Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 31

Thread: ban shadowstorm [mh]

  1. #1
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211

    ban shadowstorm [mh]


    ~ Numele jucatorului .
    shadowstorm
    ~ Motivul pentru care este acuzat .
    mh
    ~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .
    17
    ~ Dovezi : Replay ( care sa fie uploadat aici pe forum, iar daca nu puteti uploada aici folositi acest ->[URL="http://www.adotaparser.com/"]LINK[/URL] ) + ScreenShot (puteti uploada SS-ul pe [URL="http://imageshack.us/"]ImagesHack[/URL]).
    http://www.adotaparser.com/dota-replay/315195
    ~ Informatii suplimentare ( orice observatie care o considerati importanta ) .

    dupa ce este acuzat de echipa adversa ca are mh...incepe si feeduie cu scopul de a le demonstra ca nu are.

  2. #2
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    da chiar avea mh l-a urmarit la nesimtire pe nerubian assasin in min 17,cand era invizibil a dat folow pe el cand toti ceilalti erau in alta parte el era in fundu lui inviz,uite aici in prima poza [url]http://imageshack.us/photo/my-images/543/91511512.jpg/[/url] era dupa el cand era inviz cu folow,dupa care apare fix in fundu lui cand iese din invizibil in poza 2 aici [url]http://imageshack.us/photo/my-images/841/34757145.jpg/[/url] uitativa reaply oricum o sa vedeti cat de clar a facut faza asta,dupa care a scos MH si a fost praf tot jocu pentru ca mi-a si zis iti fac screenshot dupa 2-3 min dupa ce l-am acuzat,a scos mh si a dat fail la meci )

    aici meciul : [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=6693[/url]

  3. #3
    Registered User Krypt0n's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    8
    Mi s-a parut suspect la faza aceea cand m-a urmarit(eu fiind nerub asassin) pana am iesit din invisibility. El a aruncat pastila ca era lina cu gem, dar lina a mers spre tower si eu in sus in padure deci nu mai avea vision. Nu pot spune sigur ca are mh de aceea nici n-am facut eu report-ul, ramane la decizia adminilor.



  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    aci
    Age
    33
    Posts
    10
    deci...sunteti chiar culmea ). La faza cu nerubu'... trebuia sa ma duc in turn!? Puteti vedea de'a lungul meciului , mi'am luat ganguri si am murit aiurea , dovezi clare ca nu am mh :|. Iar sa spui ca fedui intentionat ca sa creada adversarii ca nu am mh e penibil... nu am jucat bine recunosc , dar nici restul teamului n'a fost stralucit. Ramane la decizia adminilor ce fac...

  5. #5
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    "Iar sa spui ca fedui intentionat ca sa creada adversarii ca nu am mh e penibil..."

    e penibil, nu ? ia sa vedem ce argument aduci:

    "mi'am luat ganguri si am murit aiurea , dovezi clare ca nu am mh"

    parca era penibil?! Sunt confuz!

    nu e penibil chiar de loc din moment ce invoci EXACT argumentul asta. ti-ai cam dat cu firma-n cap.

    la faza cu nerubu ai zis initial ca te-ai dus in sus pentru ca aveam eu gem si l-ai vazut (desi eu nu eram in range cand s-a dus nerub-ul in sus). dupa aceea ai intors-o la: (ce era sa ma bag in turn?).

    vorba ta: e la decizia adminilor dar nu stiu in ce fel de toane bune sa-i prinzi sa nu te baneze!

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    aci
    Age
    33
    Posts
    10
    Omule , daca stiam ca-i acolo dadeam prima si il omoram in invi! punct. m'am trezit cu el langa mine ... crezi ce vrei , nu joc cu mh. Si gangurile mi l'am luat inainte de faza in care am fost acuzat de mh! Deci nu am intors nimic , in schimb tu ai zis " le-a vandut lor meciul sa nu-i faca post pt mh" asta intra-adevar este penibil. Sa faca adiminii cum cred ca e corect , tu esti ofticat fiinda nu accepti ca ai pierdut un meci , de asta ai facut post. Daca nerubu' zice ca nu e sigur ca am mh.. dar tu esti 100% convins asta e.
    Have fun. An nou fericit sa aveti!

  7. #7
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    Omule , daca stiam ca-i acolo dadeam prima si il omoram in invi! punct.
    Ce argument puternic! Numa' ca te afunda si mai mult! Erai lvl 10 si NU AVEAI PRIMA! Mincinosule! Tocmai m-am uitat la replay si dupa itemele de pe tine ai bagat un level in +. Nu aveai prima! "punct".

    Si mai este o faza de mh in min 10 cand te duci din senin direct pe mirana!

    Sper sa iei ban permanent!

    Numa' bine!

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    aci
    Age
    33
    Posts
    10
    Ai dreptate nu aveam prima )... dar aveam a2a si nerubu cred ca avea 30 hp.. nu mai zic nimic , decida admini , dar sa se uite la tot replayu' nu doar la faza aia.
    Have fun.

  9. #9
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    Cred ca e cam evident ce fel de caracter ai!
    Ai spune orice numa ca sa nu fii banat.

    Am explicat de ce dupa acel moment nu mai conteaza ca feedui (pentru ca faci asta pentru a nu fi postat de sentinel).
    Se vad mai sus parerile celorlalti!
    hf

  10. #10
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by shadowstorm View Post
    Puteti vedea de'a lungul meciului , mi'am luat ganguri si am murit aiurea , dovezi clare ca nu am mh :|.
    Poti fi atat de prost sa iti iei gang si cu mh .

  11. #11
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2009
    Location
    bucarest
    Age
    36
    Posts
    155
    Orzyk vb din propria experienta !
    Last edited by just_b3; 30th December 2011 at 01:31 PM.

    (\__/)
    (='.'=) This is Red Bunny. Copy and paste bunny into your
    ('')_('') signature to help him gain world domination.

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    aci
    Age
    33
    Posts
    10
    nu ma deranjeaza catusi de putin sa-mi ban , daca se considera ca merit... eu unu' joc dota pt fun , dar tu esti suficient de obsedat sa faci post unui coechipier ca are mh , de ciuda ca ai pierdut.
    Eu am zis gg , tu m'ai injurat tot meciul , ce naiba mai joaca si prost oamenii....daca si cand joc prost sunt acuzat de mh...raman la aceeasi parere sa faca adimnii cum considera.
    Si daca eu iau ban pt mh sa iei si tu pt limbaj

  13. #13
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^in sf a recunoscut

  14. #14
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    ca eu injur in dota asta o stie toata lumea ) insa niciodata fara sa ma opresc (de cele mai multe ori injur pe unu care vad ca NU e noob dar se prosteste intentionat). si mai mult de un fgm sau du-te-n p*** matii nu zic

    Faza e ca pe tine nu te-am injurat in meciu asta (si eu ma mir cum ai scapat - A DA!!! mi-am dat seama ca esti noob si eu nu injur nubii cum am zis mai sus)!

    iara ai postat "orice" doar ca sa divaghezi. oricum multumesc ca ai recunoscut ca ai avut mh ai facut treaba mai usoara adminilor.

  15. #15
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by just_b3 View Post
    Orzyk vb din propria experienta !
    Diferenta dintre mine si tine e ca tu ai ramas un noob infect si ai regresat dupa parerea mea dupa ce ai folosit MH.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates