Results 1 to 6 of 6

Thread: ban req mai multi

  1. #1
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139

    ban req mai multi

    ban EuSuntPraf care a stricat jocu prin feedu lui sus 0-6 avea in min 8 a murit de 6 ori in 8 minute dupa care dau votekick pt ca feeda in nesimtire,nu au vrut sa dea cei de la scourge in sepcial zweaks si schweppess disperatii de win sa faca puncte,dupa care dau rmk era min 8 secunda 25 nu vor nici rmk deci daca asta nu e disperare de win si oamenii sub ori ce critica nush

    reaply aici si statistica jocului: [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=4246[/url]
    Last edited by ProdigySounD; 9th September 2011 at 09:44 PM.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    romania
    Age
    34
    Posts
    3
    daca nu esti disperat de puncte de ce nu ai mai stat 2 minute si dadeai ff?

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    38
    cand ai combo sus nu prea ai ce face ...si tu ai venit sus de 2 ori si ai murit instant asa ca nu inteleg unde am gresit ?? Voi nici macar nu ati facut swich de lane sa vina altu sus sau un gank reusit .Venea davion sus fara boots doar cu soul ring noi mergeam dupa el si in turn. La scorul de 10-0 normal ca vrei rmk. si daca nu ma insel tu ai iesit in min 11 eu cred ca tu ar trebui sa primesti un warm ( nu vreau sa te baneze astia ca apoi nu mai am pe cine bate ) )

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    17
    Tu, ca un uber mega team leader pro player, trebuia sa sesizezi faptul ca baietii si-o luau pe lane(nu pentru ca erau prosti, ci pentru ca cei din echipa adversa aveau combo foarte bun, in speta tuskar si nerubian assasin) si trebuia sa te duci sa ajuti, eventual sa faci swap cu unul dintre ei. Dar tu ai preferat sa votezi ban, ca asa ti-a trasnit tie prin capusor.
    E un joc public, tu ai fost host chiar, puteai foarte bine sa-l dai afara dinainte sa dai start. Nu te poti astepta sa se ridice toti la nivelul tau...
    Si inca ceva "ma frend", cum pana mea sa quitezi in halu asta ma? Da` cum sa te oftici asa? Ar trebui sa dai un exemplu cu nivelul tau ridicat de joc si cu maturitatea ta...ntz ntz ntz Mie mi-ar fi fost rusine sa vin sa mai si postez pe-aici.
    P.S. Am fost in joc, in echipa cu nenea zweaks si nenea scheppess.

  5. #5
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    ce sa fac ma ala in min 5 avea 0-5 cand am venit gang sus am murit aia erau lvl 6-7 si eu 5 ca erau prea fedati aveam ezza ce puteam face eu ? dupa ce a stricat ala meciu davionu daca erati fairplay si nu sufereati dadeati rmk v-am si zis rmk gn " RMK " da voi nimic disperati fac win iau +8 waw gg ma np

  6. #6
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    dati closse m-am inteles cu el nare rost postu bft zweaks ne vedem in jocuri

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates