval jsem si stezoval (at uz verejne nebo "do monitoru" ) na nepochopitelny pravidla ohledne ukonceni hry (jeste furt tady funguje, ze na FF se musi cekat 20min nebo kolik? jestli jo tak vas - hrace - lituju). Nebo bany zato, ze nekdo leavne 2min pred koncem ... Zato byste meli davat ban tem, co ten request podaj, protoze evidentne maj nejake tezke komplexy, ktere si musi kompenzovat nejakym zvrhlym pocitem nadrazenosti v dote.

    Dam vam priklad z praxe. Kdo z vas sleduje trochu svetovou dota scenu? Znate napr Dendiho a jeho streamy? Jasne NA'VI, kdo by je neznal.. nasi oblibenci.. (jsou jeste vubec navi? nejakou dobu jsem to sam nesledoval, ale to je mimo pointu) Mno a videli jste nekdy Dendiho hrat puby? Od svych spoluhracu pozaduje skoro to same, co od sveho normalniho tymu (coz je az prehnane nemozne) a kdyz chytne lamy, tak je schopnej vzdat (v lepsim pripade trollovat ) hru uz od 1. minuty... Proc? No jednak je to zrejme trochu dick Ale hlavne podle toho co sam rikal mu zato proste nestoji hrat takovou hru, kde nema podminky nato, aby si neco trenoval. Pokud jeho tym hraje prilis spatne nato, aby mu nedal prostor hrat to, co chce (viz napr videl jsem ho i zkouset Linu na support na pubu apod), tak se nato proste vysere a bud to leavuje nebo si hraje co chce.

    Tohle je trochu prehnany pristup jak bojkotovat neschopnost hracu a nesmyslna pravidla, ale neco na tom je. Naco protahovat hru, ze ktere clovek nic nema? Nerikam, ze souhlasim s tim, kdyz nekdo leavuje jak kokotoid KEPA a jeho friends, ale nechapu proc jsou hraci nuceni hrat jednostranne hry. Ja v takovem pripade vetsinou prodam itemy, nakoupim tanga a delam cesticky v lese, nez si kluci dohrajou

  3. #18
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Pokud nehrajete proti dejwikovi, šanci máte vždycky, tak naco něco vzdávat

  4. #19
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Ja ti stále vravím o pravidlách, pretože si ma asi polhodinu spamoval na servery, ohladom tohto.

    Nevravim že nemás pravdu, ale tie pravidla su tu este s cias ked som hraval fifu 2005 na ps2. Ja som ich nepísal, ani ich meniť nemôžem a kedže je tam napísané že nemôžeš opustiť hru, tak to dodržujem a som moderator, čiže zato aj banujem.

    Keď sa nato pozriem s tvojho pohladu, tak ta chapem, neraz som to zazil, ale čo spravím, dosť že už on kazí hru a nepokazím ju ešte viac nie? Proste sú to skratové situácie a preto sa nedávajú zato extrémne bany, stačia krátke, aby ste si domysleli, že leavovať sa môže len keď ti zena rodí alebo iné fakt dôležité veci.


    A ohladom challov, skús to čo napísal dejw, určite to myslel ako radu
    Back in staff

  5. #20
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    klame prides ku nim na TS a hned ti budu nadavat do ciganov slovakov proste su to rasisti a madarov co sa ma ako slovaka zijuceho na orave dotyka!!
    to delame jen tobe skutok DDD ale mame te radi tak neboj D:

  6. #21
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Aj tak som najlepsi. Skuste mi este raz vymazat koment tak si vas najdem

  7. #22
    Registered User make_me_wet's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Tisnov
    Posts
    11
    Gunko, resil jsem to ihned po mem zabanovani s QQ na chatu. Porad se jako moderátoři odvoláváte na nějaký pravidla, řádný postup, koordinaci, subordinaci... Nehrajte si na boty.... Left byl do 10min... na to má čas se podívat každý. Neříkám, že máte být banda, co každýmu kdo trošku fňuká povolí cokoliv. Ale, nejsem klasický "komunitní" hráč, nechodím bežně na forum, nespamuju ke všemu i k tomu čemu nerozumím, podávat BR, když mám moda na channelu mi přijde jako na úřadě "podejte si žádost B02 A, a tady jste nevyplnil kolonku, tak vše znova"
    Znova se ale opakuji, pokud jste moderátoři (chápu, že to děláte zadáčo, ve volným čase, ale jak bylo ve Spidermanovi "s velkou silou přicházi velká odpovědnost", tak bych očekával, že nebudete mít macro na foro, banned + next. Tak to zkusíte řešit nějak hloubějš. Když sem s dotou začínal neleftoval sem prakticky nikdy, milionkrát sem měl nějkam jít s rodinou, s mladou apod, hra se natahovala a já sem prostě 9 lidem nechtěl zkurnit hru, tak sem se radši dohádal se svejma nejbližšíma. A teď dostanu bana od lamy a bez jakýhokoliv subjektivního pohledu.
    To mě sere.

    Btw kde je odkaz na channel na tom TS? IP/Port psw?
    Dík

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by make_me_wet View Post
    Gunko, resil jsem to ihned po mem zabanovani s QQ na chatu. Porad se jako moderátoři odvoláváte na nějaký pravidla, řádný postup, koordinaci, subordinaci... Nehrajte si na boty.... Left byl do 10min... na to má čas se podívat každý. Neříkám, že máte být banda, co každýmu kdo trošku fňuká povolí cokoliv. Ale, nejsem klasický "komunitní" hráč, nechodím bežně na forum, nespamuju ke všemu i k tomu čemu nerozumím, podávat BR, když mám moda na channelu mi přijde jako na úřadě "podejte si žádost B02 A, a tady jste nevyplnil kolonku, tak vše znova"
    Znova se ale opakuji, pokud jste moderátoři (chápu, že to děláte zadáčo, ve volným čase, ale jak bylo ve Spidermanovi "s velkou silou přicházi velká odpovědnost", tak bych očekával, že nebudete mít macro na foro, banned + next. Tak to zkusíte řešit nějak hloubějš. Když sem s dotou začínal neleftoval sem prakticky nikdy, milionkrát sem měl nějkam jít s rodinou, s mladou apod, hra se natahovala a já sem prostě 9 lidem nechtěl zkurnit hru, tak sem se radši dohádal se svejma nejbližšíma. A teď dostanu bana od lamy a bez jakýhokoliv subjektivního pohledu.
    To mě sere.

    Btw kde je odkaz na channel na tom TS? IP/Port psw?
    Dík
    ts sercer dasnet.cz hladaj tam nicky skutok pwnt dejwik sweetrt pepa wicker crusty faustik hocikoho joini room a mozes speakovat

  9. #24
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    dostaneš ban od lamy.. tak som lama, ale neleavujem ako neviem čo len za to že mam neschopneho v tyme, aj keby som nebol moderator tak to nespravim, lebo on kazi hru a ty ju uplne dorazis. A to ze sa odvolavam na pravidla, tak to je moja robota, nemam pozerat ci je v tyme lama, ked to v pravidlach nieje, ja neviem prečo to nevies pochopit.
    Back in staff

  10. #25
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    make me wet, skoda ze nechodis na forum castejsie, lebo mas srandovne hlasky

  11. #26
    Registered User make_me_wet's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Tisnov
    Posts
    11
    To the_QQ: Tou lamou myslim Martase... Hele pokud vidis, ze pravidla stoji za vylizprdel, tak jako mod bys mel mit povinnost postarat se o jejich zmenu. Mne by zajimala definice lam v teamu.
    Je rozdil mezi centaurem, co autoatackuje creepy/nedenajuje/kupuje blbustky a centaurem, co chcipa jak na bezicim pasu. Ja neresim to, ze pokud hrac neni na urovni me, tak automaticky rmk, ale resim to, ze pokud na acko pronikne hrac, co tusi, jak se pickuje hera apod, ze by melo nastoupit FAIR PLAY pravidlo, pokud neni, tak ho zaved, so easy...
    Nebo zaved FF od startu a ne nejak pomerove mezi 20-30min, nevim jaka je rovnice pro vypocet moznosti FF, ale je to na pi(ka)cu.


    To Sado: asi si zalozim blog a dam tam moznost donate,

  12. #27
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    acko nieje nejaká profi cinska liga, je to pub channel, takze tu mozu hrat aj zaciatocnici, tkz. "lamy" a ten vouch tu nieje nato aby si bol sucastov najprofesionalnejsej ligy, ale je tu proti leaverom a fakerom (len pre info. )

    čo sa týka pravidiel, nemozem si ich svojvolne menit, mozem dat navrhy ktoré potom tí vyšší pozru a vyjadria sa, ale mozem ta uistit ze za skill sa banovať nebude.

    čo sa týka ff, navrhovali sme, neprešlo to.
    Back in staff

  13. #28
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Tak, ale zoberte si malokto je skillov na urovni make_me_wet. TO by sme potom museli dostat ban vsetci. Myslim si ze moderatori to robia jak sa ma, aj ked som dostal minule ban od gunka za afk a mal som ho chut rozkopat. Ale pravidla su pravidla... Na druhej strane si peopleshit leavne kazdu druhu hru, da si unban a hra dalej. Pride mi to dost kokotske

  14. #29
    Registered User make_me_wet's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Tisnov
    Posts
    11
    Diabole, zacinas byl off topic, mne jde o zamysleni a pripadnym zareagovanim ve vztahu: Pravidla vs nejak princip fair play.
    Coz tu kazdy hodnoti, ze by se na to melo koukat subjektivne, ale v konecne fazi to nema zadny efekt, bo cz/sk moderatori s tim nic neudelaji/nemuzou udelat.

  15. #30
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ale nemozes brat kokotnost acko hracov za chybu moderatorov. Nie je proste pravidlo, ze dokedy musis dat rmk. Myslim si, ze normalny clovek to rmk do 10 min da, pokial superi, ktori su 4 nechcu dohravat. To, ze su tu pice, ktore to rmk nedaju, je proste smola. Kazdopadne ste nemali leavnut. Tolko k tomu

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates