Results 1 to 7 of 7

Thread: unban

  1. #1
    Registered User pathrocle's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Romania
    Posts
    107

    unban

    eram cu unu si prostu ala a dat start rpd si am quitat si mi-a dat ban

  2. #2
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    dat fiind ca nu exista replay salvat p ro-dota (a fost rmk dupa), nu prea ai dovezi... oricum chatlogu nu ar fi de acord cu ce zici tu...
    Last edited by rhaZ; 14th November 2011 at 01:58 PM.

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    135
    de fapt treaba sta astfel Vineri facuse joc am intrat eram jos la scourge am cerut sa ma mute sus cu "rhaz" ma mutat dupa care el a dat start, jocul a inceput cand sa ne alegem eroi ai inceput cu replici "e frumos asa" bla bla bla dupa care ai amenintat ca dai quit, hostu a dat muteall iar tu ai iesit, puteai sa iesi cand a dat go f simplu nu sa astepti sai dai tu replici, ai facut rage quit se pedepseste cu 7 zile ban, in regulament nu scrie nicaieri ca hostu este obligat sa dea balance, daca ai stat inseamna ca tia convenit, si nu ma aflu in treaba aiurea, plus de asta tia spus ca nu dadea balance oricum ca era cu inca 2 prieteni, ce faci tu acum e echivalent la un comportament pueril de genu "arat muie si fug, iar daca te iei de mine te spun lu mama"
    Last edited by SoulCry; 14th November 2011 at 01:59 PM.
    "Multe lucruri ma uimesc pe mine-n lumea asta. Unele ma uimesc frumos si-mi lasa in trecere un zambet (uneori tamp) pe chip. Altele ma uimesc urat si-mi lasa in trecere niste sprancene incruntate si regretul ca nu m-a facut mama Zeus s-arunc cu fulgerul dupa ce nu-mi place."

  4. #4
    Registered User pathrocle's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Romania
    Posts
    107
    am apasat esc cand era countdown la 3 secunde da nu ma scos, si il chemasem p unu inainte sa intri u da a dat ala go k disperatu

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    135
    nu conteaza oricum, nu justifica leave facut de tine, e emo quit clasic
    "Multe lucruri ma uimesc pe mine-n lumea asta. Unele ma uimesc frumos si-mi lasa in trecere un zambet (uneori tamp) pe chip. Altele ma uimesc urat si-mi lasa in trecere niste sprancene incruntate si regretul ca nu m-a facut mama Zeus s-arunc cu fulgerul dupa ce nu-mi place."

  6. #6
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    daca cereai frumos si pe un ton respectuos rmk nu cred ca nu se dadea...

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Nu are antecedente pt leave
    era minutu 1
    e jucator vechi pe xpam
    Deci da , de data asta merita unban pentru ca nu a stricat un joc... nici nu incepuse bine.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates