Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 28 of 28

Thread: Cerere Level 4 : [BoS]Silver.

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    DotA Jokes (RO for now)
    In special asta :
    Mata e atat de grasa incat Furion cand da Sprout pica copacii. XD

  2. #17
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    ) ideea i-a venit cand dadeam eu FM-uri cu glume d'astea ! !!!!!

  3. #18
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Da frate ) deci le-am vazut si apoi am zis what the hell :-? Am o gramada de d'astea , vizitati Simple Jokes Pun in fiecare zi cate 12.

  4. #19
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648
    salut, acum am vazut topicul asta

    !support
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  5. #20
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Quote Originally Posted by [RO]Claudiu View Post
    salut, acum am vazut topicul asta

    !support

    10x clau

  6. #21
    Safelist Member PerditioN's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    romania
    Posts
    112
    !sapport

  7. #22
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Cel mai bun pana acum.

    Suport.

  8. #23
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Quote Originally Posted by PerditioN View Post
    !sapport
    emotiile astea )

    Quote Originally Posted by GoodanGeL View Post
    Cel mai bun pana acum.

    Suport.

    Mersi

  9. #24
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Succes Alex !

    P.S: Clan BoS FTW !

  10. #25
    Registered User .cass.'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    bucuresti
    Age
    34
    Posts
    96
    Quote Originally Posted by Silver. View Post
    Alex



    Vechime pe server : 2004-2005 cu conturile silver_klr , WhyMe , Telefonistu
    Vechime pe forum : 2007 cu Silver. (am avut unul si mai vechi nu mai stiu numele )



    21



    Windows Vista X64 (Windows 7 nu merge pentru placa mea video , nu am driver pentru ea )




    Nu am cine stie ce cunostinte , nu prea am stat , doar cand mi s-a cerut ceva am stat sa fac , dar daca trebuie sa fac ceva , fac si invat in acelasi timp , deobicei munca in echipa da roade mai mari decat munca de unul singur.



    Sugestii nu prea , poate doar un pic mai maricel forumul nostru romanesc , sa facem trafic si acolo mai mult
    No offence dar afara de faptul k faci parte dintr-un clan bun (BoS) si k ai cv vechime pe server nu ai altceva ... nu prea ai fost vazut de nimeni pe channel RO ... Pun pariu k nici nu prea stii munca depusa de ceilalti admini pt channel ... nu cred k stii nici cum merg trebuirile pe acest channel ... nush nici dk ai prea mari cunostinte de DOTA ... si astea sunt cam esentiale pt acest post !!! doar clan si vechime nu ajung din punctul meu de vedere ... Cat despre "timpul" pe care spui k il ai la dispozitie este cam irelevant dat fiind k pe RO nu esti on mai Deloc ... Plus faptul k te-ai luat la TROLL post cu AlexStan iti cam da un mare - la atitudine ... Lista poate continua dar nu are rost ...


    Scz de interventie ... Up sunt doar pareri ...

    Regards
    InSaNe







    Plugger Hater !

    Hidden Text click here to show

  11. #26
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    No offence dar afara de faptul k faci parte dintr-un clan bun (BoS) si k ai cv vechime pe server nu ai altceva ... nu prea ai fost vazut de nimeni pe channel RO ... Pun pariu k nici nu prea stii munca depusa de ceilalti admini pt channel ... nu cred k stii nici cum merg trebuirile pe acest channel ... nush nici dk ai prea mari cunostinte de DOTA ... si astea sunt cam esentiale pt acest post !!! doar clan si vechime nu ajung din punctul meu de vedere ... Cat despre "timpul" pe care spui k il ai la dispozitie este cam irelevant dat fiind k pe RO nu esti on mai Deloc ... Plus faptul k te-ai luat la TROLL post cu AlexStan iti cam da un mare - la atitudine ... Lista poate continua dar nu are rost ...
    tot ce ai spus aici sunt calitatile pe care trebuie sa le aiba un admin lol
    nu stie cum merg lucrurile, perfect, privire obiectiva
    prea mari cunostinte de dota, nui trebuie
    vechimea e singurul lucru de care are nevoie
    si faptul ca trolleaza pe cineva arata ca se poate simti bine si sa nu inceapa cu rage-uri

  12. #27
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Ok , inteleg ce zice cass si indoielile lui Ma asteptam la cineva sa zice ceva de genu , nu ma deranjeaza , nu ma supara

    Deci , spui ca nu stiu cum a fost channel facut si cum merge.Dar aici te inseli.Stiu serverul asta de cand RO era cineva care avea tempop era zeu ) Am observat treptat cum pe rand , fiecare a incercat sa il ridice , sa isi aduca contributia.Chiar daca am lipsit la un moment dat mai mult de pe server , am urmarit ce se intampla.

    Cat despre trololol cu AlexStan , nu am facut decat sa ii pun cateva intrebari simple si raspunsurile i le dau pe masura

    @Decay

    Nu am de ce sa incep cu rage-uri , si nu sunt alea toate calitatile unu admin

    Am mai fost in staff aici pe Eurobattle la Custom Game Tournaments pe vremea cand Xfire era admin si el m-a invatat atunci ca nu conteaza cate post-uri ai pe forum sau cate ore stai pe joc , conteaza ce faci cu ce ai.

    Astept intrebari/opinii , repet , nu ma deranjeaza , atata timp cat nu se face spam inutil.

  13. #28
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Topic inchis.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates