Results 1 to 4 of 4

Thread: ban kolotripidi MH !!!

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Age
    38
    Posts
    53

    ban kolotripidi MH !!!

    prosim o ban tohto hraca, ale ak to nebude IP ban nemato ani zmysel, sice je to pub.... ale ani tam by MH nemali akceptovat, blbecek sa este smeje že ma 100accountov a jemu ban nic neurobi.....

    povsimnite si hlavne cas 26:50 ked idem v invise,mam snipra a aj pre tým je tam vela vela zjavných pripadov.

    dalsie časy 21minuta trol u rosha, dalej 23:40

    ak nebude IP ban odrazu to closnite. dakujem.
    Last edited by Luko36; 16th October 2011 at 01:07 PM.

  2. #2
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by Luko36 View Post
    prosim o ban tohto hraca, ale ak to nebude IP ban nemato ani zmysel, sice je to pub.... ale ani tam by MH nemali akceptovat, blbecek sa este smeje že ma 100accountov a jemu ban nic neurobi.....

    povsimnite si hlavne cas 26:50 ked idem v invise,mam snipra a aj pre tým je tam vela vela zjavných pripadov.

    dalsie časy 21minuta trol u rosha, dalej 23:40

    ak nebude IP ban odrazu to closnite. dakujem.
    napis do hlavnej sekcie EB netu.... ja som tam raz podla tiez jedneho a dostal IP ban... nie na czsk forum... tu kym sa to vyriesi tam to bolo cca 1den

  3. #3
    Registered User Peopl3Sh1tCz's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Opava
    Age
    34
    Posts
    277
    LE fu maximal there is no IP ban .. i do this 3 month etc. 2x attacked invisible units fuck him .. žádám o okamžitý IP ban.



  4. #4
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Treba niekoho kontaktovať, kto IP bany môže dávať. Takže je to vyriešené že Mh mal.

    Back in staff

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates