Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: skill vs manner

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    32
    Posts
    33

    skill vs manner

    V poslednej dobe sledujem ze sa tu udeluju bany viac za manner ako za to ze niekto tim ze sa v jeho hre nenachadza ani kusok skillu hru totalne pokazi

    cisty priklad ban rum_cajza hrac ktori ma odohranich vela hier hra ma skill a patri na acku medzi tich lepsich dostane ban za to ze flamuje niekoho kto ma priemerny pocet smrti na hru 8 assistov 5 a cca 3 killi uz len tie staty svedcia o jeho mass pro skille rumovi praskli nervy vynadal mu teraz ma ban a este ako gungko napisal long time....

    takimto stylom banovania sa dospeje k tomu ze setci dobry hraci budu mat bany a ostanu tu len low skill nubi ktori sice manner budu mat ale hry budu stat za hovno.. alebo tu bude milon fake nickov (co uz v podstate je )

    proste je prirodzene ze ked hrate a niekto vam tu hru vyslovene kazi tak mu nadavate
    ten co nadava dostane ban za manner ten co to kazil moze veselo ist pokazit dalsiu hru... skutocne chcete to acko vies timto stylom?

    btw rum urcite neni jediny dal som ho len cisto ako priklad lebo je to cerste neberte ze je to cele o nom

  2. #2
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    cital som prvu vetu a stacilo => acko neni o skille ! ! ! !


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    32
    Posts
    33
    ale stale by to mohlo byt o dote a nie o tom kto sa ako vyjadruje.. ano sproste narazky na mamku a podobne su trochu moc ale mal by sa imo pri banovani brat aj ohlad na to kto flamuje koho flamuje a preco

  4. #4
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Podla teba toto sa ma teda tolerovat ? Nebud smiesny :-). Toto je daleko za hranicou a chlapec by sa mal ist liecit z Rytmusovho syndromu.

    (11:56) RUM_cajs: ty bezpindourskej sraci
    (12:04) RUM_cajs: ze mi vcera tvoje mama nedala
    (20:18) RUM_cajs: poznas moji silu az nebudes moc chodit
    (20:37) RUM_cajs: chcipnes
    (22:40) RUM_cajs: rekni svy mame ze se zitra nestavim ze jsem si nasel jinou couru

    P.S.: a nick mam gunko :-)


    Fakt som krásavec

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    32
    Posts
    33
    odpust za skomolenie nicku... ale ak si to cital tak tam bolo pisane aj ze ruma neberte ako jedineho ze jeho som uviedol len ako priklad lebo bol posledny a tiez som v komente napisal ze narazky na mamku respetkive rodinu celkovo su moc

    ide o ten princip ktori tu takto funguje


    proste gunko uprimne, nemas pocit ze tu ide viac o manner hracov ako o ich skill?
    lebo podla mna hej a to je system vhodni niekam na pokec a ine socialne siete nie niekde kde to ma byt v prvom rade o hre
    Last edited by Mengel; 13th October 2011 at 12:01 AM.

  6. #6
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    gunko rytmus dokazal 100x viac ak ty a to ty si dosiahol toho dost


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Age
    38
    Posts
    53
    tak ti poviem neviem o manere, sam som dostal ban zan a opravnene, odvtedy sa snažim ovladat, ale uznaj sam : vcerajsia game team napickuje sracky : erder, luna, a este dve neake sracky, takže na mna ostal alche ako jediný tank - jediný stun. na konci skore cca 6/6/12 taký erder 1/15/5 luna a ostatok podobne, ale flamovali len na mna že ja som tank a mam to tankovat, co som aj sa snažil robit, žial bez sance lebo protivnik pickoval s rozumom. koniec game som mal linken, bkb, blade meil ale stale som len bol flamovaný, pritom podla mna som hral ako sa len dalo, ale proti takemu outpicku bez sance.

    myslis ako mi bolo ked davali votekick a nadavali na mna all, nastastie super napisal jasne že pickli kktiny tak nech to na mna nevalia.

  8. #8
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Nechapem preco by mal nejaky nobrain kokot mat pravo hrat, ked sa absolutne nevie spravat...
    Aj napriek tomu, ze je niekto urovnou niekde inde ako ini hraci, proste sa musi vediet ovladat...
    Chces mi povedat, ze je v pohode, ked by som prisiel do nejakeho ICafecka a nejake decko by nam to feedlo, tak mu jebnem cez muju a naplujem do fejsu? Hlavne, ze tam budem najvacsi skiller, hej?

    Proste, kto sa nevie spravat a ovladat, ten nema co robit v serioznej hre, komunita neni o tom, kto vie lepsie klikat, vole...
    Sem sa to hodi viac ako inde : Get a life...

  9. #9
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik View Post
    gunko rytmus dokazal 100x viac ak ty a to ty si dosiahol toho dost
    Netvrdim, že nie. Ale to je rap a toto dota, snad tym ze bude hrat gansta tvrdasa sa z neho stane gosu skill ?

    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Nechapem preco by mal nejaky nobrain kokot mat pravo hrat, ked sa absolutne nevie spravat...
    Aj napriek tomu, ze je niekto urovnou niekde inde ako ini hraci, proste sa musi vediet ovladat...
    Chces mi povedat, ze je v pohode, ked by som prisiel do nejakeho ICafecka a nejake decko by nam to feedlo, tak mu jebnem cez muju a naplujem do fejsu? Hlavne, ze tam budem najvacsi skiller, hej?

    Proste, kto sa nevie spravat a ovladat, ten nema co robit v serioznej hre, komunita neni o tom, kto vie lepsie klikat, vole...
    Sem sa to hodi viac ako inde : Get a life...
    Co viac dodat ? +1


    A celkovo: len za posledny mesiac ma niekto s<!>val v hre aspon 100x, a ban nema ziadny. Proste ked niekto feeduje ofc, poviem aj ja ze kreten kup si apson hento, alebo nechod sam. Ale pisat mu hento ?
    Get some brain ...

    To TT_Snip: :-)


    Fakt som krásavec

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Age
    32
    Posts
    33
    tak ja neviem podla mna aj vas kazdeho nasere viac ked vam niekto pokazi hru tim ze ma 1/15 ako tim ked ti povie kokot kup wardy...

    nechcem sa modom pliest do remesla ale moj skromni navrh je ze v pripade ze niekto kto ma odohranich 100+ hier a zacne dakoho flamovat tak ban na tri dni nech vychladne upokoji a ak sa to bude opakovat tak potom ten looong time atej flamovanej lame warn za gameruin... tri taketo warny perma ban

    a behom dvoch troch mesiacov sa flamery odnaucia flamovat a lamy budu pobanove

  11. #11
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    nieco na tom je ked sa banuje za manner malo by sa banovat aj za total lamerstvo... nech si to skusaju na garene chlapci... ked ma v hre 1-12-0 a staty 10-115 tak podla mna nema co robit na acku lebo akurat kurvy hry...
    toť moj nazor

  12. #12
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Za skill sa bany nedávajú, nieje každý pro (buď sa učí alebo to nevie tak dobre hrať) ale to nieje jeho chyba.

    Zase naopak keď niekto celú hru flamuje tak je to jeho chyba a hrať nebude, lebo zato sa banuje, viac sa tu nemá čo riešiť :-)
    Back in staff

  13. #13
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    Za skill sa bany nedávajú, nieje každý pro (buď sa učí alebo to nevie tak dobre hrať) ale to nieje jeho chyba.

    Zase naopak keď niekto celú hru flamuje tak je to jeho chyba a hrať nebude, lebo zato sa banuje, viac sa tu nemá čo riešiť :-)
    je ale jeho chyba ze doj**e hru...

  14. #14
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Přerov
    Age
    33
    Posts
    75
    To je vtipnej topic





  15. #15
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Vy, ktori pisete, ze by sa malo banovat za low skill, ste tak neuveritelne zaostali a hlupi, ze mam chut sa dat kastrovat.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates