Results 1 to 9 of 9

Thread: unban b0rn2kill

  1. #1
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739

    unban b0rn2kill

    Am primit ban de la prodigysound pt afk , cu toate ca era min 0 , si am anuntat ca am un telefon important de dat , am primit votekick si ban . Tinand cont ca era min 0 si chiar nu aveam motiv sa ies , nici macar picks nu se facusera , cer unban , si warn/ban prodigysound , el nefiind la prima chestie de genul acesta.Nu pot pune replay de le ro-dota pt ca s-a facut rmk.Multumesc.

    p.s. [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=153731&highlight=prodigysound[/url] - abuz mute + altele nu stau sa le caut chiar pe toate.
    Last edited by b0rn2kill; 30th September 2011 at 10:06 AM.

  2. #2
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    Cum poti sa minti in halu asta? toti au fost de acord sa iei ban pt ruin game,ai stat afk 10 min nu era nici un min 0 check reaply sa vedeti,am asteptat 4 min cand avea min 4 si era afk am pus pauza 5 min de l-am asteptat nu au venit,iar teamu lui i-a dat -kickafk nu a fost nici un votekick nub ci kickafk,iar tu ai luat ban pt motiv AFK,asa ca asteapta sa iti treaca banu si numai face atata gargara pe forum ca sti ca ai fost vinovat

    uite dovada:

    [url]http://imageshack.us/f/689/53396471.jpg/[/url] aici se vede cand zic sa lase pauza am stat in pauza 5 min sa te asteptam nu ai venit iar toti au fost de acord resume si ban pt afk


    [url]http://imageshack.us/f/94/29240047.jpg/[/url] iar aici se vede clar cum cel de la tine din team iti da kickafk7 pt afk,iar eu ban reason "AFK" nu vad unde e abuse data viitoare sa fi mai atent
    Last edited by ProdigySounD; 30th September 2011 at 10:39 AM.

  3. #3
    Registered User Corristo's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Age
    34
    Posts
    127
    Da,are dreptate Prodigy,eram si eu in joc.
    Dupa start am jucat vreo 2 minute,si am asteptat dupa el sa revine vreo 5 minute,dupa care au dat resume,iar am jucat vreo 2-3 minute,iar a pus careva pause,si iar am asteptat vreo5 minute.

    Dupa asta careva dintre iei a dat -kickafk 1 si a luat ban pe motiv afk.

    In total am asteptat vreo 15 minute sigur dupa el.

    Deci in total,nu era nici un minut 0,nu era votekick,erau facute pickurile deja,de ce minti in halul asta ma omule ca sa scapi de un ban?

    Totusi,considerand faptul,ca era inceputul jocului,eu n-asi fi dat ban,dar sa stam dupa un om 15 minute,e cam mult si mie.

  4. #4
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739

    .

    am anuntat aliati mei ca tre sa dau un telefon important.din sec 0 cand nu se facusera picks , explica si mie ce motiv aveam sa ies din moment ce nu se alesera nici macar eroi?voi nu aveti probleme?
    puteai sa joci si fara sa dai ban , nu?puteai sa faci rmk si fara sa dai ban , nu?cu toate astea tu ai dat ban . nu sunt singurul cu care ai avut / ai divergente .
    repet , am anuntat din sec 0 ca am un telefon important de dat , se vede pe replay. si nu ati stat 15 minute din moment ce mie imi arata clar pe telefon durata convorbiri de 9 . xx secunde. Da am stat afk dar am ANUNTAT , am zis lucrul acesta din prima fraza a postului meu.Nu am zis ca nu am stat afk dar am zis ca am ANUNTAT!ati pus pauza 2 min , de ce nu ati dat rmk daca nu aveati rabdare?

  5. #5
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by Corristo View Post
    Da,are dreptate Prodigy,eram si eu in joc.
    Dupa start am jucat vreo 2 minute,si am asteptat dupa el sa revine vreo 5 minute,dupa care au dat resume,iar am jucat vreo 2-3 minute,iar a pus careva pause,si iar am asteptat vreo5 minute.

    Dupa asta careva dintre iei a dat -kickafk 1 si a luat ban pe motiv afk.

    In total am asteptat vreo 15 minute sigur dupa el.

    Deci in total,nu era nici un minut 0,nu era votekick,erau facute pickurile deja,de ce minti in halul asta ma omule ca sa scapi de un ban?

    Totusi,considerand faptul,ca era inceputul jocului,eu n-asi fi dat ban,dar sa stam dupa un om 15 minute,e cam mult si mie.
    am zis ca am anuntat in secunda 0 ca sunt afk telefon.nu ca a fost secunda 0 cand am primit kick.

  6. #6
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    asa si daca aveai un telefon important trebuia sa fugi de la calculator in baie sa vb ca te aud parintii ? nu puteai sa vb la calc sa mai misti erou fara sa stai atata timp afk te-am asteptat 10 min ai luat kickafk = ban pt ruin game noi am fost oamenii te-am asteptat cu pauza tu ai fost magar ai luat ban bft

  7. #7
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739

    no more spam

    Quote Originally Posted by ProdigySounD View Post
    asa si daca aveai un telefon important trebuia sa fugi de la calculator in baie sa vb ca te aud parintii ? nu puteai sa vb la calc sa mai misti erou fara sa stai atata timp afk te-am asteptat 10 min ai luat kickafk = ban pt ruin game noi am fost oamenii te-am asteptat cu pauza tu ai fost magar ai luat ban bft
    hai sa nu mai spamam , sunt admini , sunt competenti , au replay , vor decide si ne vor anunta.

  8. #8
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    LoL ce funny esti ce incerci sa cauti despre mine acum ce am facut,doamne frate esti patetic invata sa pierzi in viata toate au un inceput,ce e cu linku ala de mai sus ce legatura are CaSs^^ cu postu asta,sau vrei sa le arati ca sunt incapabil sa am lvl2,esti trist sincer de cand am lvl 2 nu am gresit decat o singura data cand am dat mute unuia pt ca spama intruna si ma stresa,si toate banurile care le-am dat le-am dat pe merite,ai incalcat regula ai stat afk ai luat votekick am dat !banlast reason AFK ce tot te caci pe tine atat doamne.

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Eu nu inteleg o chestie de ce ai intrat in joc daca erai perfect constient ca trebuia sa dai un telefon important
    asta insemnand sa stai afk o anumita perioada de timp.
    Nu a fost votekick ci doar kick dupa ce ai stat afk mai mult de 5min. + pauza tot vreo 5min
    Hostul nu a gresit cu nimic si nu merita niciun warn/ban , e aiurea rau sa incerci sa ceri ban pentru host ca ti-a dat ban cand tu ai fost singuru care a gresit meciu ala.
    Anyway, e prima data cand se intampla, era min 0 , omul a anuntat ca are o problema deci da.. debanat.
    Topic closed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates