Results 1 to 10 of 10

Thread: Unban Wy6

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    28

    Unban Wy6

    Nick: Wy6

    Am luat ban deoarece am iesit din joc. Am avut noob in team, a stat mid si i-a crescut pe adversari, s-a dat votekick si kick inainte de minutul 10 dar echipa adversa n-a dorit rmk asa ca eu am cedat nervos si am iesit, n-am de gand sa stau sa faca ei scor pe mine, uitativa la lvl si iteme pe adversari in min 10 cand a iesit noobul ( in special midul).
    Doresc unban, warn pentru tot teamul Sentinel si Demote pentru hostul Luty.

    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=2898[/url]

    Multumesc anticipat.
    Wy6

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    ati dat votekick in minutul 9:52, iar dupa votekick nu este necesar rmk. acum hai sa facem rmk dupa fiecare joc cand unu are 0-4. fii serios. esti leaver, iei ban.

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    bucharest
    Posts
    30
    12m02s Wy6: [All] terminativa ma
    12m05s Wy6: [All] ca nu dati rmk
    12m06s Wy6: [All] stiti
    12m09s Wy6: [All] lasa pauza
    deci tu spui sa lasam pauza ca nu dam rmk , si dupa iesi ca avea ala scor negativ...
    adik si eu dau votekick daca nu imi convine ca a picat ursu_miezu cu tov mid si isi ia in 5 minute 5-0, fac rage quit si e ok?
    bnet nickname = Moromete^
    بابا نويل موجود

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    28
    A iesit omu inainte de minutul 10 ? ce zice regulamentul ? NU dati rmk luati frate warn sau ban 3 zile, daca nu sa se schimbe regulamentul ca inainte de minutul 9 si 30 de secunde sa nu se mai dea rmk. Puteti plange aici cat vreti " facts are facts"
    Wy6

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    nu a iesit, i-ati dat votekick. este o mare diferenta.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    28
    Amice esti turc ? te bate limba romana? si cu votekick si daca iesea singur tot ca a iesit se numeste. In fine, oprestete din postat te rog ca te depaseste.
    Mai astept mult o decizie?

    LE: Asta de jos ( esti prea imbecil).
    LE2: Mai astept?
    Last edited by Tj_Hunt3r; 9th October 2011 at 07:54 PM.
    Wy6

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    prietene hai sa vedem pe cine bate limba romana
    "a iesit" - o actiune voluntara a unei persoane
    votekick, care inseamna a fi dat afara, reprezinta o actiune impusa de un grup de persoane unei alte persoane.
    tu ai fost primul care a cerut votekick in minutul 9:52, am dat toti, apoi cu nesimtire ceri rmk. pai in cazul asta, hai sa facem asa : in toate jocurile in care una dintre parti e dominata, in minutul 9:59 convenim sa dam votekick unuia dintre jucatori. dau toti 4 dintr-un team, team-ul advers e obligat sa dea si el. iar apoi rmk, nu? hai sa fim seriosi. esti banat pe merit si stii si tu asta.

  8. #8
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739

    salut

    Quote Originally Posted by Tj_Hunt3r View Post
    Amice esti turc ? te bate limba romana? si cu votekick si daca iesea singur tot ca a iesit se numeste. In fine, oprestete din postat te rog ca te depaseste.
    Mai astept mult o decizie?

    LE: Asta de jos ( esti prea imbecil).
    LE2: Mai astept?
    Deci avea omu 0-3 mid.eram la tower 2 de la voi.nu ati venit unu sa-l ajutati.cu 8 secunde inainte de min 10 ceri kick , spunand(tu+alti cred) ca veti continua sa jucati.Acum pe cine bate limba romana?Pe cand voi ati considerat ca o sa jucati mai bine fara el.Pe de alta parte va plangeti ca ceilati joaca pt puncte si voi nu.Logic ar fii sa nu ceri rmk ca pierzi niste puncte din moment ce NU joci pt puncte.Dar deh..ipocrizia asta.
    Anyway
    [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=141473[/url]
    - Altele -

    Daca un jucator paraseste jocul (leave / cade netul etc.) inainte de minutul 10 cronometrat de harta (excluzand timpul de ban / picks la rd/cm), rmk este obligatoriu, cei care nu dau !rmk vor fi sanctionati cu 1 zi ban
    Vezi tu pe aici ca daca dai tu votekick sunt ceilalti obligati sa dea rmk?Ar fii chiar aiurea zic eu exact cum zice si PanAm in min 9+ toti ar cere rmk.
    Doresc unban, warn pentru tot teamul Sentinel si Demote pentru hostul Luty.
    Ar merge si o bere cu lucrurile asta nu?

    O seara buna ,

    Cu stima ,
    Midul advers

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    28
    Cine a zis ca o sa joace ma ?
    Born te credeam player, dar vad ca esti un alt fomist pentru puncte, erai lvl 6 iar ala era lvl 4 mid in minutul 6. Cati creepi aveai ? Ti-a dat vre-un deny? Daca era invers, tu erai pe lane si il aveai pe ala mid tu ce faceai ma ? Erai la al doilea turn si nu l-a ajutat nimeni? Din minutul 7 ala a venit pe lane jos iar tu ai stat mid si ai crescut in timp ce eu tipam la el sa se duca mid ca si asa ai 2 nivele peste el. Eu am fost mid la al doilea turn incercand sa fac def, dar la cat de crescut erai tu si lvl mult peste al meu am murit instant, am iesit cu scor 01. Ala era meci de jucat ma? Cum sa nu-ti sara dracii si sa-ti bagi picioarele la un asa meci? Eu am dat rmk la meciuri si fara votekick in care se vedea ca unul in echipa adversa e noob, si cu scor 5 0 invata sa joci si sa te bucuri de jocuri echilibrate care te pun la incercare nu de jocuri in care castigi in 15 minute si iti vin tie punctele multe (sa ploua cu puncte pt born si tovarasii sai de la salam si compania). Cum spuneam mai sus, te credeam jucator, dar fairplay nu intra in vocabularul tau.
    Astept decizia, macar spuneti-mi ca raman cu banul sa stiu un lucru si sa stiu d-acum cum sta treaba, eu din cate stiu cei care nu dau rmk isi luau ei ban, dar deh pe ei nu ii chemau born2kill.

    P.S. uitate frate la itemele tale dupa 20 de minute de joc, fi serios ma baiatule.
    Wy6

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Prea mult spam sincer.
    Nu era nimeni obligat sa dea rmk pana in min 10 in urma unui VOTEKICK chiar daca pheonix era mid si vs terror trebuia sa fi castigat lane extrem de usor... dar repet , in cazul asta rmk nu e obligatoriu , tine si de bunul simt al adversarilor si depinde de situatie.
    Banul nu il pot scoate si nici alte masuri nu se impun.
    Topic closed.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates