Results 1 to 5 of 5

Thread: unban UnderG

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    17

    unban UnderG

    Salut,

    Consider ca s-a folosit abuziv comanda !banlast de catre Dr.H, mie mi-a picat curentul, e prima oara cand patesc asta, m-am uitat in replay si last replay insa nu s-a salvat :| la acest joc eram la scourge si noi castigam 29 de puncte si pierdeam 0 puncte, deci la ce rost sa ies, plus ca aveam in echipa si tiny si earthshaker chiar nu aveam nici un motiv sa ies, daca cineva care a fost in acel joc are replay rog sa o posteze pt mine, mersi anticipat!

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    17
    Din ce am inteles au picat toti botii atunci pe ro si pd.eu nu stiu de ce, si atunci a picat pe rand toata lumea nu doar eu, insa a apucat sa dea banlast

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Nu mai iau in seama cererile care nu contin replay, doar nu crezi ca iti scot banu pentru o poveste? De unde stiu eu ca e adevarat?
    Frate e greu sa respecti un amarat de model de cerere?
    Ai site [url]www.ro-dota.com[/url] dai la cautare scrii userul tau si iti vor aparea toate jocurile tale acolo , apoi selectezi replay ul in cauza si imi pui aici link.

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    17
    "Frate" tu chiar crezi ca nu m-am uitat si pe site sa vad daca este replay? chiar crezi ca nu am incercat sa respect modelul, am vorbit si cu inca 2 care erau in acel joc (Doru__007HHRO si just_cu_bautura) nici lor NU LI S-A SALVAT REPLAY-UL, pentru ca jocul a facut crash la toti dupa ce au picat botii aseara si de pe ro si pd.eu si etc, si pe viitor respecata-ti si tu treaba de admin/moderator si citeste tot ce scrie in request cineva "frate" ca am zis ca a picat la toti dupa ce au picat botii si ca de asta nu s-a salvat, de ce tb sa ma repet eu "frate"?

    Te rog cauta tu la underg poate eu sunt chior, ultimul replay si vezi ca ultimul e de la ora 18 si banul a fost dat la ora 21, deci este un ban inexistent sa fie scos cat mai rpd!

    Ms!

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Da, ai dreptate nu s-a salvat jocul si avand in vedere ca nu ai mai facut leave/plug pana acum te cred pe cuvant.
    Ti-am dat unban
    Spor la jocuri

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates