Results 1 to 4 of 4

Thread: Ban o zi daca se poate lu exe.one

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    PITESTI
    Age
    43
    Posts
    27

    Ban o zi daca se poate lu exe.one

    In primu rand mi-e tovaras de joc dar merita un pic de ban pt ce a facut. Il chem intr-un joc, unde isi bate joc de voidu ala si pe la jumatea jocului imi spune ca nu e el exe.one, se vede din conversatie. Adica mai imprumuta si contu la alt noob sa-si bata joc de jocu a 4 oameni
    Aici e jocu [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=4450[/url]

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Ok, si ce a facut ca sa merite ban ?
    Doar pentru ca e noob nu e suficient

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    27
    daca intri si futi jocul pentru 9 oameni si adminii te protejeaza astfel incat sa nu primeste NICI MACAR 1 ZI BAN - normal ca te doare in pula de joc si de jucatori atata timp cat nu exista repercusiuni

    reguli de idioti facute pentru idioti.


    nu ma lua ca pubs sunt pubs si daca vrei pro joci challenge-doar pentru ca alegeti voi un capitan care copiaza el strategii de la pro teams in materie de picks si pozitionare pe lane-uri asta nu inseamna ca stiti sa jucati (maxim 1 din 50 capitani -ma refer la chall jucate pe ro-aleg picks si fac strats cu creierul lor fara sa copieze si sa sufere cand nu li se respecta "strategia" lor imba ROFL)

    ps:n13tzsche sunt in joc btw,hai da-mi ban ca v-am jignit orgoliul -in loc sa imi multumiti pentru critici constructive dar hei- low expectations ftw

  4. #4
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Poti sa iesi afara din joc (inainte de a da start) daca crezi ca jocu cu noobi.

    Da-le !sd , vezi ce stats au, da-le kick, dar nu si ban, lasa sa invete si ei cu timpu..

    Si eu cand am inceput sa ma joc dota era uber imba mega noob, si intram la jocuri de pro,cumparam retele doar, dar nu le mai terminam, mai ales skadi il luam fest ) , pana la urma cand imi explicau astia, cum termin un item, ce e bun , ce nu e, si asa m-am invatat.

    Dar voi cand vedeti un noob : "fgm , ratat " si daca nu sunteti departe de ei, 5 % din jocuri pub se ia gaina si atunci tre sa te rogi de ei.

    Cerere respinsa.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates