Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: lock?

  1. #1
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Posts
    24

    lock?

    Zdravim všechny,

    mám takovej malej dotaz proč sem locknutej? Udelal sem snad neco zas nebo co se doprdele děje?

  2. #2
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ja mam locknutych cez 100 acc

  3. #3
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    kámo nič o tom neviem. locknutý máš Rooftreleen_CZE?
    Back in staff

  4. #4
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Posts
    24
    locknute oba dva ktere sem pripojoval prez mou ip mam ted zmenenej net a aj ip se mi zda..stare acc co sem spoustel mi jedou jen ty dva nove co s em vytvorit po nove ip mi nejdou zpustit rfgethbnzrn, rooftreleen_cze

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by sudcadred View Post
    Novy Warding system, každy kto ma MH tak ma locknuty učet, a ty piča skurvena s LVL 2 maš lock lebo si prijebanec a hras s MHkom,

    čau, pozdravuj ty lama spičena
    ahaha

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    98
    rooftreleen_cze Map Hacker w3_guard Banned Banned for hacking in game CZSK-4064 hosted by CZSK-boT on 2011-11-23 21:53:54
    09-12-2011
    Permanent

    rfgethbnzrn Map Hacker w3_guard Banned Banned for hacking in game gogo hosted by CZSK-boT3 on 2011-12-02 02:02:55
    09-12-2011
    Permanent
    Takze preto

    B.

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Kamo mozes mi pls napisat kde najdem zoznam tych ludi co mali maphack a boli zmazani?
    dikes

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    98
    Otvor si tu kolonku Banlist hore...zadas tam nick ale IP a mas to

    B.

  9. #9
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    29
    Posts
    322
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Ja mam locknutych cez 100 acc
    100 acc ? LOL
    Silence always treat sick soul. :-(

  10. #10
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    tak potom za hack, sa nečuduj.
    Back in staff

  11. #11
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Posts
    24
    ehm ehm..takže buďme upřímní ANO použil jsem párkrát M, ale jen proto, že mě do toho ukecal kaamoš, ale už nic takoveho v kompu nemam, bo me ukecal zase Smato ať to dám přyč, tak sem do po par dnech odstranil...mimochodem v pravidlech je jasne napsáno, že každý, kdo je přistižen s mh dostává pouze warn a až po tomto warnu, kdy MH stále užívá můýe být teprve banovatelný..takže what's up

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Dec 2011
    Age
    36
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by MolDa View Post
    ehm ehm..takže buďme upřímní ANO použil jsem párkrát M, ale jen proto, že mě do toho ukecal kaamoš, ale už nic takoveho v kompu nemam, bo me ukecal zase Smato ať to dám přyč, tak sem do po par dnech odstranil...mimochodem v pravidlech je jasne napsáno, že každý, kdo je přistižen s mh dostává pouze warn a až po tomto warnu, kdy MH stále užívá můýe být teprve banovatelný..takže what's up
    pár krát? šak si stým hral mesiac vkuse, a za MH by si chcel warn? sa zobud, by som ti naordinoval hned IP ban, ty LVL 2 hamba servera ! použivaš MH maš lvl 2 , prichitia ťa a ty maš ešte odvahu sem písať, ty by si mal leavnuť server za toto a už sa tu viac neukazovať, a ešte roofovi spravíš zle meno,

    okamžitý demote a pozdravuj

    btw: a ked gunkovi pisem spravu na fore že DELL ma MH tak ma poslal do riti, gunko ty si tiež admin jak sa patrí

  13. #13
    Registered User FogyX's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Handlova
    Age
    33
    Posts
    179
    Quote Originally Posted by MolDa View Post
    ehm ehm..takže buďme upřímní ANO použil jsem párkrát M, ale jen proto, že mě do toho ukecal kaamoš, ale už nic takoveho v kompu nemam, bo me ukecal zase Smato ať to dám přyč, tak sem do po par dnech odstranil...mimochodem v pravidlech je jasne napsáno, že každý, kdo je přistižen s mh dostává pouze warn a až po tomto warnu, kdy MH stále užívá můýe být teprve banovatelný..takže what's up

    ip banned cau to neukecáš
    „Najprv ťa ignorujú, potom sa z teba vysmievajú, potom ťa napadnú – a potom vyhráš.“

  14. #14
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    tak fajne ze mame warding system za MH je jasne ze je lock, ide o pravidla servera, nie len czsk botov ... maj sa krasne

  15. #15
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Posts
    24
    panove
    kdyby me dota jeste bavila jako ze me nebavi poslal bych vas tu vsecky dopice,ale je mi to fuk ja s dotou stejne koncim bo je to nuda MH sem nepouzival mesic v kuse jak tady vy tatari melete sracky a btw dovedli byste zpocitat na prstech kolikrat sem pouzil mh takze jo a btw prectete si pravidla jasne napsany ze mh kdyz te chytnou mas jen awrn po druhe uz ban ale zadnej ban z razu vy lamy tupe zkurvene

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates