Results 1 to 8 of 8

Thread: Cerere Banare

  1. #1
    Registered User KLIN_XS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    9

    Cerere Banare

    TheProf3ssor
    Conform regulamentului , la capitolul < Abuzurile de comenzi >
    Atunci cand aveti owner (cand creati jocuri), nu este permisa folosirea abuziva a comenzilor precum mute, drop, ban etc.
    Rog sa se ia in serios aceasta cerere si daca nu este cazul sa primeasca ban consider ca merita sa nu mai aiba dreptul de a hosta jocuri pe RO .
    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=2017[/url] aici si linkul jocului , si in minutul 7 secunda 59 primesc si comanda !mute fara absolut nici un motiv , nemaiputand sa comunic cu ceilalti coechipieri ... mentionez ca , pe langa asta m-a injurat fara motiv si a vrut sa-mi dea kick si i-a rugat si pe ceilalti sa-mi dea kick ca sa poata sa-mi dea ban... Tin sa zic ca scorul lui nu a fost mai bun ca al meu si acesta voia sa-mi dea ban pentru "antijoc" cum spunea chiar el .Multumesc anticipat!
    Last edited by KLIN_XS; 3rd February 2012 at 05:50 PM.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Cluj
    Age
    33
    Posts
    13
    Pfai...si inca mai are curaj sa si vorbeasca...rog adminii sa se uite la replay sa vedeti in ce hal a jucat
    Dadea hook pe noi cu pudge, ulti pe creepi, sta farm padure...cu pudge farm padure cand noi suntem gang..
    Si scoru ala l-am avut pentru ca faceau focus pe mine..puteti sa vedeti asta in replay...pe langa asta am fost singuru care a cumparat gem pt riki...ca dea..nici unu nu a fost in stare..
    Recunosc ca l-am injurat...a si meritat..pe deplin..cand cineva vrea sa iti strice jocu intentionat
    Iar mute i-am dat mute pentru ca mi-a dat si el ignore..daca el nu vede ce ii scriu eu, nu ma intereseaza nici pe mine ce are el de zis. Fair enough !

  3. #3
    Registered User KLIN_XS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    9
    Amice in regulament scrie clar ca este interzis abuzul comenzilor de acest tip . Tu daca nu voiai sa vezi ce scriu eu puteai la fel de bine sa-mi dai ignore cum ti-am dat si eu desi nu prea aveai de ce pentru ca eu nu-ti spusesem nimic . Si avand in vedere ca am avut mute de la inceputul jocului si nu aveam cum sa comunic cu ceilalti era normal sa fac anumite gesturi ca sa inteleaga ca vreau sa le spun ceva ... si nu cred ca tie iti convenea daca venea un incompetent sa-ti dea mute de la inceputul jocului , nu cred ca mai jucai cum trebuia sa joci ... Si nu vad de ce n-ai merita ban ... Ai incalcat regulamentul...

  4. #4
    Registered User KLIN_XS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    9
    Adica pana si aici ti se pare ca esti demn in a lua decizii de zici Fair Enough ! daca tie ti se pare corect sa ai dreptu asta mie nu mi se pare si scrie clar negru pe alb in regulament ca este interzis sa abuzezi de aceste comenzi , lucru care tu evident l-ai facut de la inceputul jocului . Si nu vad cum poti tu sa consieri ca e fair enough cand eu ti-am dat ignore pentru ca am dreptu sa nu te ascult iar tu mi-ai dat mute si mi-ai luat dreptu de a vorbi cu celelalte 8 persoane . Adica e decizia si dreptul meu sa ascult pe cine vreau ... Tu nu ai sa ai niciodata dreptu sa ma faci sa tac in vreun anumit fel ...
    Last edited by KLIN_XS; 3rd February 2012 at 07:39 PM.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Cluj
    Age
    33
    Posts
    13
    De plans nu plangi un pic...gay...
    Nu te tot scuza cu chestiile astea legate de mute...stii si tu bine despre ce e vorba..si anume defaptu ca ai facut antijoc...dadeai hook-uri pe noi...
    Si cand ti-am zis sa nu mai dai ulti degeaba pe creepi...tu dai ulti pe cent cu 3500 hp si aegis...ca sa nu fie ca dai pe creepi nu? epic
    Insa vor vedea adminii pe replay ce si cum ai facut

  6. #6
    Registered User KLIN_XS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    9
    Deci pana si aici isi permite sa spuna despre mine ca sunt gay fara sa ma cunoasca in vreun fel . Va puteti da seama ce fel de om este si cum are impresia ca el detine controlul . Amice ... trezeste-te , traiesti intr-o lume virtuala ... Esti vreun student amarat din Cluj care toata ziua se joaca DotA si altceva habar n-are sa faca ... Da se crede zeu cand e la calculator ... Esti penibil ... Zau!

  7. #7
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    ^2 poponari, se leganau, pe oooo panza de paianjeeen ....

  8. #8
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Ban 3 zile + warn.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates