Results 1 to 14 of 14

Thread: cerere de level 3 , ..Rege

  1. #1
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122

    cerere de level 3 , ..Rege

    1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
    Cezar(al doilea nume) , ..Rege.
    2.) Varsta ta.
    19
    3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc.
    pai .. sincer ma stiti toti si prefer sa trec peste partea cu comportamentul , ptr ca as minti daca as spune ca ma pot abtine de la injurat persoanle care ma iau la misto si care nu ma respecta. nivelul de joc .. destul de ridicat , am experienta in ultimii ani am jucat foarte multe challengeuri si am participat la turnee.
    4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.
    am inceput sa joc pe garena , 1 an , apoi am auzit despre eurobattle.net si am renuntat la garena. apoi am jucat mult timp pe "one" , dupa care am venit pe ro si de cand joc pe ro am devenit mult mai bun , ptr ca jucatorii de aici sunt mult mai buni.am jucat pe rgc la diverse cupe,turnee pe gplay, si inainte chiar si pe garena diferite turnee.
    5.) Pozitia ta curenta.
    capitan low , lvl2.
    6.) De ce vrei sa ocupi aceasta pozitie ?
    pentru ca am depasit de mult numele de capitan low , ma descurc mult mai bine la pickuri si sunt in stare sa joc vs oricare capitan high.
    7.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?
    Da le-am citit si sunt de acord cu ele.
    8.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta (replay), adauga la acest punct.
    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=1888[/url]
    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=1791[/url]

  2. #2
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    !Suppp
    El e Reginutz,imba poza de la av:X,imba player no comment.
    Are foarte multe jocuri in postura de capitan,joaca de ft mult timp challenge.

  3. #3
    Registered User .cass.'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    bucuresti
    Age
    34
    Posts
    96
    !supp IdL Member xD ... Merita lvl 3 ... e de mult pe channelul ro ... omniprezent in challuri .... bun capt ! ... merita lvl 3


    Rege FTW ! :X
    InSaNe







    Plugger Hater !

    Hidden Text click here to show

  4. #4
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    probabil parerea mea nu conteaza poate a lu' cass si night e ceva dar eu zic ca merita lvl3 joaca de mult chall rupe cand nu joaca cu mine in team LvL-3 Scrie pe el

    Suport LegendaruL_ReGe )
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  5. #5
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Asa, dati omului care a injurat stafful ro de nenumarate ori si a fost banat de N ori lvl 3 ... ,ca deh, asta e Romania tata !




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  6. #6
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    pentru ca am depasit de mult numele de capitan low , ma descurc mult mai bine la pickuri si sunt in stare sa joc vs oricare capitan high.
    oh mama dar cat de buni suntem!

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    1- a facut doar cerere, nu a si primit deja.
    2- drg tu mereu critici tot ce tine de ro mai nou si sincer nu imi pasa de ce, dar las-o mai moale pls. Oricum nu prea te vad sa joci aici

  8. #8
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Critic pt ca majoritatea playerilor sunt scursuri (avand in vedere caracterul lor). Nu am dc sa o las mai moale pt ca numai eu stiu de cate ori i-am dat unban si l-am iertat... De la lvl 0 permanent pe RO la lvl 3 ... gg WP. Poate ca din cauza asta nu mai joc asa de des pe RO .




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  9. #9
    At the edge of sanity Avalon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Heaven
    Posts
    646
    Nu stiu daca conteaza dar,!unsup imo.

  10. #10
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    gogo level 3 la nub

  11. #11
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    drg n-are nici o treaba ce zici tu cu cererea mea de lvl 3. dupa cum vezi , toata lumea imi da !supp , doar tu nu. si stiu si de ce. nu am injurat stafful ro , ci pe tine te-am injurat mereu si tu fiindca nu ai ce imi faci , vii si plangi pe forum. si apropo ti-aduci aminte de cererea aia de lock acc rege de acum cateva saptamani ? ti-aduci aminte ca nici moderatorii eurobattlenetului nu te-au bagat in seama si ti-au zis sa o lasi mai moale ? daca tot nu mai vrei sa joci dota , paaaaaaaaa , lasa-ne ca ne-ai plictisit . si tu, si decay , si toti basinosii care se cred cineva. pup. nu mai faceti off-topic va rog

  12. #12
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Eu ma bag pt ca nu tre' sa fii handicapat si sa iei lvl 3.

    Click image for larger version. 

Name:	el e.JPG 
Views:	121 
Size:	140.0 KB 
ID:	162368Click image for larger version. 

Name:	el e2.JPG 
Views:	115 
Size:	139.2 KB 
ID:	162369Click image for larger version. 

Name:	el e3.JPG 
Views:	112 
Size:	138.8 KB 
ID:	162370

    Asta e tata...




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  13. #13
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    saracul drg , sta pe canal ascuns si asteapta sa injure rege . si ce ma daca am injurat ? ce e in printurile alea asa deosebit ? si ce treaba are aia cu lvl 3 ? explica-mi ! daca nu as merita sa fiu host n as avea nici lvl 2. iar lvl 3 inseamna ca ai depasit stadiul de capitan low , ai avansat. si ce e asa deosebit in printurile alea ? sunt la biserica si n`am voie sa injur sau ce dracu ? sau esti pocait si vii aici sa`mi zici de Biblie si Dumenzeu ? ia date`n plm si daca vrei da`mi buzz iti mai dau printuri cum injur

  14. #14
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Pentru asta Relule, iti resping cererea. Si daca cineva deschide topicul, eu imi dau demisia.

    E inadmisibil asa ceva, eu sa ma rog te tine sa o lasi mai moale cu atitudinea si tot sa nu vrei.

    Ce raspuns e asta?

    Quote Originally Posted by Regee View Post
    drg n-are nici o treaba ce zici tu cu cererea mea de lvl 3. dupa cum vezi , toata lumea imi da !supp , doar tu nu. si stiu si de ce. nu am injurat stafful ro , ci pe tine te-am injurat mereu si tu fiindca nu ai ce imi faci , vii si plangi pe forum. si apropo ti-aduci aminte de cererea aia de lock acc rege de acum cateva saptamani ? ti-aduci aminte ca nici moderatorii eurobattlenetului nu te-au bagat in seama si ti-au zis sa o lasi mai moale ? daca tot nu mai vrei sa joci dota , paaaaaaaaa , lasa-ne ca ne-ai plictisit . si tu, si decay , si toti basinosii care se cred cineva. pup. nu mai faceti off-topic va rog
    Avem si noi decenta.
    Last edited by GoodanGeL; 2nd February 2012 at 10:20 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates