Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: de unde ii luati pe astia fratele meu?

  1. #1
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350

    de unde ii luati pe astia fratele meu?

    imi zice mie amaratu asta ca lvl3 nu are voie sa dea abort la lvl2?
    oh pai atunci marea intrebare: dc exista lvl3?
    lvl3 exista din simplul motiv ca un jucator mai bun sa aiba posibilitatea de a nu juca cu toti prafii ca si capitani.
    asa ca nu pricep exact cum isi permite un amarat ca asta sa aiba atat tupeu?
    pt cei care nu sau prins e vb de [bos]silver. si cererea e pt demote sau macar warn pt viitoarele evenimente de genul
    tin sa mentionez c adupa a oprit jocul
    [url]http://i41.tinypic.com/2nva1ck.png[/url]

  2. #2
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    total de acord cu decay...amaratu asta e admin pe ro si nici macar nu cunoaste regulile ca sa nu mai zicem ca nu are nici o treaba cu dota...ia gandeste domnu bos silver de ce dracu se da level 3 pe ro???nu ca sa poti face un chall ca lumea?si pentru cunostinta ta generala ai voie sa dai abort la aia de level 2...

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Bucuresti
    Age
    29
    Posts
    30
    Dupa parerea mea, [BoS]Silver. e cel mai ok admin, daca ar fii mai activ, ar fii perfect, el are personalitate si caracter, Stie cand sa puna picioru in prag nu ca altii.

  4. #4
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Stie cand sa puna picioru in prag, 2 se injura el baneaza doar 1 pentru ca al 2-lea il pupa in cur.
    Pupa-l si tu mai bine si probabil ca scapi de cateva banuri.
    E pacat de munca lu Raptor / Bobo / Claudiu ca au ajuns niste labagii sa aibe admin si sa sufere.
    Last edited by [MooN]Pain; 24th January 2012 at 09:22 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  5. #5
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    stie cand sa puna picioru in prag?
    HA. e putin mai strict si sperie toate fetitele virgine si le da impresia ca ia decizii bune, ce gluma

  6. #6
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    E strict pe dracu' . Deciziile sale sunt ok , dar cea luata in acest context este total eronata.

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Din punctu meu de vedere lvl 3 sau capitanii cu stack indiferent de lvl vor avea mereu prioritate.
    Altceva nu comentez.
    PS: Silver iar o sa creada ca toti care au ceva cu el sunt manipulati de mine... e ceva gen teoria conspiratiei )

  8. #8
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    pai hai eu vreau sa aud verdictul deoarece aparent ia facut lock request lu pain desi el e cel care e de vina si daca e asa, o sa il trag la raspundere rau de tot
    pana acum aparent el e de vina, astept verdictul final
    E pacat de munca lu Raptor / Bobo / Claudiu ca au ajuns niste labagii sa aibe admin si sa sufere.
    oh cat adevar, astia nau nicio treaba cum sa administreze o liga, hell nici macar regulile nu le stiu aparent

  9. #9
    Registered User .cass.'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    bucuresti
    Age
    34
    Posts
    96
    sir pro paine eu zic sa taci .. eu nu te-am injurat ..tu esti tiganu cocalar care ma injurat 1 la mana ... 2 la mana decay te rog taci si tu si vez de treaba k esti prea pro plajer pt ro ... 3 la mana bos silver a fost ales moderator cu un scop ... si acel scop il indeplineste in fiecare zii cand va inchide gurile alea mari de suferinte pro ss plajerylor .... datii drumu pe ss si nu mai faceti voi pe victimele copii orfani fara viitor (nu e jignire e adevarul)
    InSaNe







    Plugger Hater !

    Hidden Text click here to show

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Nu cass , nu e bine nici cum zici tu
    Zi-mi si mie contra cui e mai bine sa castigi ? MOCCA si juwanna men sau decay sir pain faith cu tot ce vine odata cu ei ?
    Eu unul prefer sa vina toate suferintele pe ro si sa dai ignore / muteall si sa ii bateti . In felu asta sunt si jocuri mai decente.

  11. #11
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    ok 1. noi am facut roul ce este el asa ca nuj cum plm iti permiti tu sa imi zici sa plec?
    2. nuj cum plm toti amaratii au prins atat tupeu cu gplayu ala dar oricum ma amuza la culme

  12. #12
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Cass tata tu esti cel mai penal om din lumea asta, te apuci sa spui la toata lumea ca esti tu pe ss pe nush ce cont ca esti cel mai bun ca tu rupi tot si tu saracu de tine n-ai intrat in viata ta acolo macar sa vezi channelu chiar imi pare rau de tine, macar aici pe ro sa fi si tu "stronk" sa poti sa suferi si sa arati cat de arogant si de infect esti ca bati pe ursu_miezu sau pe _jhon sau pe mai stiu eu ce alt jucator.
    Pupa in continuare toate fundurile pe care le vezi si in felu asta macar pe ro o sa te poti juca si tu toata viata ta patetica.
    Degeaba incerci sa fi tare in gura pe net, tot virgin o sa ramai si anu asta.
    Last edited by [MooN]Pain; 24th January 2012 at 10:37 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  13. #13
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Vad ca aveti chef de debandada , bun luam pe rand.

    Quote Originally Posted by [MooN]Pain View Post
    Stie cand sa puna picioru in prag, 2 se injura el baneaza doar 1 pentru ca al 2-lea il pupa in cur.
    Pupa-l si tu mai bine si probabil ca scapi de cateva banuri.
    E pacat de munca lu Raptor / Bobo / Claudiu ca au ajuns niste labagii sa aibe admin si sa sufere.
    Am dat ban cui injura.


    Quote Originally Posted by BegForMercy
    PS: Silver iar o sa creada ca toti care au ceva cu el sunt manipulati de mine... e ceva gen teoria conspiratiei
    Vino cu replici mai noi , asta e prea veche.


    @-Decay- : toti playerii au dreptul de a juca , nu vine nimeni cu level 3 sau mai mare sa dea abort doar pentru ca poate.Era stack vs playeri apoi iar a inceput debandada.

    Plus de asta pain o sa ia lock pentru cum a injurat pe channel fara sa fie injurat inapoi si pentru ca m-a injuat pe /w.

    Si inca ceva , nu iti convine , dute pe ss la proplayerii tai.


    Quote Originally Posted by raducu05
    total de acord cu decay...amaratu asta e admin pe ro si nici macar nu cunoaste regulile ca sa nu mai zicem ca nu are nici o treaba cu dota...ia gandeste domnu bos silver de ce dracu se da level 3 pe ro???nu ca sa poti face un chall ca lumea?si pentru cunostinta ta generala ai voie sa dai abort la aia de level 2...
    Lasand la o parte ca am auzit de tine in dota , level 3 se da greu , trebuie sa fi vechi pentru asa ceva , dar culmea , nu poti da abort dupa cum ai tu chef , strici jocul altora , pune-te si in locul lor , ti-ar conveni ? Si , asa ca chestie , controleaza-ti limbajul
    Last edited by Silver.; 24th January 2012 at 10:50 PM.

  14. #14
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    @-Decay- : toti playerii au dreptul de a juca , nu vine nimeni cu level 3 sau mai mare sa dea abort doar pentru ca poate.Era stack vs playeri apoi iar a inceput debandada.
    o ba din contra, exact asa e, vine unu cu lvl3 si da abort cand vrea, intelegi cum sta treaba
    cei cu lvl2 sunt aia care nau drepturi, cei cu lvl3 sunt cei care au drepturi, si cei cu lvl4 sunt cei care au deja drepturi prea multe si aparent sufera de ele
    cred ca nu poti sa pricepi conceptul de ierarhie, sunt curios cum te descurci in viata

  15. #15
    Registered User .cass.'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    bucuresti
    Age
    34
    Posts
    96
    sir paine vezi ce insinuezi sau de fapt nu ... nici macar nu intelegi limba romana ... ce pot sa ii zic unui amarat ca tine ? ... si noob si praf si cu gura mare ... decay amaratule tu vezi de treaba ta pro levi 1 - 10 dai drumu si cauta anturaj cu cine te inghite ... probabil k sir prost si altii de genu te inghit k pe ro clar nu esti binevenit ..

    P.S : Beg intradevar prefer sa joc cu immo si restul ... dar ei macar au respect pt game playeri si asa mai departe ... nu rapandulele astea 2 gen decay si sir prost ^^
    asa k da ... din punctul meu de vedere expiratii astia 2 care se vad marii playeri ai ss-ului nu au ce cauta ... mai sunt si noobi ... si prosti ... mai mult de atat nu se poate
    InSaNe







    Plugger Hater !

    Hidden Text click here to show

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates