Results 1 to 8 of 8

Thread: mi'a expirat banul

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    32
    Posts
    16

    mi'a expirat banul

    bai frate mi;a expirat banul de o zi, cand aveti de gand sa mi'l scoateti ? faceti dracu autounban la expirarea lui... romanilor!

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    32
    Posts
    16
    Old 10th September 2011, 03:37 PM
    BegForMercy BegForMercy Online now
    Romania Moderator Romania

    Join Date: Feb 2011
    Age: 19
    Posts: 495
    Ban 3 zilepentru injuraturi.

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    32
    Posts
    16
    [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=153513[/url]

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Mai sunt exact 5 ore pana iti expira banu automat smechere

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Cand iti expira mai primesti inca 7 zile bonus de la mine pentru asta insulte, am pus si SS.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    32
    Posts
    16
    cum ma sa primesc ban pe ro pentru ca am vorbit cu tine pe /w adica "privat" adica pe niciun chanel, normal ar fi trebuit sa dai ban pe /w adica pe whisper , tu esti sanatos la cap? ) acum serios? Fi atent cum as fi putut sa fac o incalcare a regulilor de pe un server daca eu sunt banat pe el)? stii ce inseamna sa fii banat? adica nu poti accesa acel server stiai asta?

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Tu esti prost sau prost , una din doua.
    Adica tu ma faci distrus fiindca nu iti raspund la whisper in joc si eu nu am voie sa te banez pe ro pentru asta? BAEJNEBUN ?
    Atunci preferi lockaccount pe server sau cum ?
    Esti banat doar pe channel nu pe server ca sa zici ca nu poti accesa mai omule si da, am tot dreptul sa te banez si pentru cea mai mica insulta venita din senin , chiar si pe whisper.

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    32
    Posts
    16
    tocmai mai jignit ma adminule ?) "Tu esti prost sau prost , una din doua" ai ban pe forum 2 zile sau la tine nu se aplica regula asta? si treaba cu lockaccount da ai voie sa faci asta daca esti admin pe eurobattle(asta nu stiu daca esti sau nu) logic ar fi sa iau ban pe eurobattle(da cum tu nu stii ce'i aia logica)pentru ce te;am zis eu pe /w si nici de cum pe ro imbecilule. Invata dracu regulile ca degeaba te;au facut astia admin. Joci la fel de bine dota pe cat si gandesti acum vad. Hai sa'ti dau un ps asa de ochii lumii: ma pis pe tine si imi fac alt cont. Salut

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates