Results 1 to 6 of 6

Thread: Statshunt?

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    13

    Statshunt?

    Ostal som po ff v hre a nudil som sa tak ze si trosku zacreepujem a ostal ešte jeden hrac tak ze isto bude na mna cakat aby ma dal Mal som ist za nejaky cas za frajerkou tak som už nešiel znovu hrať a ostal som "fightiť creepy" a po nejakom čase mi napisal tipek, že je to statshunt a je to na ban. Kukám že vole čo ako? šak po ff sa zapíše a koniec a vraj score sa rata aj tak až do leave? Čo je na tom pravdy a prečo potom neni v pravidlách info o tom že je to banovateľné?

    ďakujem za odpoveď

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Sep 2010
    Age
    39
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by FighterOfDark View Post
    Ostal som po ff v hre a nudil som sa tak ze si trosku zacreepujem a ostal ešte jeden hrac tak ze isto bude na mna cakat aby ma dal Mal som ist za nejaky cas za frajerkou tak som už nešiel znovu hrať a ostal som "fightiť creepy" a po nejakom čase mi napisal tipek, že je to statshunt a je to na ban. Kukám že vole čo ako? šak po ff sa zapíše a koniec a vraj score sa rata aj tak až do leave? Čo je na tom pravdy a prečo potom neni v pravidlách info o tom že je to banovateľné?

    ďakujem za odpoveď
    Na dotabot.net, kde jsou zapsané hry, se ukáže skóre až teprv po tom, co padne trůn nebo všichni leavnou, tzn i když už je ffnuto, tak se tam i potom zobrazí smrti/killy atd. Ale ve statistikách na bnetu ne, takže stathunt to v žádném případě není, po ff si v té hře klidně buď i hodinu :-)

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by sdoom View Post
    na dotabot.net, kde jsou zapsané hry, se ukáže skóre až teprv po tom, co padne trůn nebo všichni leavnou, tzn i když už je ffnuto, tak se tam i potom zobrazí smrti/killy atd. Ale ve statistikách na bnetu ne, takže stathunt to v žádném případě není, po ff si v té hře klidně buď i hodinu :-)
    thx

  4. #4
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    hoď sem odkaz na tú hru.
    Back in staff

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    [URL]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46694[/URL]
    tu je ten link, ja som bol ten hrac, co som mu povedal ze je to stathunt...
    explain it

  6. #6
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    ale skončilo to 11/10/11 pre neho čiže tam nieje žiadny statshunt, keby v tom pokračuje, tak potom j, ale toto mu nedám ban.


    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates