Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 43

Thread: lvl 2 MagnusCaligula

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    33
    Posts
    33

    lvl 2 MagnusCaligula

    Volam sa Marek mam 20 rokov nick MagnusCaligula

    lvl2 chcem preto aby som si mohol zahrat chally aj ako kapitan s pickovanim skusenosti mam malo ale tak niake chally som odohral priblizne viem ako co kedy picknut obcas sa mi podari outpicknut sam seba ale to ma naucil kompot

    manneru som sa uz niako naucil uz radsej nepisem ako by som mal flamovat

    ako kapitan chall nemam ale priblizne viete ako hram pokial to nieje v piatok alebo sobotu v noci ked pridem domov dopity jak koberec a rozhodnem sa dat si dotu tak to nieje az take tragicke toto je tusim posledny chall co som hral [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=45538[/url]

    P.S. povedali ste ze robite nabor na lvl 2 tak nebudte masla a dajte mi to
    Last edited by Mengel; 30th January 2012 at 10:03 PM.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Prievidza
    Age
    33
    Posts
    101
    Sekcia vtipy je inde, ale supp... outpicknúť sám seba som ťa dobre naučil...dajte mu to nech nehuntí Diabol výhry iba na mne..

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    kedze sa volas marek tak autosuport.

  4. #4
    Registered User Peopl3Sh1tCz's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Opava
    Age
    34
    Posts
    277
    Napiš mi ve večerních hodinách když budu ingame a dáme si chall spolu .. potom se vyjádřím .. za mě stačí mít v pořádku maner, být aktivní .. každý nějak začínal s cap. a nová krev je myslím vítaná



  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    33
    Posts
    33
    manner mam, aktivny som ... ok niekedy cez vykend teraz mam toho moc

  6. #6
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Proč ne hraje tu dlouho, sice jsem ho nahlásil do hanákovi školy, jenže tam se kromě hannákování nic jiné nenaučí, třeba zkusit chally naostro... On si to rozmysli když pak neposlechne vzkušenějšího hráče a ten ho pak vyflamuje ako děcko (čau diabol)

    Jen bych byl rád kdyby tihle hráči co budou mít/mají lvl 2 chodili na ts.. čili bych to dal do poviností každého lvl 2 hráče... capt co není na ts je capt k ničemu...

  7. #7
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    Jen bych byl rád kdyby tihle hráči co budou mít/mají lvl 2 chodili na ts.. čili bych to dal do poviností každého lvl 2 hráče... capt co není na ts je capt k ničemu...
    +1


    k veci, aj ja si s tebou ešte dám hru, aby som sa uistil, ináč som s tebou hral pár hier a nevidel som tam problém, čiže dáme hru, ktorá rozhodne či supp alebo deny.
    Back in staff

  8. #8
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    Souhlasim s Dejwem proste to TS je nutnost ... hodne krat se mi stalo ze jsem prohral 3linku kvuli tomu ze 2 borci nebyli na TS a netusili kdy co maji delat a nekdy to dokaze hodne zneprijemnit hru .

  9. #9
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Jono lidi by si měli uvědomit, že prostě chall je hra na vyšší úrovni a to tsko si zřídit alespon jako posluchač, pokud se hráč stydí mluvit nebo nemá mikrofon...

    Ale kurnik chalani muj mikrak stal pred sto lety 80 korun, neříkejte že se dnes nedá sehnat něco za 50,-
    Last edited by dog.dejwik; 31st January 2012 at 04:42 PM.

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    33
    Posts
    33
    ok v sobotu vecer som rdy dat si s vami ten test game mozno aj piatok proste ked vas zabad na kanali pisem

    btw tsko pouzivate kolkatku? lebo ja mam nainstalovany max tak mumble vtcko a skype

  11. #11
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    [URL="http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46121"]http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46121[/URL]

    [URL="http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46130"]http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46130[/URL]


    Sorry, ale za mňa !deny na základe týchto hier.
    Back in staff

  12. #12
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Niezeby ma to nejak moc zaujimalo, ale qq, nemyslim, ze na zaklade dnesnych challov na cele so mnou, michiem v dobrej nalade, kde nam uspesne sekundoval sťatý kompot by si mal nieco hodnotit sice vobec nemam prehlad jak ten chlapec hraje realne, ale dnes to fakt nebolo na rozhodnutia, to by sme mali dostat vsetci 3 demote rovno, za 2-3 [pre nas velmi zabavne ] hry...

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Prievidza
    Age
    33
    Posts
    101
    Rhymak +1 EPIC WINDKA je proste EPIC .... pome niečo funny, daj tam zeusa? jjjjjjj...

  14. #14
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    veď ale tak boli to jeho test game, a vy hráte funny? TO nieje moj problém, ja zase nemam kazdy den cas od rana do vecera davat niekomu test game. A tam nešlo moc o pick, ale o to ako hral, za vena X krat poision.. etcetc..
    Back in staff

  15. #15
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    ako to mohli byt jeho test game ked nekapitanoval?

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates