Results 1 to 5 of 5

Thread: Br

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    32
    Posts
    33

    Br

    poprosil by som o zabanovanie analteroristu a suxemiho

    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44888[/url]

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Opava
    Age
    37
    Posts
    22
    Od 7 minuty mel Suxemi ping v rozmezi 600-800 porad jsme vam to psali a davali rmk, reakce nula, kdyz to suxemi nevydrzel ze to me nehratelne a leavnul to tak jsem dalsich 5 minut zkousel rmk, vy nic, bez reakce tak to mam hrat od 8. minuty ve 4 hru kde ten 4 vas jen feedil?

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    32
    Posts
    33
    on ten ping najrpv nemal zazracne sa mu zacal dvihat po tom ako sa prejavilo ze riki je lama... to mozem aj ja spravit

    skoro vsetky bany ktore som ja kedy dostal boli za leave 4v5 a polka z toho to bolo do 10tej minuty nevidim dovod anala nebanovat

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Opava
    Age
    37
    Posts
    22
    ja myslim ze vsechny bany jsi dostal po leavu do 4v5 ktery byl drive nez od 10. minuty. Driv tu na acku alespon byla nejaka soudnost a hraci se respektovali, hry se delali vyrovnane, kdyz nekdo padl tak se zeptalo jestli se bude dohravat nebo ne, do 10. min se automaticky rmkoval. Ted to tu jde do prdele, hraju tady skoro 6 let ale tohle cotu je posledni rok nema obdoby, zlaty hf jako admin a zlata stara garda. Je mi to fuk, mam prvni leave tak at mi daji ban na 3 dny ja to prekousnu, ale chtelo by se to tady nad tim trosku zamyslet. To jak se tady hraci k sobe chovali byl jediny duvod proc jsem nehral na garene a i ten duvod uz je pryc.

  5. #5
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Je to také podozrivé.

    ale hrávam zo suxemim často, čiže viem že tie problémy fakt máva, ale toto sa nerobí.

    dám zatiaľ warn ale budem si dávať pozor na vás.
    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates