Results 1 to 6 of 6

Thread: ban dr.klatil

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515

    ban dr.klatil

    1ziadam ban pre HRACA dr.klatil
    2 [url]http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1319971505[/url]
    3 manner napisal mi skurvysyn beriem to ako urazku nie voci mojej osobe ale voci mojej mame keby mi napisal kokot MFH ale toto mi pisat nebude.

    PS:Ziadam usudok ineho admina/moderatora ako gun10a neberiem jeho hodnotenie ako nestranne ale naopak osobneho charakteru s tohoto dovodu ziadam posudenie ineho admina/moderatora dakujem.

  2. #2
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Skutok ty si jediny clovek co napise Ban Request a Unban Request v jeden den
    PS: To je stejné jak mi na střední posílala třídni v obálce dudku a pochvalu v jedné obálce ^^

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ba
    Posts
    14
    skutok tak to si natom divne ked ti od random kokota vadi nadavka na rodinu a uraza ta to

  4. #4
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    aj ty tam nemáš najlepší manner skutok a podáš takýto req, kôli 2 slovám.
    Back in staff

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    co moj manner v tej hre ? lol ak mas namysli konverzaciu s evilom alebo hanakom tak to asi tazko boli sme na TS a podpichovali sme sa a ked im poviem skurveny stealeri tak to oni dobre vedia ze ich tym neurazam a smeju sa mi na TSku z toho takze prosim ta ukaz kde som sa v tej hre neslusne choval.
    PS:neriesi sa tu mmoj maner ale maner hraca dr.klatil ktory mi nadaval na mamu ja som tiez neraz dostal za 2 slova ban a dostal by ho kazdy kto tu hra dlhsie lebo nejaky lamak ktory faili hru a potom mu napisem dva slova ide hned na forum a robi si nove nicky ale to je useless ale len ja dostanem ban ako vzdy.Toto bolo z jeho strany neslusne spravanie a ak to nemienite potrestat mozte to rovno closnut.
    ale v pripade dalsich sankci voci hocikomu pri podobnom prehresku budem toto predstierat ako meter ktorym ste merali inych.
    Last edited by Nezmysel; 5th November 2011 at 01:30 PM.

  6. #6
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    co moj manner v tej hre ? lol ak mas namysli konverzaciu s evilom alebo hanakom tak to asi tazko boli sme na TS a podpichovali sme sa a ked im poviem skurveny stealeri tak to oni dobre vedia ze ich tym neurazam a smeju sa mi na TSku z toho takze prosim ta ukaz kde som sa v tej hre neslusne choval.
    PS:neriesi sa tu mmoj maner ale maner hraca dr.klatil ktory mi nadaval na mamu ja som tiez neraz dostal za 2 slova ban a dostal by ho kazdy kto tu hra dlhsie lebo nejaky lamak ktory faili hru a potom mu napisem dva slova ide hned na forum a robi si nove nicky ale to je useless ale len ja dostanem ban ako vzdy.Toto bolo z jeho strany neslusne spravanie a ak to nemienite potrestat mozte to rovno closnut.
    ale v pripade dalsich sankci voci hocikomu pri podobnom prehresku budem toto predstierat ako meter ktorym ste merali inych.

    Ale mne je jedno ským si ty na tsku etc, ja to nemám skade vedieť a keď napíšeš v hre že "skurven* steraleri" tak to beriem ako badmanner, lebo tam niesom.
    Po druhé bol som dlhšie inactive, tak keby ho zabanujem a pýta si unban, tak ho bude musieť dostať lebo 3dni prešli a blabla, takže to zavriem a keby sa to ešte raz stane, tak ban na dlhšie.
    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates