Results 1 to 7 of 7

Thread: Ban prazo_emo

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    39

    Ban prazo_emo

    Totální zmrd host, ale nejdůležitější je, že leavnul po 0:2. Senatorův fake?

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    2 krat mi dneska leavol hru je to picus najprv nick prazo_senator este vcera prazo_sef dneska prazo_emo host leavol 2 hry nikto mu nedal ban a veselo zakladal dalsie dufam ze dostane 3 denny ban ako vsetci a spravi si fake nick za 1:18 som zvladol vytvorit azet aj batlenet acount a moze hrat fakt na acku hra 25000 users a to je 800 ludi po 28 fakov proste to je ako ked decku zoberete hracku date mu ju na stol kde nevylezie ale on si najde sposob ako sa tam dostat dotlaci si stolicku a presne tak to je z banom ked niekto hrat chce tak si spravi dalsi acount mali by sa davat lvl 1 na czsk len na zaklade vouch requestov prvy tyzden napor a potom uz by bola pohoda a kazdeho kto by to podaval by ste si ocekovali a clovek by si 3 krat rozmyslel ci leavne a este ked mu date ban bude vas flamovat do whispu ze si picus a on si spravy fakenick fakt moc

  3. #3
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    SKUTKU NAUC SE PSAT SOUVISLE VETY protoze ten styl kterym pises se neda cist vzhledem k tomu ze nedavas absolutne zadny duraz na interpunkci ani se nesnazis to aspon nejak rozdelit do odstavcu no nic prase aby se v tom vyznalo vzdycky kdyz po tobe neco ctu tak se ztratim zhruba po prvnim radku protoze to vypada nejak takhle no schvalne jsem zvedavej kdo se docte az sem jelikoz ja uz bych davno odpadl jo btw pokud sem v textu nekde udelal nejakou chybu krom toho ze nepisu tecky hacky ani carky a pisu v jedne dlouhe nesmyslne vete tak se omlouvam jelikoz to po sobe sam nemam odvahu precist a zkontrolovat kazdopadne pointu jsem uz doufam naznacil tak snad cajk ale pro jistotu sem jeste neco napisu abych zduraznil v cem je problem doufam ze minimalne vsichni ostatni chapou a souhlasi

    Jo jinak s tebou souhlasim (teda myslim, precetl jsem si prvnich par slov tak doufam, ze jsem pochopil pointu: fakenicky = problem).

  4. #4
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    SNIP D, ty si proste moj clovek(no asslick, pre haterov).

    K tomu prazovi. Myslim si, ze to prazo nie je, ale ho niekto fakuje. A to konkretne nas milovany Lacko, ktoreho pozname aj vdaka nickom mozog1-mozog1441191 a nie vdaka peknej hre, ale neustalym leavom.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    39
    Můj návrh, pokud je to technicky možné:

    • Zakládat může jen člověk, který se svým účtem nahrál na botovi nejmíň 100 her (platí i pro předání ownera).
    • Na fóru se udělá seznam rizikových hostů, kteří nechávají své leaverské kamarádíčky.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    SKUTKU NAUC SE PSAT SOUVISLE VETY protoze ten styl kterym pises se neda cist vzhledem k tomu ze nedavas absolutne zadny duraz na interpunkci ani se nesnazis to aspon nejak rozdelit do odstavcu no nic prase aby se v tom vyznalo vzdycky kdyz po tobe neco ctu tak se ztratim zhruba po prvnim radku protoze to vypada nejak takhle no schvalne jsem zvedavej kdo se docte az sem jelikoz ja uz bych davno odpadl jo btw pokud sem v textu nekde udelal nejakou chybu krom toho ze nepisu tecky hacky ani carky a pisu v jedne dlouhe nesmyslne vete tak se omlouvam jelikoz to po sobe sam nemam odvahu precist a zkontrolovat kazdopadne pointu jsem uz doufam naznacil tak snad cajk ale pro jistotu sem jeste neco napisu abych zduraznil v cem je problem doufam ze minimalne vsichni ostatni chapou a souhlasi

    Jo jinak s tebou souhlasim (teda myslim, precetl jsem si prvnich par slov tak doufam, ze jsem pochopil pointu: fakenicky = problem).
    Nemam najmensi problem to po tebe precitat. Pisat interpunkci fakt nebudem ani za nic nevidim v tom dovod nikto neni tak tupy aby nevedel precitat vetu kde neni makcen alebo dlzen.

    Suhlas nestaci ide to do sracek. Chall som nehral uz nejaky tyzden a tom som doma stale a denne dam tak 8 hier.

  7. #7
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    banned.
    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates