Results 1 to 8 of 8

Thread: br naka vypatlana suka (sry ragemode)

  1. #1
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656

    br naka vypatlana suka (sry ragemode)

    Tayala. -----> gameruin (krom toho ze nabihal schvalne tak aby nas mohla winda shacklovat) tak prodal itemy koupil divine a nechal se zabit.. vzhledem k tomu ze je to neci fejk a zaroven (sry za ten vyraz) vypatlanej kreten zadam o ban delsi nez normalne.. a pls zacnete resit neco s fakenickama protoze jinak to pujde cele do hajzlu jeste vic nez uz to je
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  2. #2
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    +1, Sweety v ragemodu to se proste neda ignorovat!

  3. #3
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    +1 sweety, nechapem ludi co maju tolko fakov....

  4. #4
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    takovych kokotu jsem uz potkal ... ale tak tento byl extra no

  5. #5
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    a pls zacnete resit neco s fakenickama protoze jinak to pujde cele do hajzlu jeste vic nez uz to je
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  6. #6
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Tayala. banned.



    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    a pls zacnete resit neco s fakenickama protoze jinak to pujde cele do hajzlu jeste vic nez uz to je
    Čo sa týka tohto, my stým nič nespravíme, to môže len mizige a tomu sa asi ten nápad s lvl0 nepáčil,čiže neviem čo bude ďalej, ja osobne by som ho privítal.
    Back in staff

  7. #7
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    sry ze ti do toho lezu ale jen poznamka.. ten ban je totiz takhle totalne bezvyznamnej, protoze borcovi pokud bude mit skill v zakladani emailu na stupnici ode me po diabola ( kde ja jsem 1 diabol 10) nekde na eddym (5) bude trvat novej nick asi 4 minuty... a to plati pro kazdej jeden ban na acku co tu je.. tzn bud se na to vyserte a nebo to fakt pozmente.. jiste ste si mohli vsichni vsimnout ze chally uz se cca pul mesice nehraji (vsichni na odchazej) a pub de do sracek vic nez kdy driv.. vykladat ze ne je blbost bo sem byl i MOD a vim jak to bylo a jak to je ted ..zacina to tu garenovatet...
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  8. #8
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    sry ze ti do toho lezu ale jen poznamka.. ten ban je totiz takhle totalne bezvyznamnej, protoze borcovi pokud bude mit skill v zakladani emailu na stupnici ode me po diabola ( kde ja jsem 1 diabol 10) nekde na eddym (5) bude trvat novej nick asi 4 minuty... a to plati pro kazdej jeden ban na acku co tu je.. tzn bud se na to vyserte a nebo to fakt pozmente.. jiste ste si mohli vsichni vsimnout ze chally uz se cca pul mesice nehraji (vsichni na odchazej) a pub de do sracek vic nez kdy driv.. vykladat ze ne je blbost bo sem byl i MOD a vim jak to bylo a jak to je ted ..zacina to tu garenovatet...
    Ja to všetko viem a už som to navrhoval, ale asi to neprejde, nesúhlasili s tým tí vyšší od nás.
    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates