Results 1 to 2 of 2

Thread: amidamaru

  1. #1
    Brotherhood Of Steel Cheiftain [BoS]Amidamaru's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Slovakia !!
    Age
    32
    Posts
    566

    amidamaru

    som tu zas ako santa claus, ako mi bolo povedane mal som pohladat replay z hry v ktorej som dostal ban, oslovil som preto kamarata alebo povedzme hraca z mojho klanu sadomasochistu nech sa nato pozrie lebo som nevedel kde to hladat, ani ako to hladat a kedze on s tym skusenosti ma, tak mi to pohladal a zistili sme ze tam ten replay neni, co moze znamenat to ze po mojom padnuti bol rmk a vtedy sa vraj replaye neukladaju takze je mi luto ale ten replay asi neexistuje. ban mi dal clarkie v hre v ktorej som dostal lag a vylagovali sme obaja s kamaratom z lanky samozrejme mi potom polhodinu pisal ze som odpojil kabel, pocuvaj ma ty had keby som niekedy odpajal kable tak by som nebol tam kde som s pg a mal by som davno ban za podobne svinstva a to co posledne potrebujem je odpajat kabel pri zaprdenej dote ktoru hravam rekreacne chcel by som teda tymto poziadat o unban, ban ako som spomenul mi dal clarkie a bolo to 3-12-2011 vo vecernych hodinach v prvych par minutach hrania (najlepsie aj na pd.eu )
    Xpam Acc : Amidamaru

  2. #2
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Ok dám ti šancu, ban si mal 14 dní hádam ti to pomohlo.

    unbanned, hf.
    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates