Results 1 to 6 of 6

Thread: ban request

  1. #1
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491

    ban request

    Numele jucatorului .
    [ro]alsk

    Motivul pentru care este acuzat .
    MH

    Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .
    Pe la jumatatea jocului incepe sa dea ping pe harta de fiecare data cand apare runa,exact acolo unde apare , fara sa se uite.
    Abia am terminat jocul si imi e prea somn ca sa ma uit exact in ce minute...sry about that.

    Dovezi :
    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=424[/url]

    Informatii suplimentare
    A recunoscut ca are MH (desi asta nu e prea important).
    Are join date 17.09 (azi).
    Desi a fost cu mine in echipa am facut acest ban req pt ca nu mi se pare corect sa castig un meci pt ca un aliat are MH.
    Nu am verificat daca a dat click-uri in fow .
    Last edited by RObert09; 17th September 2011 at 10:45 PM.

  2. #2
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    May 2011
    Location
    ro
    Posts
    11
    dar ti-a placut ca ai castigat jocul? dc nu ai dat votekick... rmk alea alea... penibil...ti-a fost frica ca face ala post si iti iei si tu ban ratatule!

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    oradea
    Age
    33
    Posts
    10

    Ban la tot Teamul

    Mentionez ca am fost in teamul advers. Tot jocul riki a avut MH si teamul stia cel putin de la jumatatea jocului. Dadea pinguri la rune, a mers la rosh cand era ursa acolo (fara ward) direct de la farm impreuna cu rubik. Deameneea gank la pudge putin mai tarziu direct la crip etc.

    Ban request este pt tot teamul pentru ca desi stiau nu au cerut votekick, nu au dat rmk etc, nici macar dupa ce a recunoscut ca are.

    Cererea de ban este pentru urmatorii: [ro]alsk, biscuit_one, nmatte, robert09, danspataru69.

  4. #4
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    Ca sa fiu sincer eu nu m-am prins ca are mh decat pe la sfarsitul meciului pt ca nu eram atent la pingurile lui si de multe ori am presupus ca abia a trecut pe acolo.

    Fiind o ora destul de tarzie ... nu am gandit clar si doar i-am trimis un private message hostului ca il suspectez pe riki de mh fara sa ma gandesc la votekick.

    Propun stergerea din baza de date...ban permanent riki (daca este gasit vinovat de mh)...si ,daca vi se pare corect warn la tot scourge....

  5. #5
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    @ssesse Avand in vedere ca eu am facut ban request desi am fost in echipa castigatoare si am si specificat ca l-am facut pt ca nu mi-a placut sa castig asa (eu nu joc doar pt puncte ca 90% dintre voi), de ce a mai fost nevoie de comentariul tau?

    Desi a fost cu mine in echipa am facut acest ban req pt ca nu mi se pare corect sa castig un meci pt ca un aliat are MH.
    Last edited by RObert09; 18th September 2011 at 09:46 AM.

  6. #6
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Ban permanent.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates