Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: ban shadowstorm [mh]

  1. #16
    Registered User Krypt0n's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by shadowstorm View Post
    ce naiba mai joaca si prost oamenii....daca si cand joc prost sunt acuzat de mh...
    Faza este ca ai jucat binisor spre bine inainte sa te acuzam de mh. Dupa ce te-am acuzat ai ramas "pitulat" pe deal sa te omoram si apoi ne-ai bagat pastila "vedeti, daca aveam mh mai ramaneam?" ) si de-atunci ai jucat prost.
    Te incurci in minciunele? Ai zis ca daca aveai mh imi dadeai prima direct si tu nici macar n-ai avut prima magie bagata :|
    In fine, nu mai conteaza....


    ps: ai grija ce vorbesti ca vorba aia "tot ce spui poate fi folosit impotriva ta" ) si cam ai scapat porumbelu' de cateva ori.
    Last edited by Krypt0n; 30th December 2011 at 06:59 PM.



  2. #17
    At the edge of sanity Avalon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Heaven
    Posts
    646
    Quote Originally Posted by Krypt0n View Post
    Faza este ca ai jucat binisor spre bine inainte sa te acuzam de mh. Dupa ce te-am acuzat ai ramas "pitulat" pe deal sa te omoram si apoi ne-ai bagat pastila "vedeti, daca aveam mh mai ramaneam?" ) si de-atunci ai jucat prost.
    Te incurci in minciunele? Ai zis ca daca aveai mh imi dadeai prima direct si tu nici macar n-ai avut prima magie bagata :|
    In fine, nu mai conteaza....


    ps: ai grija ce vorbesti ca vorba aia "tot ce spui poate fi folosit impotriva ta" ) si cam ai scapat porumbelu' de cateva ori.
    Nu neaparat,se mai incurca omu in detalii,nu ar fi nici macar a 5345346 oara cand ,eu cel putin,zic prima in loc de a doua/treia/ulty,whatever u get the point,insa eu referindu-ma la altcva decat ce am scris,i don' have the head in the game. : o
    Oricum nu ar trebui sa fie banat pt human error.Acum nustiu daca are mh nu m-am uitat la replay,nu zic ca nu are,dar nu zic nici ca are.Insa cateva miscari suspecte nu ar trebui sa duca la ban perm.
    Nenumarate dati dadeam inainte cu es la rosh fara sa fie cnva neaparat si apoi mergeam check cu teamu,pana ajungand regenerandumi-se mana(arcane boots/soul rind),iar daca ar fi cnva agolo,bang i are mher.Gtfo.
    Last edited by Avalon; 30th December 2011 at 07:13 PM.

  3. #18
    Registered User MethodMan.Tical's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Iashington
    Posts
    110
    orzyk si tu esti pro?un pro cu mh nu?tu nu esti un noob?
    Ain"t nobody smoking more then Meth up in here
    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  4. #19
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by MethodMan.Tical View Post
    orzyk si tu esti pro?un pro cu mh nu?tu nu esti un noob?
    ...Altu care se baga in seama cu japca .
    Iti adresez o singura ruga , spune-i lu mata sa mi-o ...

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    aci
    Age
    33
    Posts
    10
    gata mah nu va mai bagati aici in seama , comentati in legatura cu postu' daca vreti , daca nu, NU! Eu nu recunosc ca joc cu mh , asta ca , dar , daca adimni conisdera ca am , ma comformez... Iar gene , iei jocu' asta prea in serios ia-o mai usor omule , nu merita.

  6. #21
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    shadowstorm pe tine nu te-au invatat de mic ca nu-i frumos sa dai sfaturi daca nu-ti sunt cerute. n-ai tu treaba cu mine si cu cat de in serios iau eu jocul asta.

    a juca cu mh nu dovedeste doar ca incerci sa furi (un lucru la urma urmei la moda, nu?): ci ca nu-ti pasa de cei cu care joci, ca nu-i respecti, ca intotdeauna in viata cauti solutia usoara la probleme. mai mult dai dovada de un caracter slab, usor influentabil si fara coloana vertrebrala, de frica, <!FRICA!>, si de imaturitate.

    Nici nu vreau sa iti mai spun ce concluzii se pot trage din postarile tale ca mi ca de atatea defecte n-o sa mai ai loc pentru calitati.

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    aci
    Age
    33
    Posts
    10
    ))))))) mi'ai facut ziua mai frumoasa , thank you ) , cum spuneam tu confunzi realitatea cu dota , <lost cause> )))

  8. #23
    New User
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    bucuresti
    Posts
    2
    orzyk esty prea ..... te bagi peste tot

  9. #24
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by nowornevers View Post
    orzyk esty prea ..... te bagi peste tot
    Acelasi mesaj si pentru tine.

  10. #25
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2009
    Location
    bucarest
    Age
    36
    Posts
    155
    Quote Originally Posted by OrZyk View Post
    Diferenta dintre mine si tine e ca tu ai ramas un noob infect si ai regresat dupa parerea mea dupa ce ai folosit MH.
    Esti cam tare in pasarica..off off astia tari in gura pe net,tare as vrea sa vad cum sunteti si fata in fata..
    Sunteti tari in gura,sau mai bn in degete cand tastati la tastatura...n-are rost sa mai zic nimic unu-i pusti ca tine.. zi ce vrei de mn,felicitari ai castigat esti mai bun..pwp
    Last edited by just_b3; 30th December 2011 at 10:14 PM.

    (\__/)
    (='.'=) This is Red Bunny. Copy and paste bunny into your
    ('')_('') signature to help him gain world domination.

  11. #26
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by just_b3 View Post
    Esti cam tare in pasarica..off off astia tari in gura pe net,tare as vrea sa vad cum sunteti si fata in fata..
    Sunteti tari in gura,sau mai bn in degete cand tastati la tastatura...n-are rost sa mai zic nimic unu-i pusti ca tine.. zi ce vrei de mn,felicitari ai castigat esti mai bun..pwp
    Daca sunt rau in realitate pe net de ce n-as fi , asta e treaba cu voi , Vrei sa pari matur prin acel raspuns? Daca nici pe net unde nu ii cunosti si poti sa iti bati pula de ei nu ai caracter , atunci in realitate tu esti cel mai batut de soarta.

  12. #27
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2009
    Location
    bucarest
    Age
    36
    Posts
    155
    Ce tot trebuie sa faci pe interesantu,dute`n .. de traumatizat minorule ca ma cac pe cuvintele tale si in gura m*** de maimutoi oparit..
    Nu mai cauta atentie pe net si sta conectat 24/24 cum apare un post nou hop dai reply back.. Idiotu' p***i M**i...... ))
    Si nu incerc sa-mi bat pl de nimeni pe net.. Nu`mi da nici o satisfactie treaba asta,sa par mai destept ca altii,cand mi-am bagat si eu in urma cu cativa anii net imi placea oarecum sa fac ce faci tu.. Eu zic sa te maturizezi in mm de raton limbist
    Last edited by just_b3; 30th December 2011 at 10:41 PM.

    (\__/)
    (='.'=) This is Red Bunny. Copy and paste bunny into your
    ('')_('') signature to help him gain world domination.

  13. #28
    At the edge of sanity Avalon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Heaven
    Posts
    646
    aveti pm....

  14. #29
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Acum ce faci imi asculti sfatul ? Pute carnea pe tine de prost ba terminatule . Ca sa iti arat cat de rupt esti uitate la semnatura ta . Cati ani zici ca ai ?

    Vai de pula generatiei tale numai terminati . Imi bat pula de dinastia ca tine in fiecare zi pentru ca va intrec in mentalitate chiar si cu diferenta de varsta care depaseste 5 ani .

    Concluzia : Esti un redus mintal.

  15. #30
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Topic inchis!

    Nici de Anul Nou nu luati pauza mai spammerilor!

    Hai La Multi Ani!

    O sa rezolv cazul asta pe 2 Ianuarie 2012.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates